Ako deaktivova┼ą upozornenia na aktualiz├ície Air

Jedna z mojich ob─ż├║ben├Żch vec├ş na Androide je, ┼że si m├┤┼żete jednoducho nain┼ítalova┼ą aktualiz├ície softv├ęru od v├Żrobcov pomocou vstavan├ęho aktualiz├ítora OTA. Predt├Żm som nap├şsal pr├şspevok o tom, ako m├┤┼żete ─żahko aktualizova┼ą svoje zariadenie Android. Aj ke─Ć aktualiz├ície m├┤┼żu v├í┼í telef├│n s Androidom v├Żrazne zlep┼íi┼ą, niekedy m├┤┼żu by┼ą aktualiz├ície skuto─Źne otravn├ę.

Aby som bol ├║primn├Ż, pri poh─żade na to upozornenie na aktualiz├íciu na mojej obrazovke som skuto─Źne nad┼íen├Ż. To znamen├í, ┼że upozornenie na aktualiz├íciu m├┤┼że by┼ą skuto─Źne nepr├şjemn├ę, ak nechcete aktualizova┼ą svoje zariadenie Android. Pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş a zistite, ako m├┤┼żete z telef├│nu s Androidom jednoducho deaktivova┼ą upozornenia na aktualiz├ície.

Pre─Źo sa vyhn├║┼ą aktualiz├ícii telef├│nu?

Aj ke─Ć in┼ítal├ícia aktualiz├ície m├┤┼że zlep┼íi┼ą v├í┼í telef├│n, aktualiz├ícia telef├│nu nemus├ş by┼ą z t├Żchto d├┤vodov dobr├Ż n├ípad.

Mo┼żno sa v├ím nep├í─Źi zoznam zmien aktualiz├ície a m├┤┼że sa sta┼ą, ┼że z v├í┼ího zariadenia s Androidom bude odstr├ínen├í funkcia, ktor├í sa v├ím p├í─Źi. Na svojom zariaden├ş s Androidom m├íte pr├şstup root a boj├şte sa, ┼że ho po aktualiz├ícii telef├│nu strat├şte. Pou┼ż├şvate vlastn├║ ROM a m├íte pocit, ┼że je lep┼íia ako skladov├í ROM a v┼íetky aktualiz├ície v├Żrobcu. Nov├í aktualiz├ícia je chybn├í a ostatn├ş pou┼ż├şvatelia s ┼łou maj├║ probl├ęmy.

Predpoklad

Ak chcete zak├íza┼ą upozornenia na aktualiz├ície OTA, budete potrebova┼ą na svojom zariaden├ş s Androidom pr├şstup root. Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o rootovan├ş, pozrite sa na n├í┼ího sprievodcu rootovan├şm zariaden├ş s Androidom.

Zakorenenie je nebezpe─Źn├Ż postup, a preto by som odporu─Źil pok├║si┼ą sa o to na vlastn├ę riziko. Tie┼ż sa zru┼í├ş z├íruka v├í┼ího v├Żrobcu.

Ako deaktivova┼ą upozornenia na aktualiz├ície Air

Uistite sa, ┼że d├┤sledne dodr┼żiavate v┼íetky ni┼ż┼íie uveden├ę kroky. Budete upravova┼ą syst├ęmov├Ż s├║bor a ak sa nie─Źo pokaz├ş, v├í┼í telef├│n m├┤┼że za─Źa┼ą spr├ívne fungova┼ą. Budeme pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu tretej strany od Google Play Store za ├║─Źelom ├║pravy va┼íej syst├ęmovej aplik├ície Google Services Framework.

Krok 1: Stiahnutie aplikácie

Stiahnite si a nain┼ítalujte si aplik├íciu Disable Service do zariadenia Android. M├┤┼żete to z├şska┼ą prostredn├şctvom Google Play Store tla─Źidlo ni┼ż┼íie.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google PlayKrok 2: Otvorenie aplik├ície

Otvorte aplik├íciu Zak├íza┼ą slu┼żbu a klepnite na kartu Syst├ęm alebo Syst├ęmov├ę aplik├ície.

Krok 3: Find The Trusty Framework

V zozname vyh─żadajte r├ímec slu┼żieb Google a vyberte ho.

zak├íza┼ą slu┼żbu

Krok 4: Vypnite slu┼żbu

Teraz uvid├şte zoznam slu┼żieb. Vyh─żadajte polo┼żku SystemUpdateService a deaktivujte ju zru┼íen├şm za─Źiarknutia pol├ş─Źka ved─ża nej.

zak├íza┼ą zru┼íenie za─Źiarknutia slu┼żby

Krok 5: Re┼ítartova┼ą

Re┼ítartujte zariadenie Android. To je v┼íetko! ├Üspe┼íne ste deaktivovali upozornenia na aktualiz├íciu OTA a u┼ż v├ís nebud├║ ob┼ąa┼żova┼ą.

Krok 6: Chcete sp├Ą┼ą ozn├ímenia OTA?

Ak chcete dost├íva┼ą upozornenia na aktualiz├ície OTA sp├Ą┼ą, jednoducho aktivujte mo┼żnos┼ą SystemUpdateService za─Źiarknut├şm pol├ş─Źka ved─ża neho a re┼ítartujte telef├│n.

Záver

Aj ke─Ć ma upozornenia na aktualiz├ície OTA nikdy neob┼ąa┼żovali, aktualiz├ície v├í┼ího v├Żrobcu v├ís m├┤┼żu ob┼ąa┼żova┼ą neust├ílymi upozorneniami na aktualiz├ície, aj ke─Ć svoj telef├│n aktualizova┼ą nechcete. Tieto ozn├ímenia m├┤┼żete jednoducho deaktivova┼ą pomocou vy┼í┼íie uveden├Żch krokov.

Uistite sa, ┼że ste si pozorne pre─Ź├ştali a dodr┼żali v┼íetky kroky, aby ste deaktivovali upozornenia na aktu├ílne inform├ície. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, nev├íhajte ich spomen├║┼ą v ni┼ż┼íie uvedenej oblasti koment├írov.

Ak ste omylom aktualizovali svoj telef├│n a chcete ho downgradova┼ą, pre─Ź├ştajte si na┼íe pr├şru─Źky o prechode na star┼íiu verziu Samsung Galaxy S4 a Galaxy S3.