Ako dostať čierne okuliare Pokemon Meč a štít na ostrove brnenia?

Ako dostať čierne okuliare Pokemon Meč a štít na ostrove brnenia? 1

Pokemon Nový DLC Isle of Armor od Sword and Shield je teraz na trhu. Tentoraz máme jedinečný článok pre Pokémonov, ktorý má tmavý rys, čierne okuliare. Ak sa hráč Kubfu vyvinul v Urshifu, táto položka môže byť užitočná na zvýšenie schopnosti Urshifu. Použitie skla sa však neobmedzuje iba na Urshifu.

Každý Pokémon, ktorý má nejakú formu temnej sily alebo temného pohybu, môže využiť svoj potenciál, ak má čierne okuliare. Potom však vyvstáva otázka, ako a kde nájdeme tieto okuliare. V tomto článku vás preto prevedieme týmto postupom, aby ste si mohli obľúbené čierne okuliare dostať Pokémon s tmavými funkciami a robí ho ešte silnejším ako predtým.

Ako dostať čierne okuliare Pokemon Meč a štít na ostrove brnenia?

Čierne sklo je položka, ktorú musíte nájsť v hre. Potom ju môžete odovzdať svojim Pokemon a vyťažte z toho maximum. Najprv musíte cestovať do upokojujúcich mokradí, kde máme horčicu Dojo. Z ukľudňujúcich mokradí, na východ, sa ocitnete v jaskyni Brawler’s Cave.

Ako dostať čierne okuliare Pokemon Meč a štít na ostrove brnenia? 2

Tu nájdete veľa vecí, ktoré môžete vyzdvihnúť a pridať do svojho skladu. Zoberte tu všetko, čo považujete za užitočné, ale nezabudnite, že vaším cieľom je hľadať čierne okuliare. Aby ste našli čierne okuliare, musíte ísť na svahy uprostred jaskyne. Vyliezť na svahy a prídete na Challenge Road. Na vrchole dostanete vežu tmy. Tu nájdete okuliare. Stačí chodiť okolo zadnej časti veže a uvidíte niekoľko predmetov ležiacich na zemi. Jednou z týchto položiek je čierne sklo.

Ak sa váš Kubfu ešte nevyvinul v Urshifu, nemá zmysel dať mu tieto poháre. Tieto okuliare majú úžitok iba pre tých Pokémonov, ktorí majú určitú formu čiernej farby. Takže sa môžete pokúsiť vyvinúť svoj Kubfu skôr, ako mu dáte okuliare, alebo môžete získať nový Pokemon ktorý má nejaké tmavé črty a potom mu okuliare podá. Okuliare odovzdajte jednému Pokemon bez temných funkcií je úplne k ničomu.

Teraz viete, kde nájdete čierne okuliare Pokemon Sword and Shields Isle of Armor. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto príručky, komentujte nižšie. Ďalšie užitočné informácie nájdete aj v našich ďalších článkoch o tipoch a trikoch pre iPhone, tipoch a trikoch pre Android, tipoch a trikoch pre počítače a oveľa viac.