Ako dokončiť Bundesliga TOTSSF Garantovaná SBC v FIFA 20

Ako dokončiť Bundesliga TOTSSF Garantovaná SBC v FIFA 20 1

FIFA 20 je najnovším prírastkom do vlajkovej simulačnej hry od spoločnosti EA Sports. Toto je 27. prírastok do série FIFA. Veľkolepá grafika a vynikajúci herný zážitok v tejto hre znamenajú ich fantastické hodnotenie. Spoločnosť EA Sports sa nedávno rozhodla pridať do tímu FIFA 20 Ultimate Team výzvu na budovanie tímu alebo SBC. Ak hráči dokážu čeliť tejto výzve, EA Sports zabezpečí tím Bundesligy doposiaľ sezóny (TOTSSF). Tím Bundesliga TOTSSF bude k dispozícii jeden týždeň. Začalo sa 15. mája a končí 22. mája.

Keď už hovoríme o FIFA 2020, je to hra, ktorú pozná aj novonarodené dieťa. Je to prakticky najobľúbenejšia hra po GTA 5, Rozdiel je v tom, že môžete hrať iba futbal. A to je všetko, ak sa na to pozrieme z pohľadu futbalového fanúšika. Keď sa výzva SBC blíži, používatelia sa o ňu trochu viac zaujímajú. Dostalo sa nám teda sprievodcu, ktorý pokrýva všetky podrobnosti tímu Bundesliga TOTSSF spolu so SBC v hre. Takže pre žiadny iný dôvod, začnime.

Ako dokončiť Bundesliga TOTSSF Garantovaná SBC v FIFA 20

Ako vyplníte SBC so zárukou Bundesliga TOTSSF vo FIFA 20?

Garantovaný hráč Bundesliga TOTSSF bude nemysliteľnou kartou. Znamená to len, že ho nemôžete predať na trhu FUT. Ale existuje veľa hráčov, ktorí určite zvýšia váš konečný tím.

Niekoľko kariet s vysokým skóre patrí od 96-stupňového Joshua Kimicha zo Bayern Mníchov a Jadon Sancho z Borrusia Dortmund, 97-bodového Timo Wernera z RB Leipzig a 99-bodového Roberta Lewandowského zo Bayern Mníchova, z ktorých každý môže pomôcť. zvýšiť svoj tím. Aby ste to dokončili, musíte si vziať 86-člennú skupinu s najmenej 70 chémiami.

Povinné je tiež mať hráča TOTSSF. Podľa FUTBIN sa náklady na SBC líšia v závislosti od platforiem. Na počítači stojí 166 450 FUT mincí, na PlayStation 148 000 FUT mincí 4 a 147 000 FUT mincí na Xbox One.

Tu je odkaz pre vás

Podľa FUTBIN-u existuje lacnejšie riešenie na dokončenie SBC so zárukou Bundesliga TOTSSF:

Iker Casillas, Porto (86.) Eoin Doyle, Swinton Town (87.) Alex Telles, Porto (84.) Pepe, Porto (84.) Andre Omana, Ajax (85.) Miralem Pjanic, Piemonte Calcio (86 Hodnotenie) Paulo Dybala, Piemonte Calcio (88 hodnotení) Christian Eriksen, Internazionale (hodnotené 88) Douglas Costa, Piemonte Calcio (hodnotené 84) Lautaro Martinez, Internazionale (hodnotené 84) Gonzalo Higuain, Piemonte Calcio (hodnotené 85)) -rated)

Bundesliga TOTSSF je vzrušujúca misia. Karta je jediná svojho druhu. Karty Bundesliga TOTSSF sa však nemôžu predávať na trhu FUT, pretože to budú neovládateľné karty.

Táto príručka mala pomôcť hráčom v FIFA 20, aby im pomohli dokončiť tím Bundesliga TOTSSF, aby potvrdili svoj príspevok k SBC. Po prečítaní nášho sprievodcu budú v tomto ohľade sebaistí a strategickejší. Dúfame, že vám náš sprievodca pomohol. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte a nižšie uveďte svoje meno a e-mailovú adresu. Rovnakým spôsobom si môžete prečítať naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC, tipy a triky pre hry a Android a ďalšie tipy a triky. Odporúčame vám, aby ste sa prihlásili na odber nášho tretieho týždňa, ktorý venujete $ 150, a prihlásite sa na odber YouTube channel, Vďaka!