Ako hra┼ą s├║bory BUP na Windows 10?

V┼íimli ste si, ┼że vo va┼íom po─Ź├şta─Źi je ve─żk├ę mno┼żstvo s├║borov ozna─Źen├Żch pr├şponou .BUP? S najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou by ste zistili, ┼że predvolen├ę aplik├ície vo va┼íom po─Ź├şta─Źi nie s├║ schopn├ę prehr├íva┼ą ani otv├íra┼ą s├║bory BUP. Ako teda hra┼ą s├║bory BUP na Windows 10?

Pok├║sme sa pochopi┼ą, o ─Źom je pr├şpona s├║boru BUP, ne┼ż sa budeme m├┤c┼ą pohn├║┼ą dopredu a zisti┼ą, ako ich otvori┼ą.

─îo je s├║bor BUP?

V ide├ílnom pr├şpade by ste mali n├íjs┼ą s├║bor BUP na disku DVD. Je to iba z├ílo┼żn├Ż s├║bor pre inform├ície o DVD. Ako by ste mali vedie┼ą, ├║daje na DVD s├║ ulo┼żen├ę vo forme s├║boru IFO. Tento s├║bor je v┼żdy dod├ívan├Ż s ├║dajmi DVD na disku DVD.

S├║bor BUP na disku DVD uklad├í ├║pln├ę inform├ície o z├ílohe s├║visiace s ├║dajmi na disku DVD. Tieto z├ílo┼żn├ę s├║bory je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na obnovu ├║dajov na disku DVD, ak s├║ odstr├ínen├ę omylom alebo ├║myselne. S├║bor BUP a ├║daje o ┼łom s├║ v takom pr├şpade u┼żito─Źn├ę pri obnove a oprave aplik├ície na disku DVD.

─îo obsahuje s├║bor BUP? BUP alebo z├ílo┼żn├ę s├║bory by v prvom rade pozost├ívali z hlavi─Źiek a podrobnost├ş o sekvencii prehr├ívania video s├║borov. Z├ílohovacie s├║bory inform├íci├ş DVD s├║ dod├ívan├ę s integr├íciou s oby─Źajn├Żm form├ítovan├şm textu ASCII a XML. Tieto s├║bory ukladaj├║ s├║visiace s├║bory metad├ít, ktor├ę zodpovedaj├║ video a zvukov├Żm s├║borom ulo┼żen├Żm na disku DVD.

BUP a z├ílo┼żn├ę s├║bory s├║ tie┼ż implementovan├ę, ke─Ć h─żad├íte implement├íciu mo┼żnost├ş k├│dovania ├║dajov.

Ostatn├ę in┼ítancie s├║boru BUP

S├║bory BUP nemusia nevyhnutne tvori┼ą s├║─Źas┼ą samotn├ęho disku DVD. Existuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch pr├şpadov, kde by ste na┼íli pou┼ż├şvan├Ż form├ít s├║boru BUP. V ide├ílnom pr├şpade je BUP v skuto─Źnosti pr├şponou s├║boru pre z├ílo┼żn├ę s├║bory a zvy─Źajne ho vytv├íra ve─żk├Ż po─Źet programov.

S├║bor BUP je v podstate s├║borom automatickej z├ílohy a je ve─żmi n├ípomocn├Ż pri obnoven├ş ├║dajov v pr├şpade ch├Żb programu alebo v pr├şpade po┼íkoden├Żch, straten├Żch a nepou┼żite─żn├Żch s├║borov. Predt├Żm, ako sa pohneme dopredu, zist├şme, ako prehr├íva┼ą s├║bory BUP Windows 10, analyzujme nieko─żko oblast├ş, v ktor├Żch s├║ zahrnut├ę s├║bory BUP.

Okrem s├║borov BUP na disku DVD m├┤┼żu niektor├ę z ─Ćal┼í├şch scen├írov, v ktor├Żch m├┤┼żete by┼ą svedkami existencie s├║boru BUP, zah┼Ľ┼ła┼ą nasleduj├║ce:

Antiv├şrusov├ę rie┼íenia, ako napr├şklad McAfee, m├┤┼żu vytv├íra┼ą s├║bory BUP. S├║bor BUP v tomto pr├şpade ulo┼ż├ş k├│piu s├║boru, ktor├Ż bol presunut├Ż, ke─Ć sa zist├ş v├şrus alebo ┼íkodliv├Ż softv├ęr. Ak si mysl├şte, ┼że s├║bor, ktor├Ż bol v karant├ęne, bol omylom, budete ho m├┤c┼ą obnovi┼ą.

Existuje nieko─żko aplik├íci├ş, ktor├ę vytv├íraj├║ z├ílo┼żn├ę s├║bory. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov maj├║ tieto z├ílo┼żn├ę s├║bory zvy─Źajne form├ít BUP. Mo┼żno nie je mo┼żn├ę uvies┼ą presn├Ż po─Źet n├ístrojov a aplik├íci├ş, ktor├ę vytv├íraj├║ tieto s├║bory BUP.

V ide├ílnom pr├şpade s├║ s├║bory BUP vytvoren├ę, ke─Ć program zlyh├í a potrebuje obnovu. V niektor├Żch pr├şpadoch m├┤┼że by┼ą BUP alebo z├ílo┼żn├ę s├║bory vytvoren├ę po─Źas in┼ítal├ície samotn├ęho n├ístroja a priebe┼żne aktualizovan├ę.

Ako prehr├íva┼ą s├║bory BUP na Windows 10?

Neexistuje ┼żiadna konkr├ętna mo┼żnos┼ą na prehranie alebo otvorenie s├║boru BUP. V ide├ílnom pr├şpade by ste sa mali pok├║si┼ą otvori┼ą s├║bor BUP pomocou ak├ęhoko─żvek softv├ęru alebo aplik├ície, ktor├í m├┤┼że otvori┼ą s├║bor BUP.

Ide├ílne povedan├ę, nenach├ídzame ┼żiadnu potrebu prehra┼ą alebo otvori┼ą s├║bor BUP ako tak├Ż. V skuto─Źnosti aplik├ície, ktor├ę vytv├íraj├║ tieto s├║bory BUP, by samy boli schopn├ę v pr├şpade potreby pracova┼ą so s├║bormi BUP. Otv├íranie t├Żchto s├║borov pomocou in├ęho softv├ęru nemus├ş ma┼ą ┼żiadne dlhodob├ę v├Żhody.

S├║bory BUP s├║ u┼żito─Źn├ę iba pri obnove ├║dajov ulo┼żen├Żch v t├Żchto s├║boroch. Ka┼żd├í z aplik├íci├ş, ktor├ę tieto s├║bory vytv├íraj├║, m├í mo┼żnos┼ą s├║bory v pr├şpade potreby obnovi┼ą.

Ak v┼íak skuto─Źne h─żad├íte sp├┤sob, ako prehr├íva┼ą s├║bory BUP Windows 10 alebo v tomto pr├şpade ak├Żko─żvek in├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm. Tu je nieko─żko skvel├Żch mo┼żnost├ş, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri otv├íran├ş a prehr├ívan├ş s├║borov BUP Windows 10.

VLC Media Player je jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch a najspo─żahlivej┼í├şch prehr├íva─Źov, pokia─ż ide o najlep┼íie prehr├íva─Źe m├ędi├ş Windows. Open source audio a video prehr├íva─Ź schopn├Ż prehr├íva┼ą prakticky ak├ęko─żvek medi├ílne s├║bory. To zah┼Ľ┼ła aj v├Ą─Ź┼íinu form├ítov s├║borov DVD a VCD. Tento n├ístroj bude celkom u┼żito─Źn├Ż pri otv├íran├ş s├║borov BUP vytvoren├Żch na v├Ą─Ź┼íine diskov DVD.

Nero je ─Ćal┼íou vzru┼íuj├║cou mo┼żnos┼ąou a m├┤┼że v├ím pom├┤c┼ą zorganizova┼ą, hra┼ą, upravova┼ą, prev├ídza┼ą, kop├şrova┼ą, napa─żova┼ą, z├ílohova┼ą a zachra┼łova┼ą viacero medi├ílnych s├║borov. Okrem mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch funkci├ş je tie┼ż u┼żito─Źn├Ż pri prehr├ívan├ş s├║borov BUP. ─Żahko m├┤┼że otvori┼ą s├║bor BUP vytvoren├Ż z├ílohou inform├íci├ş o disku DVD.

Existuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch dobr├Żch medi├ílnych n├ístrojov, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą ─żahko otvori┼ą s├║bory BUP. Mo┼żnosti si m├┤┼żete prezrie┼ą na z├íklade svojich preferenci├ş.

Na záver

S├║bor BUP je v z├ísade z├ílo┼żn├Ż s├║bor a v ide├ílnom pr├şpade by mal by┼ą dostato─Źne n├ípomocn├Ż pri ─żahkom obnoven├ş d├┤le┼żit├Żch ├║dajov. Aj ke─Ć s├║bor BUP ako tak├Ż nepotrebujete prehr├íva┼ą ani otv├íra┼ą pomocou ak├ęhoko─żvek zdroja tretej strany, existuje nieko─żko mo┼żnost├ş, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri ich otvoren├ş a zobrazen├ş s├║borov.

Ak ste h─żadali najlep┼íie mo┼żnosti a nach├ídzali ste odpovede, ako na nich prehr├íva┼ą s├║bory BUP Windows 10. Pozrite sa na najlep┼íie mo┼żnosti uveden├ę vy┼í┼íie a vyberte si najlep┼íie n├ístroje.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2VcdHzH