Ako hrať Apex Legends v systéme Android

Tu je náš návod, ako hrať Apex Legends na zariadení alebo telefóne s Androidom. Pre tých, ktorí nie sú oboznámení, je Apex Legends pomerne populárna hra, ktorá je založená na multiplayerovom nastavení bitky royale. Je vybavený ohromujúcou grafikou spolu s veľkou hrou fyziky. Bohužiaľ, v čase písania tejto príručky nie je Apex Legends oficiálne k dispozícii pre Android. Aby ste to obišli, môžete podľa našich krokov dopredu hrať Apex Legends v systéme Android.

Apex Legends je bezplatná hra, vďaka ktorej je pre všetkých hráčov ľahko prístupná. Ďalej, pretože je zadarmo, existuje veľká základňa hráčov vždy na Apex Legends, takže už nie sú dlhé čakacie doby na vstup do hry. Aby sme mohli túto hru spustiť v systéme Android, použijeme službu streamovania, ktorá bude streamovať Apex Legends z kompatibilnej platformy priamo do vášho telefónu. Keďže streamovanie hier je ďalšou veľkou vecou, ​​prečo ho nepoužiť na streamovanie názvov hier, ako je Apex Legends v systéme Android.

Apex Legends v systéme Android

Legendy Apex na zariadeniach s Androidom:

Apex Legends, tak ako ho navrhli vývojári, v súčasnosti funguje iba na vybraných platformách, ktoré zahŕňajú: Xbox One, PS4 a Windows, Ak konkurenčné hry ako PUBG (Players Unknown Battlegrounds) a Fortnite Urobili špeciálne verzie pre mobil, Apex Legends ešte nie je nasledovať. Začiatkom tohto roka sa objavili zvěsti, že tím prinesie Apex Legends na zariadeniach s Androidom a čoskoro bude zverejnené oznámenie. Od vývojárov však zatiaľ neexistujú žiadne aktualizácie ani oznámenia.

Ak chcete hrať Apex Legends priamo na zariadení s Androidom, musíte ho streamovať z hrateľnej platformy. Našťastie sú k dispozícii riešenia, ako to môžete vykonať, a nakoniec si v telefóne spustite hru Apex Legends.

Ako hrať Apex Legends na Android s GeForce Now

Pretože sme vytvorili Android, ktorý natívne nespúšťa Apex Legends, tu je spôsob, ktorým môžete spustiť hru na svojom zariadení:

Ako hrať Apex Legends v systéme Android 8

Nvidia má streamingovú službu s názvom GeForce Now. Aj keď ide o platenú službu, pre nových používateľov sa môže využívať bezplatná skúšobná doba 90 dní. Tiež by ste mali najprv skontrolovať, či váš región podporuje program Nvidia. Ak je, tu je návod, ako hrať Apex Legends:

krok 1 Stiahnite si Nvidia GeForce TERAZ z internetu Google Play Store,

krok 2 Otvorte aplikáciu a zaregistrujte sa / prihláste sa.

krok 3 V aplikácii vyhľadajte Apex Legends a pridajte ho do knižnice.

krok 4 Ďalej by ste sa mali prihlásiť pomocou služby Origin. Na tento účel použite existujúci profil alebo vytvorte nový.

krok 5 Spustite Apex Legends kliknutím na Play.

To je všetko! Teraz sa bude vaša skúsenosť líšiť v závislosti od vašej šírky pásma, regiónu a celkového zaťaženia siete. Odporúča sa, aby ste pre najlepší zážitok používali aj bezdrôtový ovládač na hranie v telefóne.

Ak chcete hrať hry pre Android na počítači, máme vyhradenú časť hier, ktorú by ste si mali vyskúšať: Hrajte hry pre Android na počítači