Ako downgradovať iOS 13.3.1 beta na iOS 13.3

Apple vydal druhé verejné a vývojárske beta verzie systému iOS 13.3.1 tento týždeň to vyskúšalo toľko používateľov, aby zistili, ako dobre to funguje. Väčšina zmien v najnovšej verzii AppleMobilný operačný systém sa zaoberá opravami chýb a vylepšeniami výkonu. Môžete však byť pripravení na prechod na nižšiu verziu systému iOS 13.3.1 beta na iOS 13.3, preto sme zostavili sprievodcu, ktorý vám s tým pomôže.

Prejdite na staršiu verziu systému iOS 13.3.1 beta

Rovnako ako všetky beta verzie, iOS 13.3.1 ešte nie je stabilný, takže môže mať niekoľko problémov, ktoré je potrebné vyriešiť, kým bude pripravené pre širokú verejnosť. Ak už toho máte dosť a ste pripravení downgradovať iOS 13.3.1 beta, postupujte takto.

  1. Vytvorte si zálohu svojho zariadenia pomocou iCloudu, Finderu alebo iTunes, najmä ak ste si trúfali nainštalovať si beta verziu na svoje primárne zariadenie.
  2. Stiahnite si príslušné súbory firmvéru pre iOS 13.3, v závislosti od toho, aké zariadenie máte. Kliknite sem a získajte informácie o iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, XS Max alebo XS. Súbory pre iPhone 11 a XR nájdete tu a kliknite sem pre súbor iPhone X. Ak máte iPhone 8 alebo iPhone 7, kliknite sem a ak máte iPhone 8 Plus alebo 7 Navyše kliknite sem. Spoločnosť WCCFtech tu zhromaždila ďalšie odkazy na súbory ipsw pre iné zariadenia.
  3. Pripojte zariadenie k Macu alebo PC pomocou Lightning kábla a potom otvorte Finder na Macu alebo iTunes na PC alebo staršej verzii macOS.
  4. Vyberte správne zariadenie kliknutím na príslušnú ikonu po zapojení.
  5. Kliknite na „Obnoviť iPhone“ a súčasne podržte ľavý kláves Shift na a Windows PC alebo ľavý kláves Option na Macu.
  6. Vyberte iOS 13.3 súbor, ktorý ste predtým stiahli. Tým sa rozbalí firmvér a obnoví sa zariadenie. Pri prechode na nižšiu verziu systému iOS 13 by ste to mali nechať na pokoji.3.1. Po dokončení uvidíte obrazovku Hello a budete môcť zariadenie nastaviť ako nové.