Ako hrať Pokemon v systéme Android, aby ste ich mohli chytiť všetko na cestách

Túžite po rýchlej hre Pokemon s tvojimi kamarátmi? Chýbajú vám dni, kedy by ste mohli vymôcť svoj Game Boy Advance a prehľadať svet a nájsť tú najlepšiu novinku Pokemon?

Svet Pokemon nie je ani zďaleka mŕtvy, a hoci väčšina ľudí v dnešnej dobe hrá hry na svojich zariadeniach s Androidom, stále môžete tieto spomienky na týchto zariadeniach vrátiť. Naozaj nie Pokemon hru, ktorú si môžete stiahnuť na Google Play Store, ale existuje jedna bojová hra a niekoľko emulátorov, ktoré vám poskytnú presné informácie Pokemon hry, ktoré poznáte a máte radi.

Naučme sa hrať Pokemon v systéme Android, aby ste si mohli vrátiť nejaké spomienky a zostaviť svoj obľúbený tím Pokemon bojovať s inými ľuďmi.

Metóda 1: Gameboid

Táto metóda vyžaduje, aby ste si stiahli emulátor a potom otvorili program na svojom zariadení s Androidom. Na začiatku to vyzerá trochu technicky, ale ak budete postupovať podľa týchto krokov, viem, že väčšina začiatočníkov to zvládne celkom ľahko.

Krok 1

Pretože Gameboid nie je k dispozícii na Google Play Store musíme zaistiť, aby vaše zariadenie umožňovalo neznáme zdroje. Ak to chcete urobiť, prejdite do časti Nastavenia> Zabezpečenie a uistite sa, že je začiarknuté políčko Neznáme zdroje. Kliknutím na tlačidlo OK zobrazíte všetky varovania, ktoré sa môžu objaviť.

neznáme zdroje

Krok 2

Vyberte svoj telefón s Androidom a v prehliadači prejdite na stránku sťahovania Gameboidu. Kliknutím na tlačidlo Stiahnuť ho umiestnite do svojho zariadenia.

Krok 3

Aby ste mohli hrať hru na tomto emulátore, musíte si stiahnuť ROM. Stručne povedané, tieto ROM sú skutočné hry ako napr Pokemon a Zelda. Akékoľvek požadované pamäte ROM nájdete v službe Google a zadaním názvu hry. Na konci vyhľadávania zadajte „ROM“ a mali by ste nájsť to, čo potrebujete. Stačí si stiahnuť požadované hry do telefónu. ROM, ktoré fungujú, sú súbory .gba, takže ak vidíte iný typ prípony súboru, vyhnite sa mu.

Krok 4

Pripojte svoje zariadenie k počítaču pomocou portu USB. Prejdite na Finder alebo Windows Prieskumník, aby ste mohli vidieť súbory vo svojom počítači. Nájdite súbory v telefóne a vytvorte v počítači súbor s názvom Gameboid a preneste všetky súbory ROM do tohto priečinka. Tento súbor musíte tiež vložiť do priečinka. Je to súbor BIOS, ktorý zaisťuje, že emulácia bude fungovať správne.

súbor gameboid

Krok 5

Spustite na svojom zariadení program Gameboid a počkajte, kým sa vás opýta na správny adresár. V podstate to programu hovorí, aby lokalizoval vaše hry a všetko, čo chcete s Gameboyom robiť. Vyberte súbor, ktorý sme vytvorili predtým, aby ste mohli začať hrať. To je všetko! Ak chcete, vždy si môžete stiahnuť a preniesť viac herných ROM.

gameboid sd karta

Metóda 2: John GBA Lite

Existuje veľa emulátorov Game Boy Google Play Store a inde online, ale zdá sa, že tento funguje najlepšie. Emulátor napodobňuje systém Game Boy a umožňuje vám hrať si na telefóne vlastné hry. Hry sa teda nedodávajú, ale ak chcete hrať, musíte si stiahnuť súbory hry a nainštalovať ich do emulátora.

Krok 1

Stiahnite si emulátor John GBA Lite na Google Play Store nižšie.

Stiahnuť v službe Google Play

Keď sa prvýkrát pokúsite hrať alebo nájsť hru v emulátore, napovie vám, že sa nič nenašlo. To jednoducho znamená, že musíte prejsť na požadované hry do emulátora. Aplikácia emulátora John GBA Lite podporuje súbory GBA a ZIP.

stiahnuť emulátor

Krok 2

Ak si chcete stiahnuť súbor GBA alebo ZIP, môžete ísť na Google a hľadať čokoľvek Pokemon hra, ktorú naozaj chcete začať hrať. Keďže ich sú desiatky Pokemon hier, z ktorých si môžeme vyberať, použijeme Pokemon Príklad súboru Fire Red Game Boy. Ak vás zaujíma iná hra, môžete jednoducho ísť na Google a vyhľadať názov hry a na koniec vyhľadávania zadať „súbor GBA“.

Krok 3

Vyberte webovú stránku a stiahnite si požadovaný súbor z tejto konkrétnej webovej stránky. V tomto prípade sme zadali Pokemon Fire Red Game Boy súbor v Google a to nám dáva túto stránku. Ak sa posuniete nadol do spodnej časti stránky, zobrazí sa vám tlačidlo na stiahnutie súboru. Každý web je iný, takže niektoré vám poskytnú vlastné nástroje na stiahnutie. V takom prípade nás webová stránka požiada o stiahnutie troch alebo štyroch ďalších softvérov pri sťahovaní súboru Pokemon súbor. Uistite sa, že tieto ponuky odmietnete, aby ste si nepokazili počítač alebo zariadenie.

Krok 4

Nájdite a stiahnite si súbory, ktoré chcete hrať, v emulátore GBA. Tieto súbory sú skutočné hry, ktoré je potrebné nainštalovať do telefónu, aby ste si mohli pozrieť zoznam hier a začať ich používať.

Krok 5

Stiahnuté súbory GBA alebo ZIP umiestnite na kartu SD. Prejdite na súbor/sdcard/games/gba/a presuňte tam všetky tieto súbory. Ak tieto súbory nemôžete nájsť na karte SDCard, môžete si vždy vytvoriť vlastné súbory. Uistite sa, že sú súbory pomenované presne tak, ako je uvedené vyššie, inak ich emulátor nerozpozná ako skutočnú hru. Ak si stiahnete súbor ZIP, budete ho musieť rozbaliť do súboru GBA skôr, ako emulátor čokoľvek rozpozná.

Hru môžete začať aj z akéhokoľvek priečinka, pokiaľ je rozbalená a vo vašom zariadení. Jediné, čo musíte urobiť, je kliknúť na súbor GBA v správcovi súborov a emulátor spustí súbor Pokemon hra. Ak ste v emulátore, bohužiaľ nerozpozná súbor ZIP alebo GBA, pokiaľ nie je v umiestnení/sdcard/games/gba/, preto odporúčame presunúť všetko tam.

požiarny červený súbor

Krok 6

Teraz môžete hrať akékoľvek hry, ktoré si stiahnete a umiestnite do priečinka GBA. Môžete do značnej miery pridať toľko, koľko vám telefón umožní. Keď otvoríte emulátor, mal by v telefóne vyhľadať všetky nedávno nainštalované Pokemon hry. Kliknite na svoje obľúbené Pokemon hru a začnite ju hrať. Emulátor funguje dobre, pretože vždy stačí stlačiť tlačidlo Späť a uloží sa váš pokrok. Jednoducho sa vráťte k aplikácii, kedykoľvek budete chcieť, a môžete začať tam, kde ste skončili.

Emulátor tiež ponúka tlačidlá, ktoré vyzerajú ako tradičné tlačidlá Game Boy, takže si užijete plný zážitok. Stačí kliknúť na úvodné pokyny a môžete začať hrať Pokemon!

úvodná obrazovka pokémona

spustite hru pokemon

Záver

Na čo čakáš? Začnite so svojim Charizardom alebo Jigglypuffom a bojujte so svojimi priateľmi na vlastnom telefóne alebo tablete s Androidom. Na zozbieranie svojho obľúbeného použite jednu z vyššie uvedených metód Pokemon a prineste si spomienky, odkedy Pokemon bola najobľúbenejšia hra na svete. Vylomte svoje staré Pokemon karty a premýšľajte o svojich obľúbených Pokemon späť v deň a porazte svojich súperov s nimi na svojom zariadení s Androidom.

Systém Android je plný príležitostí hrať niektoré z vašich obľúbených hier. Tieto hry sú bohužiaľ často navrhnuté pre rôzne herné konzoly a nedostávajú svoje vlastné samostatné herné aplikácie. K tomu dochádza z rôznych dôvodov, napríklad ak sa hra už nevyrába alebo ak je navrhnutá pre inú konzolu, ako je XBox alebo Game Boy. Ak milujete hry a chceli by ste na svojom zariadení s Androidom získať staršie hry, pozrite sa na niektoré z našich ďalších sprievodcov, ako napríklad spustiť hry Java v systéme Android. Prezrite si tiež naše súhrny špičkových herných aplikácií, ako sú najlepšie strategické aplikácie pre Android alebo najlepšie logické aplikácie.

Teraz ste na rade, aby ste sa podelili o svoje znalosti. Dajte nám vedieť v komentároch, ak existujú ďalšie jednoduché spôsoby, ako hrať Pokemon na zariadeniach Android. Dajte nám vedieť, ak máte otázky týkajúce sa vyššie uvedených metód, a povedzte nám, aký je váš obľúbený Pokemon!