Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako generova┼ą prenos pomocou StumbleUpon 2018. Bolo odhalen├ę ve─żk├ę tajomstvo!

Ako generova┼ą prenos pomocou StumbleUpon

Ak sa chyst├íte ─Ź├şta┼ą ─Źl├ínok o StumbleUpon, pre─Ź├ştajte si toto: Ako generova┼ą prenos pomocou StumbleUpon 2018 a nesk├┤r: odhal├ş sa ve─żk├ę tajomstvo!

Ste pripraven├ş zakopn├║┼ą? Nechcem negat├şvnym sp├┤sobom ÔÇ×zakopn├║┼ąÔÇť.

Dnes sa blogeri a obchodn├şci p├Żtaj├║ ÔÇ×Ste pripraven├ş zakopn├║┼ą?ÔÇť ke─Ć sa to t├Żka Prihl├ísi┼ą sa, popul├írna str├ínka soci├ílnych siet├ş. Klop├Żtanie je akcia zah┼Ľ┼łaj├║ca n├ív┼ítevn├şkov StumbleUpon.

ale StumbleUpon nie je len ─Ćal┼íia str├ínka soci├ílnych m├ędi├ş, T├íto str├ínka m├í potenci├íl pril├íka┼ą na v├í┼í blog a webov├ę str├ínky obrovsk├║ n├ív┼ítevnos┼ą. Ak sa budete riadi┼ą pokynmi uveden├Żmi v tomto ─Źl├ínku, je ve─żmi jednoduch├ę z├şska┼ą na web obrovsk├║ n├ív┼ítevnos┼ą.

UPDATE 1/6/ 2018 /

─Äal┼íou skuto─Źne dobrou alternat├şvou, ak nie pod─ża m├┤jho n├ízoru lep┼íou, je Wakelet: Prebud├ş sa sprievodca spusten├şm

─îo je StumbleUpon?

StumbleUpon je popul├írna webov├í str├ínka s kur├ítormi, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti webov├Żch str├ínok.

Str├ínka skuto─Źne obst├íla v sk├║┼íke ─Źasu. Zatia─ż ─Źo in├ę str├ínky soci├ílnych siet├ş, ako napr├şklad MySpace, nav┼żdy zmizli do vzdialenej pam├Ąte, StumbleUpon existuje u┼ż od roku 2001.

Str├ínka m├í v s├║─Źasnosti 25 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov.

─îo je v┼íak v┼íeobecnou pr├ş┼ąa┼żlivos┼ąou tejto str├ínky?

N├íjdete podobne zm├Ż┼í─żaj├║cich blogerov. N├íjdite ─Źl├ínky, ktor├ę je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą ako referencie pre mapy obsahu. N├íjdete zauj├şmav├ę ─Źl├ínky na ─Ź├ştanie a v├Żber, k├Żm nebudete ma┼ą ─Źas si ich pre─Ź├şta┼ą. Vytv├írajte na svojom blogu alebo webe ve─żk├ę mno┼żstvo prenosov. Pomocou slu┼żby StumbleUpon m├┤┼żete zarobi┼ą peniaze online. StumbleUpon m├í aplik├íciu, tak┼że ju m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą, ke─Ć ste na cest├ích. K StumbleUpon m├┤┼żete pristupova┼ą aj prostredn├şctvom svojho prehliada─Źa.

Sprievodca / v├Żu─Źba StumbleUpon

Pou┼ż├şvanie StumbleUpon je relat├şvne ─żahk├ę.

krok 1: Vytvorte si ├║─Źet na StumbleUpon. Pri vytvoren├ş ├║─Źtu budete po┼żiadan├ş, aby ste uviedli svoje z├íujmy.

krok 2: Sta┼łte sa akt├şvnym p├ídom Ke─Ć uvediete svoje z├íujmy, spolo─Źnos┼ą StumbleUpon v├ím za─Źne zobrazova┼ą ─Źl├ínky, ktor├ę ste uviedli ako zauj├şmav├ę pri vytv├íran├ş ├║─Źtu.

Str├ínka funguje rovnak├Żm sp├┤sobom ako hudobn├í aplik├ícia Pandora. Pri pou┼ż├şvan├ş Pandory nazna─Źujete, ┼że sa v├ím skladba p├í─Źi. Ak sa v├ím skladba nep├í─Źi, kliknut├şm na palec ozna─Źte nespokojnos┼ą.

Ako generova┼ą prenos pomocou tla─Źidla StumbleUpon - Stumble

Ak sa v├ím polo┼żka p├í─Źi a chcete vidie┼ą viac podobn├Żch polo┼żiek v StumbleUpon, kliknite na palec hore a StumbleUpon ju ulo┼ż├ş za v├ís. M├íte dokonca mo┼żnos┼ą usporiada┼ą polo┼żky, ktor├ę ste sa rozhodli ulo┼żi┼ą do zoznamov.

Ak nechcete vidie┼ą viac polo┼żiek, ako je to, ─Źo sa zobrazuje, kliknite na palec nadol. ─Żahko. Po ka┼żdej akcii kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×zakopnutiaÔÇť. Nemus├şte klika┼ą na ┼żiadny palec. Kliknut├şm na tla─Źidlo ÔÇ×zakopnutiaÔÇť ozn├ímite webu, ┼że ste pripraven├ş vidie┼ą nasleduj├║ci ─Źl├ínok.

Ako prida┼ą ─Źl├ínky do StumbleUpon

Niekedy n├íjdete na svojej webovej ceste ─Źl├ínky, ktor├ę chcete vybra┼ą na StumbleUpon.

Ako generova┼ą prenos pomocou StumbleUpon

Kliknite na polo┼żku Prida┼ą str├ínku a vypl┼łte po┼żadovan├ę inform├ície. E┼íte jednoduch┼íou mo┼żnos┼ąou je klikn├║┼ą na ikonu soci├ílneho zdie─żania StumbleUpon, ak ju niekto m├í nain┼ítalovan├Ż na va┼íom webe. Kliknut├şm na tla─Źidlo prejdete priamo na str├ínku StumbleUpon, kde m├┤┼żete prida┼ą svoje hodnotenia P├í─Źi sa a pod─ża potreby usporiada┼ą ─Źl├ínok do zoznamov. Pridajte roz┼í├şrenie prehliada─Źa StumbleUpon. V─Ćaka tomu s├║ ─Źl├ínky, ktor├ę n├íjdete online, e┼íte jednoduch┼íie.

Ako vytvori┼ą blogov├Ż prenos pomocou StumbleUpon

Pre tvorcov obsahu je skuto─Źn├í z├íbava, ke─Ć za─Źn├║ vidie┼ą n├ív┼ítevnos┼ą va┼íich webov├Żch str├ínok.

Ako pou┼ż├şva┼ą StumbleUpon na generovanie prenosu 2018?

D├┤le┼żit├Ż faktor, ktor├Ż je potrebn├ę zv├í┼żi┼ą pri pokuse o pou┼żitie slu┼żby StumbleUpon na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti va┼íich str├ínok. Ste pripraven├ş?

StumbleUpon funguje najlep┼íie ako strat├ęgia generovania n├ív┼ítevnosti, pokia─ż na web neprid├íte svoj vlastn├Ż ─Źl├ínok.

Ako m├┤┼żete z├şska┼ą svoj predmet na StumbleUpon, ak ho tam nemus├şte umiestni┼ą?

    Ma┼ą soci├ílne StumbleUpon tla─Źidlo pre zdie─żanie na va┼íom webe, aby si n├ív┼ítevn├şci mohli vybra┼ą v├í┼í ─Źl├ínok. * Ke─Ć je v├í┼í ─Źl├ínok na str├ínkach StumbleUpon, str├ínka zobraz├ş v├í┼í pr├şspevok pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş uviedli, ┼że sa zauj├şmaj├║ o v├í┼í obsah. ve─ża Facebook skupiny bud├║ ma┼ą spolo─Źn├ę vl├íkna. Naraz├şte na odkazy ─żud├ş v├Żmenou za odkazy, na ktor├ę naraz├şte Facebook ─îlenovia skupiny. N├íjdite skupinu StumbleUpon, Spr├ívca skupiny za v├ís vytvor├ş va┼íe odkazy. M├┤┼żete prida┼ą svoje vlastn├ę odkazy na StumbleUpon. T├íto str├ínka v┼íak odr├ídza ─żud├ş od prid├ívania ich vlastn├Żch odkazov. Ak chcete ich kompenzova┼ą, odpor├║─Źame v├ím narazi┼ą na 30 ─Ćal┼í├şch pr├şspevkov za ka┼żd├Ż z pridan├Żch pr├şspevkov. Pam├Ątajte, ┼że toto je str├ínka soci├ílnych siet├ş. Spr├ívcovia chc├║, aby ste boli spolo─Źensk├Ż a nie sebeck├Ż.

Ako zarobi┼ą peniaze pomocou StumbleUpon

StumbleUpon m├í funkciu nazvan├║ Discovery Payid. Pomocou tejto funkcie m├┤┼żete inzerova┼ą na StumbleUpon a plati┼ą za zv├Ż┼íenie dosahu va┼íej reklamy. So slu┼żbou StumbleUpon m├┤┼żete ma┼ą reklamy na celej str├ínke zacielen├ę na publikum.

Ako generova┼ą prev├ídzku pomocou StumbleUpon 2018: The Big Secret revealed! ukon─Źenie

Nakoniec, pomocou StumbleUpon je ─żahk├ę vygenerova┼ą webov├Ż prenos. Ak je v├í┼í obsah na str├ínkach StumbleUpon, m├┤┼że sa pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş sa zauj├şmaj├║ o tento web, objavi┼ą dokonca aj roky po uverejnen├ş pr├şspevku. Hovorte o op├Ątovnom pou┼żit├ş v├í┼ího obsahu!

Okrem toho sta─Ź├ş len nieko─żko kliknut├ş pou┼ż├şvate─żov, aby vyvolali lavinu prev├ídzok webov├Żch str├ínok.

Ste pripraven├ş zakopn├║┼ą?

Ako generova┼ą prenos pomocou StumbleUpon - ─îo rob├şte StumbleUpon?

Cestovanie a ┼ípendl├şky

Na spolo─Źnos┼ą StumbleUpon som rovnako zap├┤sobil ako na str├ínky generuj├║ce prenos, ktor├ę som si zriadil Facebook skupina s n├ízvom Stumble and Pin,

My┼ílienkou skupiny je generova┼ą prev├ídzku so StumbleUpon a Pinterest spolu s ─Ćal┼í├şmi soci├ílnymi webmi, ktor├ę s├║ dobr├ę, ke─Ć sa pou┼ż├şvaj├║ na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti.

Ak v├ís zauj├şmaj├║ met├│dy, ktor├ę pou┼ż├şvame na generovanie prenosu pomocou StumbleUpon, m├┤┼żete skontrolova┼ą ba┼łu Ako generova┼ą prenos pomocou soci├ílnych siet├ş ktor├Ż popisuje, ako zakopn├║┼ą a pripn├║┼ą Facebook skupina pracuje a ako generujeme prev├ídzku so StumbleUpon a Pinterest,

Od vytvorenia zakopnutia a ┼ípendl├şka som videl obrovsk├Ż n├írast prem├ívky, najm├Ą s Pinterest s teraz viac ako 1 mili├│n Pinterest Zobrazenia za mesiac.

Ako generova┼ą prev├ídzku s Pinterest

S├ÜVISIACE POLO┼ŻKY

Table of Contents