Ako ÔÇ×hackn├║┼ąÔÇť hry pre Android bez pr├şstupu root

Vyu┼ż├şvanie exploitov vo videohr├ích je n├íro─Źn├ę, nie je to nez├íkonn├ę, ale odmieta sa to. V├Żvoj├íri urobili mnoho opatren├ş, aby zabr├ínili ak├Żmko─żvek form├ím podv├ídzania vo svojich hr├ích. Napriek tomu m├┤┼żete dokonca n├íjs┼ą r├┤zne met├│dy a sp├┤soby, ako vykon├íva┼ą ÔÇ×hackyÔÇť v hre pomocou jednoduch├ęho vyh─żad├ívania Google.

V dne┼ínej dobe v├Żraz ÔÇ×hackÔÇť sa v hre pou┼ż├şva na ozna─Źenie vyu┼ż├şvania syst├ęmu alebo k├│dovania hry alebo vyu┼ż├şvania v├Żhod neopraven├Żch ch├Żb v hre. V tomto ─Źl├ínku v├ís nau─Ź├şm r├┤zne sp├┤soby, ako ÔÇ×hackn├║┼ąÔÇť hry pre Android bez rootovania.

Popul├írny sp├┤sob, ako vyu┼żi┼ą tieto v├Żhody, je pou┼żitie aplik├íci├ş s pr├şstupom root. St├íle to v┼íak m├┤┼żete urobi┼ą bez toho, aby ste museli rootova┼ą svoj smartphone. Ni┼ż┼íie v├ím uk├í┼żem, ako to urobi┼ą!

S├║visiace: Hry pre Android: cheat, bezplatn├ę pr├ęmie, zdroje a mnoho ─Ćal┼í├şch.

ÔÇ×Hackersk├ę hryÔÇť bez pr├şstupu root

Existuj├║ r├┤zne sp├┤soby, ako hackn├║┼ą hry pre Android. Nie v┼íetko v├ím v┼íak bude fungova┼ą. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov je najefekt├şvnej┼í├şm sp├┤sobom, ako oklama┼ą alebo ÔÇ×hackn├║┼ąÔÇť hru pre Android, rootovanie smartf├│nu s Androidom.

Rootovanie bohu┼żia─ż nie je jednoduch├ę. Rootovanie prin├í┼ía ur─Źit├ę riziko a toto riziko zah┼Ľ┼ła aj trval├ę znehodnotenie telef├│nu. (Existuje ┼íanca, ┼że si telef├│n ÔÇ×zamurujeteÔÇť)

Tu je teda nieko─żko met├│d a vylep┼íen├ş, ktor├ę funguj├║ na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş s Androidom.

1. Hacknite hry pre Android zmenou nastavenia ─Źasu svojho zariadenia (pre hry zalo┼żen├ę na ─Źase)

dreven├Ż stoln├Ż telef├│n ─Źierny ─Źas─îas zariadenia

Najjednoduch┼í├ş sp├┤sob ÔÇ×hackovaniaÔÇť hry pre Android-ak m├í funkciu zalo┼żen├║ na ─Źase-je vyu┼żitie v├Żhod zariadenia v├í┼ího telef├│nu. Tento hack nefunguje na ka┼żdej hre a bude fungova┼ą iba na hr├ích pre Android, ktor├ę s├║ offline a zalo┼żen├ę na ─Źase.

To znamen├í, ┼że hry, pri ktor├Żch mus├şte nieko─żko hod├şn ─Źaka┼ą, k├Żm z├şskate nie─Źo ako srdce alebo energiu na hranie hry.

Nasleduj tieto kroky:

    Uistite sa, ┼że hra, ktor├║ chcete hackn├║┼ą, je hra, ktor├í vyu┼ż├şva ─Źas na regener├íciu zdrojov v hre, ako je srdce, energia, v├Żskum, budovanie infra┼ítrukt├║ry at─Ć. Uistite sa, ┼że t├íto konkr├ętna hra nie je zalo┼żen├í na serveri alebo na serveri. napr├şklad Clash of Clans. Spustite hru. Hrajte nieko─żko min├║t a spotrebujte zdroje zalo┼żen├ę na ─Źase. Aplik├íciu nezatv├írajte, namiesto toho ju umiestnite tak, ┼że na zariaden├ş stla─Ź├şte tla─Źidlo Domov. Prejdite na nastavenia hod├şn svojho zariadenia a vyh─żadajte ÔÇ×D├ítum a ─Źas. ÔÇŁPresu┼łte aktu├ílny d├ítum o 1 de┼ł dopredu. Vr├í┼ąte sa do hry a sledujte, ─Źi ste z├şskali sp├Ą┼ą niektor├ę zdroje. Ak tak urob├şte, tento exploit funguje pre va┼íu konkr├ętnu hru.

Nasleduj├║ci obr├ízok ukazuje, ┼że hack ─Źasu vyu┼żil pre t├║to hru. Okam┼żite som dostal denn├Ż dar─Źek bezplatn├Żch automobilov pre t├║to hru.

Hackujte androidov├ę hry zalo┼żen├ę na ─ŹasePo zmene ─Źasu

Poznámka:

Tento hack Time exploit funguje iba s hrami, ktor├ę s├║ zalo┼żen├ę na ─Źase a nevy┼żaduj├║ ┼żiadne online overenie, ako je prihl├ísenie, ├║─Źet Google Play at─Ć.

2. Hacknite hry pre Android pomocou automatick├ęho klikacieho mechanizmu pre hry s ve─żk├Żm klepan├şm

─Äal┼í├şm typom hackovania alebo zneu┼ż├şvania, ktor├ę m├┤┼żete ─żahko vykona┼ą bez rootovania telef├│nu s Androidom, s├║ aplik├ície automatick├ęho klikania. Hry pre Android m├┤┼żete hackova┼ą pomocou aplik├íci├ş automatick├ęho klikania; ktor├ę s├║ k dispoz├şcii v obchode Google Play, tak┼że si ich m├┤┼żete ─żahko n├íjs┼ą a stiahnu┼ą.

Aplik├ícia automatick├ęho klikania nebude fungova┼ą perfektne v ka┼żdej hre. Je v├Ą─Ź┼íinou ur─Źen├Ż pre hry pre Android, ktor├ę vy┼żaduj├║ klepnutie na obrazovku zariadenia tak r├Żchlo, ako je to mo┼żn├ę, ako jeho hlavn├║ interakciu s hrou.

Odpor├║─Źam ÔÇ×Automatick├ę klikanieÔÇť od spolo─Źnosti SimpleHat Software, LLC. Aplik├íciu si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą na Google Play Store.

Automatick├ę klikanie – od spolo─Źnosti SimpleHat Software, LLC.

hacker automatick├ęho klikaniaAplik├ícia Automatic Clicker

Aplik├ícia ÔÇ×Automatick├ę klikanieÔÇť spo─żahlivo klikne na ─żubovo─żn├ę miesto pod─ża v├í┼ího v├Żberu na obrazovke v prisp├┤sobite─żnom intervale. Nevy┼żaduje root a funguje aj na celej obrazovke.

Ako ÔÇ×hackn├║┼ąÔÇť hry pre Android bez pr├şstupu root 2

Ak chcete ÔÇ×hackn├║┼ąÔÇť hru pre Android pomocou aplik├ície automatick├ęho klikania, sta─Ź├ş, ak urob├şte:

    Uistite sa, ┼że hra, s ktorou ju chcete pou┼ż├şva┼ą, pou┼ż├şva ako svoju hlavn├║ interakciu poklepanie na obrazovku. V obchode Google Play si stiahnite aplik├íciu automatick├ęho klikania. Spustite aplik├íciu automatick├ęho klikania pod─ża vlastn├ęho v├Żberu a nakonfigurujte ju pod─ża svojich predst├ív. Raz ste ├║plne nakonfigurovali aplik├íciu automatick├ęho klikania, ktor├║ ste stiahli, pokra─Źujte v spusten├ş hry, ktor├║ ste chceli hackn├║┼ą. Klepnite na obrazovku a nechajte aplik├íciu auto clicker vykon├íva┼ą svoju pr├ícu.

Poznámka:

K dispoz├şcii s├║ r├┤zne aplik├ície automatick├ęho klikania. Ak neviete, ─Źo z├şska┼ą, d├┤razne v├ím odpor├║─Źame pozrie┼ą sa na n├í┼í zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş na automatick├ę klikanie.

3. Hacknite hry pre Android s Lucky Patcher

lucky-patcher-logo-transparentn├ę-bg-pngLogo Lucky Patcher

Aplik├ícia Lucky Patcher je pravdepodobne najlep┼íia aplik├ícia, ktor├║ chcete pou┼żi┼ą, ak chcete ├║spe┼íne ÔÇ×hackn├║┼ąÔÇť hru pre Android bez rootovania telef├│nu.

├Üspe┼ínos┼ą hry Lucky Patcher z├ívis├ş od samotnej hry. Funguje dobre s offline hrami, ktor├ę nevy┼żaduj├║ ┼żiadne online overenie ani prihl├ísenie. Vzh─żadom na bezpe─Źnos┼ą online mobiln├Żch aplik├íci├ş je dnes pravdepodobnos┼ą ├║spechu s Lucky Patcher n├şzka.

Ak chcete hackn├║┼ą hru pre Android pomocou Lucky Patcher, sta─Ź├ş, ak:

    Stiahnite si aplik├íciu Lucky Patcher z ofici├ílneho webu. (Nie je k dispoz├şcii v obchode Google Play) Nain┼ítalujte si aplik├íciu Lucky Patcher. (Uistite sa, ┼że je vo va┼íich nastaveniach zapnut├í mo┼żnos┼ą ÔÇ×In┼ítalova┼ą z nezn├ímych zdrojovÔÇť.) Po in┼ítal├ícii spustite aplik├íciu Lucky Patcher. Ignorujte v┼íetky mod├ílne vyskakovacie spr├ívy a klepnite na NIE. N├íjdite hru, ktor├║ chcete hackn├║┼ą. (V tomto kroku sa uistite, ┼że hra, ktor├║ chcete hackn├║┼ą, je u┼ż nain┼ítalovan├í.)
Hackujte hry pre Android pomocou pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania Lucky Patcher - Zoznam aplik├íci├şZoznam aplik├íci├ş Lucky Patcher

Klepnite na hru, ktor├║ chcete hackn├║┼ą, a potom na ÔÇ×Ponuku opr├ívÔÇť.

Vytvorte upraven├Ż zoznam APK Lucky PAtcherUpraven├í mo┼żnos┼ą APK

Klepnite na ÔÇ×Vytvori┼ą upraven├Ż s├║bor APKÔÇť. V tejto ─Źasti v├ím bud├║ predstaven├ę r├┤zne met├│dy hackovania. Hru, ktor├║ chcete hackn├║┼ą, m├┤┼żete bu─Ć upravi┼ą:

viacn├ísobn├í oprava, odstr├ínenie overenia licencie, odstr├ínenie slu┼żby Google Ads, prestavan├Ż s├║bor APK pre emul├íciu InApp a LVL, ├║prava povolen├ş a aktiv├şt APK a/alebo odst├║penie s testovac├şm podpisom.

Ak chcete vyu┼żi┼ą zdroje v hre, ako s├║ drahokamy, mince at─Ć.ÔÇŽ Vyberte ÔÇ×Prestavan├Ż APK pre emul├íciu InApp a LVLÔÇť.

Potom sa v├ím zobraz├ş 3 r├┤zne mo┼żnosti, ignorujte tretiu mo┼żnos┼ą a vyberte si z ÔÇ×Emul├ícia InAppÔÇťAleboÔÇ×Emul├ícia LVL. ÔÇŁ Pri tejto met├│de vyberte ÔÇ×Emul├ícia InAppÔÇť.

Hackujte Android hry s Lucky Patcher APK REbuildObnovenie emulácie APK

Klepnite na ÔÇ×Znovu vytvorte aplik├íciuÔÇŁ, Potom po─Źkajte nieko─żko min├║t.

Hacknite hry pre Android pomocou APK REbuild Lucky PatcherLucky Patcher APK prestava┼ą

Po dokon─Źen├ş odin┼ítalujte p├┤vodn├║ hru. Pokra─Źujte na cestu k miestnemu ├║lo┼żisku pomocou Spr├ívcu s├║borov. Vyh─żadajte prie─Źinok Android a klepnite na┼ł. Klepnite na vyh─żad├ívanie a nap├ş┼íte ÔÇ×LuckyPatcher. ÔÇŁ

Vyh─żad├íva─Ź s├║borov v telef├│ne Prie─Źinok LuckyPatcherVyh─żad├íva─Ź s├║borov v telef├│ne Prie─Źinok LuckyPatcher

Klepnite na ÔÇ×LuckyPatcherÔÇ×Prie─Źinok potom klepnite naÔÇťUpraven├ę. ÔÇŁ

Upraven├Ż prie─Źinok APKLucky Patcher upraven├Ż prie─Źinok APK

Vyh─żadajte prie─Źinok s n├ízvom hry, ktor├║ ste opravili, a kliknut├şm na┼ł otvorte prie─Źinok. Vn├║tri prie─Źinka n├íjdete prestavan├Ż APK hry. Klepnite na ┼łu a nain┼ítalujte. Hne─Ć po in┼ítal├ícii hry spustite a overte, ─Źi ste ├║spe┼íne hackli hru pre Android.

Majster luku Patcher pre ┼í┼ąastieMajster luku Patcher pre ┼í┼ąastie

Poznámka:

Lucky Patcher m├í tendenciu pracova┼ą s offline hrami. Lucky Patcher m├í mal├║ ┼íancu na ├║spech v online hr├ích. Aplik├ícia Lucky Patcher nie je dokonal├Żm hackovac├şm n├ístrojom. Nefunguje to na ka┼żdej hre pre Android. Aplik├ícia Lucky Patcher u┼ż dok├í┼że vopred ur─Źi┼ą, ─Źi je hra pre Android hacknute─żn├í alebo nie. V┼íimnite si n├ízov aplik├ície v zozname APK v aplik├ícii Lucky Patcher. Ak m├í n├ízov aplik├ície ─Źerven├║ farbu, znamen├í to, ┼że hru nie je mo┼żn├ę hackn├║┼ą. Ak je zafarben├Ż na zeleno, ├║spe┼ínos┼ą hackovania tejto hry pre Android je vysok├í.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: 3 Najlep┼íie str├ínky pre podv├ídzanie hier pre Android

─îast├ę ot├ízky

Pre─Źo ste nezahrnuli ─Ćal┼íie hackersk├ę aplik├ície, ako s├║ Cheat Engine Android, Game Killer, Creehack, LeoPlay Card alebo SB Game Hacker APK?

Pod─ża na┼íich osobn├Żch sk├║senost├ş sme vysk├║┼íali vy┼í┼íie uveden├ę aplik├ície a niektor├ę z nich vy┼żaduj├║ rootovanie syst├ęmu Android, ako napr├şklad Cheat Engine Android a Game Killer, aby mohli plne fungova┼ą. V pr├şpade Creehack, LeoPlay Card a SB Game Hacker APK zis┼ąujeme, ┼że tieto met├│dy predstavuj├║ riziko pre na┼íich ─Źitate─żov. Najm├Ą tie, ktor├ę s├║ v hackovan├ş hier nov├ę.

Ako hackn├║┼ą online hry pre Android bez root?

Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako hackn├║┼ą online hry pre Android bez rootovania telef├│nu s Androidom, je vyu┼żitie exploitu zariadenia alebo pou┼żitie upraven├Żch s├║borov APK hier, ktor├ę maj├║ svoje s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőservery. Okrem toho m├┤┼żete sk├║si┼ą pou┼żi┼ą Lucky Patcher, ale v├í┼í ├║─Źet m├┤┼że by┼ą natrvalo zablokovan├Ż kv├┤li podv├ídzaniu.

Ak├ę ─Ćal┼íie aplik├ície m├┤┼żu hackn├║┼ą hru pre Android?

Medzi aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żu hackn├║┼ą hru pre Android, patria Cheat Engine Android, Lucky Patcher, SB Game Hacker APK, Game Killer 2019, Creehack a LeoPlay Card. V├Ą─Ź┼íina t├Żchto aplik├íci├ş v┼íak vy┼żaduje, aby ste mali rootovan├Ż telef├│n s Androidom, ktor├Ż predstavuje riziko a m├┤┼że potenci├ílne po┼íkodi┼ą va┼íe zariadenie.

Ak├Ż je najbezpe─Źnej┼í├ş sp├┤sob hackovania hry pre Android?

Najbezpe─Źnej┼í├ş sp├┤sob hackovania hry pre syst├ęm Android je pomocou emul├ítorov syst├ęmu Android. V z├ísade to znamen├í, ┼że vo svojom po─Ź├şta─Źi vytvor├şte platformu alebo softv├ęr, ktor├Ż emuluje alebo funguje presne ako telef├│n s Androidom. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete bezpe─Źne hackova┼ą hry bez toho, aby ste riskovali ak├ęko─żvek svoje osobn├ę inform├ície obsiahnut├ę vo va┼íom telef├│ne.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienkyÔÇŽ

Existuje nieko─żko sp├┤sobov, ako hackn├║┼ą hry pre Android. Niektor├ę vy┼żaduj├║ root pr├şstup, zatia─ż ─Źo in├ę nie. Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o hackovac├şch hr├ích s rootovan├şm alebo bez neho, m├┤┼żete to urobi┼ą kliknut├şm sem.

Nakoniec, vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov by bola met├│da Lucky Patcher. Zvl├í┼í┼ą preto, ┼że to m├┤┼że prinies┼ą n├íplas┼ą hry vo v├í┼í prospech. M├┤┼że ├şs┼ą o z├şskanie pr├ęmiov├Żch zdrojov, ktor├ę stoja bezplatn├ę peniaze, alebo o presko─Źenie n├íro─Źn├Żch ├║rovn├ş.

D├║fam, ┼że som v├ím pomohol n├íjs┼ą najlep┼íiu ÔÇ×techniku ÔÇőÔÇőhackovaniaÔÇť pre va┼íu konkr├ętnu hru.

Ak m├íte pripomienky, n├ívrhy alebo sa chcete podeli┼ą o svoje my┼ílienky, kontaktujte ma v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie!