Ako hrať s inými postavami v Moving Out

Ako hrať s inými postavami v Moving Out 1

Moving Out je jedna z najlepších nových simulačných hier založených na fyzike, ktoré môžete hrať. Hra je k dispozícii na niekoľkých hlavných platformách vrátane PS 4, Xbox One a Windows, Moving Out má veľa rôznych postáv, ktoré môžete hrať. V tejto príručke vám ukážeme, ako hrať v hre Moving Out ako iné postavy. Našťastie proces hrania s inými postavami nie je príliš ťažký.

Okrem toho ich jedinečná povaha v hre odlišuje od ostatných. Preto hranie s inými postavami v programe Moving Out zvýši množstvo zábavy, ktorú máte. Akonáhle sa naučíte, ako zmeniť postavu v hre, môžete si zahrať so svojimi obľúbenými postavami, kedykoľvek budete chcieť. Takže z žiadneho iného dôvodu, poďme sa pozrieť, ako hrať s ostatnými postavami v Moving Out.

Vysťahovanie

Ako zmeniť postavy v Moving Out

Svoju postavu v hre môžete prepínať dvoma rôznymi spôsobmi. V príručke sa zaoberáme oboma spôsobmi a môžete si vybrať a zvoliť, ktorým spôsobom uprednostňujete. Prvý spôsob, ako zmeniť svoju postavu, je najjednoduchší a odporúčame vám to.

metóda 1

Svoje postavy môžete prepínať v Move Out jednoduchým návratom do hlavnej ponuky. Keď ste späť v hlavnej ponuke, stačí kliknúť ďalej Hra, Teraz uvidíte možnosť zvoliť požadovaný znak. Po výbere postavy, ktorú chcete hrať, bude hra pokračovať a budete hrať ako vybraná postava.

metóda 2

Druhý spôsob zmeny charakteru tiež nie je taký zložitý. To môžete urobiť, keď ste na hernej mape. V dolnej časti obrazovky uvidíte niektoré možnosti. Jedna z týchto možností sa bude označovať ako „editovať‘. vybrať editovať a teraz by ste mali mať možnosť vybrať požadovanú postavu v hre. Potvrďte svoj výber a potom pokračujte v hre so zvolenou postavou.

SUM UP

To je ono pre nášho sprievodcu o tom, ako hrať s ostatnými postavami v hre Moving Out. Možnosť zmeniť svoje postavy dáva hráčom osviežujúci herný zážitok. Keď budete pokračovať v hre, odomknete aj ďalšie znaky v hre. Medzitým si môžete pozrieť aj niektoré z našich ďalších sprievodcov, aby ste sa odsťahovali.