Ako dlho trvá, kým sa v Minecrafte vyliahnu vajíčka korytnačiek?

Korytnačie vajcia a korytnačky sú jedným z najbežnejších prvkov v hre Minecraft. Starostlivosť o korytnačie vajíčka a ich správne liahnutie je kľúčom k dosiahnutiu najlepších štandardov v rámci vylepšeného zážitku, pokiaľ ide o liahnutie korytnačích vajec v Minecrafte.

Ako dlho trvá, kým sa v Minecrafte vyliahnu vajíčka korytnačiek?

Typický čas na vyliahnutie štyroch korytnačích vajec, ak si nedoprajete žiadny vylepšovací postup, sú tri dni. Korytnačku v Minecrafte je možné získať očarovaním hodvábnym dotykom v inventári.

Korytnačie vajíčko sa ideálne rozbije, keď ho tlačí piest alebo keď naň spadne blok ovplyvnený gravitáciou. Minecraft vám umožňuje chovať korytnačie vajíčka chovom korytnačiek. Korytnačky sa budú živiť morskou trávou a budú sa množiť. Hneď po odchove sa jeden z nich vráti na pláž a o niekoľko sekúnd znesie vajíčka. Korytnačka položí do piesku štyri vajíčka tak, že sa do nich zahryzne.

Vajíčka sa liahnu iba vtedy, ak sú vložené do konkrétneho typu piesku. Ak ste boli pravidelným hráčom Minecraftu, mohli ste si všimnúť, že korytnačie vajíčka položené v červenom piesku sa nevyliahnu. Vajíčka začnú rásť a vyliahnu sa do troch dní. Tieto budú naďalej rásť vo dne v noci. V skutočnosti korytnačie vajíčka rastú v noci rýchlejšie.

Ako liahnúť korytnačie vajcia v Minecrafte?

Pochopili sme, ako dlho trvá, kým sa v Minecrafte vyliahnu korytnačie vajcia, a teraz sa naučíme liahnúť korytnačie vajcia. Na vyliahnutie korytnačích vajec v Minecrafte musíte mať veľa trpezlivosti. Musíte tiež použiť niekoľko trikov, aby ste mohli z korytnačích vajíčok vyliahnuť korytnačie vajíčka.

Nasledujú kroky, ktoré by ste mali pri liahnutí korytnačích vajec dodržať –

Krok 1: Nájdite korytnačie vajcia

Korytnačie vajíčka môžete hľadať na okraji piesku v Beach Biome. Mali by ste byť schopní nájsť korytnačie vajcia kladené prirodzene.

Ak nemôžete nájsť korytnačie vajíčka, môžete ich rozmnožovať tak, že okolo korytnačiek postavíte steny z piesku, aby sa mohli množiť a produkovať vajíčka.

Krok 2: Zvýšte rýchlosť

Vyliahnutie korytnačích vajec môže trvať dlho. Ak chcete zvýšiť rýchlosť liahnutia korytnačích vajec, môžete zvýšiť rýchlosť náhodného kliešťa. Predvolená rýchlosť náhodného zaškrtnutia v Minecrafte je 3. Rýchlosť môžete zvýšiť príkazom /gamerule

Nasledujúci príkaz použijete na zvýšenie rýchlosti náhodného zaškrtnutia na 50 000 –

/gamerule randomTickSpeed ​​50 000

Krok 3: Korytnačie vajcia sa najskôr rozbijú

Ďalším krokom by bolo počkať, kým sa tri krát nevyliahnu korytnačie vajcia. Pri prvom rozbití korytnačích vajec by ste mali počuť praskanie. Mali by ste tiež nájsť zelené častice. Budete tiež svedkami hnedého praskania vajíčok.

Krok 4: Druhá trhlina

Keď spozorujete prvú trhlinu, mali by ste počkať na druhú trhlinu. Budete opäť svedkami zelených častíc a praskliny budú o niečo tmavšie.

Krok 5: Posledná trhlina a liahnutie

V posledných trhlinách sa liahnu korytnačie vajíčka. Keď zaznejú tretie praskliny, vyliahnu sa korytnačky alebo mláďatá a korytnačka sa začne pohybovať.

Teraz môžete nastaviť rýchlosť náhodného kliešťa späť na predvolené hodnoty.

To je všetko. Úspešne ste vyliahli korytnačie vajíčka v Minecrafte.

Ďalšie články o Minecrafte

Prečo trvá vyliahnutie korytnačích vajec v Minecrafte tak dlho?

Neexistuje žiadny konkrétny dôvod, prečo trvá tak dlho, kým sa vajíčkam korytnačiek v Minecrafte liahne tak dlho. O korytnačie vajcia sa musíte starať tak, ako by ste zvládali bežné bloky v Minecrafte.

Korytnačie vajíčko, ktoré sa nevyliahne, by ste nenašli iba vtedy, keby boli umiestnené v červenom piesku. Vylihujú a vyrastú z nich korytnačky, nechajú si načas. Korytnačie vajcia sa liahli rýchlejšie v nočných hodinách.

Kým liahnete svoje korytnačie vajíčka, uistite sa, že na vajíčka nič nespadne. V takom prípade by sa zlomili. Uistite sa, že venujete dostatočnú pozornosť ochrane svojich korytnačích vajíčok, a tak budete môcť mať viac korytnačiek.

Prečo by ste v hre Minecraft mali mať korytnačky?

Detské korytnačky vyvinuté na dospelých budú zhadzovať scute. Na vytvorenie korytnačej ulity môžete použiť asi päť korytnačích škrupiniek. Tieto korytnačie škrupiny sú známe tým, že vám poskytnú lepší zážitok a schopnosť dýchať vodu.

Keď nosíte korytnačiu škrupinu, budete tiež schopní vyrobiť majstrovský lektvar korytnačky. Lektvar majstra korytnačky môže byť vynikajúcou možnosťou, ako získať odpor IV a pomalosť IV.

Mali by ste venovať dostatočnú pozornosť ochrane svojich korytnačích vajec, kým sa nevyliahnu. V Minecrafte by ste zistili, že kostry, zombie, oceloti a vlci sa pokúšajú zničiť korytnačie vajíčka. Mali by ste byť veľmi opatrní pri ochrane svojich korytnačích vajec a pri vyhýbaní sa nepriateľom.

Záverečné myšlienky

Takto by ste našli korytnačie vajcia a vyliahli ich. Vyliahnutie korytnačích vajec môže trvať veľa času. Ako sme však už uviedli, rýchlosť môžete zvýšiť zmenou rýchlosti náhodného kliešťa. Môžete sa však rozhodnúť, že ho tiež nebudete používať. Skrátenie času vám však môže pomôcť vyhnúť sa úlohe dlho chrániť vajíčka pred nepriateľmi.

Takto by ste mohli vyliahnuť svoje korytnačie vajíčka a získať prístup k zlepšenej schopnosti dýchania vo vode.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2Hlfazf