Ako dost├íva┼ą spr├ívy SMS na pracovn├║ plochu v syst├ęme Android (5 Aplik├ície)

Ako dost├íva┼ą spr├ívy SMS na pracovn├║ plochu v syst├ęme Android (5 Aplik├ície) 1

Ak chcete dost├íva┼ą upozornenia prostredn├şctvom SMS na plochu, ste na spr├ívnom mieste.

Ke─Ć tvrdo pracujete, m├┤┼że to by┼ą nepr├şjemn├ę, ak si mus├şte ├şs┼ą pre telef├│n, kedyko─żvek dostanete spr├ívu SMS. Na┼í┼ąastie existuje nieko─żko aplik├íci├ş, pomocou ktor├Żch sa va┼íe spr├ívy m├┤┼żu zobrazova┼ą na obrazovke po─Ź├şta─Źa v nieko─żk├Żch krokoch.

Tu je zoznam niektor├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą, spolu s inform├íciami a vysvetleniami pre ka┼żd├║ z nich. Za─Źnime zoznam jednou z najob─ż├║benej┼í├şch aplik├íci├ş dostupn├Żch v obchode.

Najlep┼íie aplik├ície na synchroniz├íciu spr├ív SMS s po─Ź├şta─Źom

1. Spr├ívy pre Android od spolo─Źnosti Google – zadarmo

Ako dost├íva┼ą spr├ívy SMS na pracovn├║ plochu v syst├ęme Android (5 Aplik├ície) 2Logo aplik├ície

V roku 2018 spolo─Źnos┼ą Google uviedla na trh aplik├íciu, ktor├í by mohla nahradi┼ą va┼íu aplik├íciu Stock Messages lep┼íou. M├í v┼íetky funkcie, ktor├ę by mala tak├í aplik├ícia ma┼ą, a z├írove┼ł m├í ├║h─żadn├Ż a pr├şjemn├Ż dizajn spolu s ─Ćal┼í├şmi bonusmi – napr├şklad emod┼żi alebo odosielanie pr├şloh, ako s├║ obr├ízky. Ale jeho najv├Ą─Ź┼íou v├Żhodou je, ┼że skenovan├şm k├│du QR m├┤┼żete synchronizova┼ą pracovn├║ plochu s telef├│nom a tie┼ż z neho odosiela┼ą a prij├şma┼ą spr├ívy. Dalo by sa to pova┼żova┼ą za verziu iMessage pre Android.

Asi najv├Ą─Ź┼íou nev├Żhodou tejto aplik├ície je, ┼że nem├í ┼żiadnu funkciu na z├ílohovanie va┼íich spr├ív. Ak v├ís to zauj├şma, odpor├║─Źame v├ím pre─Ź├şta┼ą si na┼íu recenziu na z├ílohovanie a obnovu syst├ęmu Backuptrans Android SMS alebo n├í┼ího sprievodcu Ako presmerova┼ą SMS a zme┼íkan├ę hovory na ├║─Źet Gmail Gmail.

Google Play

2. SMS z po─Ź├şta─Źa / tabletu a synchroniz├ícia textu z po─Ź├şta─Źa – zadarmo

Ako dost├íva┼ą spr├ívy SMS na pracovn├║ plochu v syst├ęme Android (5 Aplik├ície) 3Logo aplik├ície

T├║to aplik├íciu d├┤razne odpor├║─Źaj├║ pou┼ż├şvatelia aj odborn├şci z odvetvia. Spolu s funkciou SMS pon├║ka mno┼żstvo funkci├ş a m├┤┼żete blokova┼ą spr├ívy z nechcen├Żch ─Ź├şsel. M├┤┼żete dokonca napl├ínova┼ą odoslanie textov├Żch spr├ív nesk├┤r, ─Źo m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę, ak mus├şte ─Źasto komunikova┼ą prostredn├şctvom textov├Żch spr├ív.

Niektor├ş pou┼ż├şvatelia nahl├ísili probl├ęmy pri pokuse o odosielanie spr├ív MMS v aplik├ícii, ale funkcia SMS nebola nikdy ovplyvnen├í. V├Żvoj├ír m├í tendenciu reagova┼ą na ak├ęko─żvek probl├ęmy a jeho pou┼żitie a nastavenie je dos┼ą jednoduch├ę. Ak chcete iba jednu z najv├Ą─Ź┼í├şch (a najbezpe─Źnej┼í├şch) mo┼żnost├ş, je to skvel├í vo─żba.

Google Play

3. Pushbullet-SMS na PC a ─Ćal┼íie-zadarmo s n├íkupmi v aplik├ícii

Ako dost├íva┼ą spr├ívy SMS na pracovn├║ plochu v syst├ęme Android (5 Aplik├ície) 4Logo aplik├ície

Pushbullet je ─Ćal┼íia vysoko hodnoten├í aplik├ícia, ktor├í od svojho vydania z├şskala mno┼żstvo ocenen├ş. Integruje sa s cel├Żm radom r├┤znych aplik├íci├ş na odosielanie spr├ív, tak┼że nie je ┼íanca, ┼że by ste o tieto d├┤le┼żit├ę aktualiz├ície pri┼íli. Medzi tieto aplik├ície patr├ş WhatsApp a Facebook.

D├í sa pou┼żi┼ą aj na odosielanie s├║borov medzi t├Żmito dvoma zariadeniami, ─Źo je ┼íikovn├í doplnkov├í funkcia, ktor├║ mnoh├ş z n├ís bud├║ pova┼żova┼ą za u┼żito─Źn├║. Je to jedna z najob─ż├║benej┼í├şch aplik├íci├ş v tomto zozname a ur─Źite zvl├ídne v┼íetky va┼íe potreby. Ak sa chcete dozvedie┼ą, ako odosiela┼ą pr├şlohy prostredn├şctvom SMS alebo WhatsApp, odpor├║─Źame v├ím pre─Ź├şta┼ą si n├í┼ího sprievodcu Ako odosla┼ą ─żubovo─żn├Ż s├║bor prostredn├şctvom WhatsApp alebo SMS.

Google Play

4. AirDroid: Vzdialen├Ż pr├şstup a s├║bor-zadarmo s n├íkupmi v aplik├ícii

Ako dost├íva┼ą spr├ívy SMS na pracovn├║ plochu v syst├ęme Android (5 Aplik├ície) 5Logo aplik├ície

Ak v├ís prv├Żch p├ír aplik├íci├ş nezaujalo, mo┼żno je AirDroid t├Żm prav├Żm pre v├ís. Umo┼żn├ş v├ím to odosiela┼ą spr├ívy SMS, ale najsk├┤r si mus├şte vytvori┼ą ├║─Źet. Je to viac ako aplik├ícia na synchroniz├íciu textu – m├┤┼żete s ┼łou zrkadli┼ą obrazovku na viacer├Żch zariadeniach alebo n├íjs┼ą svoj telef├│n alebo spravova┼ą aplik├ície a s├║bory, ktor├ę u┼ż v telef├│ne m├íte.

M├íme sprievodcu, ktor├Ż v├ím uk├í┼że, ako uvies┼ą AirDroid do prev├ídzky. Zaradili sme ho aj do n├í┼ího top 5 zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş Wi-Fi pre Android, tak┼że sa rozhodne oplat├ş si ich pozrie┼ą.

Google Play
Ako dost├íva┼ą spr├ívy SMS na pracovn├║ plochu v syst├ęme Android (5 Aplik├ície) 6

5. AirMore: Prenos s├║borov – zadarmo

Ako dost├íva┼ą spr├ívy SMS na pracovn├║ plochu v syst├ęme Android (5 Aplik├ície) 7Logo aplik├ície

AirMore je n├ístroj, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş bezdr├┤tovo pripoji┼ą mobiln├ę zariadenie k po─Ź├şta─Źu. M├┤┼żete naskenova┼ą QR k├│d a z├şska┼ą tak jednoduch├Ż sp├┤sob pripojenia. Pon├║ka tie┼ż mo┼żnosti prenosu s├║borov a spr├ívy dokumentov. Ak chcete viac ne┼ż len spr├ívy SMS, mo┼żno by st├ílo za to si ich pozrie┼ą.

T├íto aplik├ícia je podobn├í aplik├ícii AirDroid – ove─ża viac ne┼ż len aplik├ícia na synchroniz├íciu SMS. Ak sa ob├ívate o svoje s├║kromie kv├┤li pou┼ż├şvaniu aplik├íci├ş, ako je t├íto, mali by ste si pre─Ź├şta┼ą n├í┼í ─Źl├ínok o tom, ako skry┼ą textov├ę spr├ívy v syst├ęme Android, aby boli va┼íe spr├ívy s├║kromn├ę.

Google Play

Mnoho samostatn├Żch aplik├íci├ş pre SMS m├í verzie pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu synchronizova┼ą v├í┼í smartphone s po─Ź├şta─Źom alebo prenosn├Żm po─Ź├şta─Źom. Ak h─żad├íte tak├║to aplik├íciu, odpor├║─Źame v├ím pre─Ź├şta┼ą si n├í┼í zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş na odosielanie textov├Żch spr├ív na internete v syst├ęme Android, aby ste zistili, ─Źo sa tam nach├ídza.

Dost├ívajte texty na po─Ź├şta─Ź – synchronizujte svoje zariadenia

Ako vid├şte, v obchode je ve─ża mo┼żnost├ş, ak chcete, aby sa v├ím na obrazovke zobrazovali spr├ívy SMS. Tieto aplik├ície by mali pom├┤c┼ą zv├Ż┼íi┼ą va┼íu produktivitu, ale d├ívajte si pozor, aby ste sa nerozpty─żovali svojimi priate─żmi. To, ┼że teraz m├┤┼żete p├şsa┼ą r├Żchlej┼íie, neznamen├í, ┼że by ste mali odosiela┼ą ─Ćal┼íie spr├ívy.

Daj├║ sa ─żahko nain┼ítalova┼ą a pou┼ż├şva┼ą a m├┤┼żete si vybra┼ą ten, ktor├Ż vyhovuje va┼íim potreb├ím. Na┼í┼ąastie by ste mali ma┼ą lep┼íiu predstavu o v├Ą─Ź┼íine r├┤znych mo┼żnost├ş v obchode a tie┼ż o tom, ktor├í je pre v├ís to prav├ę. Akon├íhle sa rozhodnete, dajte n├ím vedie┼ą, ktor├Ż z nich si vyberiete v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch

Ak sme zme┼íkali jednoduch├Ż sp├┤sob odosielania a prij├şmania spr├ív SMS na ploche alebo m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa jednej z aplik├íci├ş v tomto zozname, dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie!

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok