Ako dlho alebo dlho je hra Rozpad?

Dezintegrácia je najnovší strelec prvej osoby na bloku. Ide do spoločnosti Microsoft Windows, Hracia stanica 4a platforma Xbox One sa javí Rozpad ako skutočne zaujímavá strieľačka. Vyniká okrem iného vynikajúcou kombináciou stratégie v reálnom čase. Hráči tu berú perspektívu prvej osoby prostredníctvom postavy Romer Shoal.

Samozrejme, práve tu sa veci začínajú zhoršovať. A je na Romerovi Shoalovi a jeho priateľoch, aby urobili, čo je správne. Nikomu to nebudeme pokaziť, takže sa musíte len pozrieť na dezintegráciu, aby ste zistili, čo skutočne čaká.

Ako dlho alebo dlho je hra Rozpad?

Hra podporuje režim propagácie jedného hráča aj režim pre viacerých hráčov až pre 10 hráčov online. Určite by niektorí ľudia chceli vedieť, ako dlho bude trvať, kým sa hra dokončí. Aby som to zhrnul, režim kampane pre hráča má 12 kapitol.

Ako pilot pohrebného cyklu budú hráči vo vedeckej budúcnosti, kde na Zemi už nezostanú skutoční ľudia. Existuje ich len veľmi málo. V poslednom storočí sa Zem v dôsledku závažných klimatických zmien úplne zmenila. Aby sa ľudstvo vyrovnalo so zmenou, prišlo na spôsob, ako sa dočasne stať robotom prostredníctvom procesu nazývaného „integrácia“.

Prechod medzi sebou a ukončenie režimu kampane pre dezintegráciu sa líši v závislosti od náročnosti. Každý, kto chce vedieť, ako dlho to môže trvať, áno, ste na správnom mieste. V tejto príručke si prečítame kombináciu hier, ktoré vám poskytnú lepšiu predstavu o tom, ako dlho môže trvať rozlíšenie.

Predtým, ako zistíme presne, ako dlho bude trvať rozlíšenie, musíme sa pozrieť na jeho rôzne herné módy. Čo znamená, že predtým ako hráči môžu začať hrať, musia sa rozhodnúť z jedného z nasledujúcich režimov obtiažnosti:

Story ModeRecruit ModeMaverick ModeOutlaw Mode

Tieto režimy sa riadia jednoduchým ľahkým režimom t0, kde je najjednoduchší režim Story a najťažší je režim Outlaw. Nerobte si starosti a my sme prešli priamo do náborového a Maverickovho režimu, aby sme zistili zhruba, ako dlho bude trvať režim rozlíšenia pre stredne pokročilého hráča.

Režim náboru v rozlíšení

Ak sa hráči rozhodnú pre riešenie problémov s náborovým režimom, môžu očakávať, že strávia niekde medzi 30 a 45 minútami na dokončenie každej misie. Do tohto časového obdobia bol zahrnutý aj čas potrebný na to, aby hráči urobili trochu viac prieskumu na planéte pre ďalšie čipy alebo záchranné vybavenie.

Ako je uvedené vyššie, v režime rozpadu je pre hráča 12 kapitol v režime kampane. Takže ich dokončenie pri prvom pokuse môže trvať jedného hráča od šiestich do deviatich hodín.

Hráči, ktorí sa len snažia dokončiť misie, samozrejme nebudú trvať tak dlho. Bez šetrenia času navyše na prieskumné alebo záchranné misie trvá oveľa menej času. Rovnako tí, ktorí uskutočňujú prieskumy, strávia viac času, ako je odhadované obdobie.

Maverick režim v rozlíšení

Pre hráčov, ktorí sa rozhodli pre riešenie problémov s Maverickovým režimom, strávia teraz viac času na každej misii. Ak hráč s miernou úrovňou môže v náborovom režime trvať až 45 minút, tu strávi takmer 60 minút. Aj keď časový rozdiel pri každom zadaní je medzi 10 a 20 minútami, cena vynaloženého úsilia je drahá. Prežiť každú misiu bez umierania nie je ľahké. V režime obtiažnosti Maverick sa hráči ocitnú pred hlavnými nepriateľmi a dokonca aj s niektorými vážnymi šéfmi ťažkých váh, ktorí skutočne dovedú hráčove zručnosti ku konečnému testu.

Zahrňte teda priemerný čas a 12 kapitol rozpadu. Hráči môžu očakávať, že strávia až 12 hodín dokončením propagačného režimu hráča. Ako už bolo uvedené, ide iba o priemerné časové obdobie. Určite sa zvýši alebo zníži na základe schopností hráča a času, ktorý trávia objavovaním planéty.

Prví-časovači si môžu pri riešení problémov s príbehom Story Story zvoliť ťažkosti, aby získali pocit, čo môžu očakávať. Toto je najjednoduchší režim v hre. Hráči sa majú učiť a užiť si históriu hry bez problémov. Na druhej strane, Outlaw Mode je niečo na úplne inej úrovni. Na základe priemerných zásahov rôznych hráčov môžu hráči očakávať nejaké prestávky pred tým, ako urobia akýkoľvek vážny pokrok. Ale zostaň tam, zvládneš to!

Týmto sa uzatvára náš sprievodca o tom, ako dlho bude trvať úspešné dokončenie hry Dezintegrácia. Dúfame, že to pomôže, pozrite sa na to Windows Sprievodcovia, herné príručky, sociálne médiá, príručky pre iPhone a príručky pre Android pre lepší obsah. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel vám môžu pomôcť vyhrať našu súťaž 150 dolárov. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, komentujte nižšie svoje meno spolu s e-mailovým ID a my vám čoskoro odpovieme. Veľa štastia!