Ako dať knihu Kindle vstúpiť Amazon: prekvapte niekoho pomocou ebook

Amazon Dnes som práve ohlásil dôležitú novú vec: je to už možné dať knihu Kindle ostatným ľuďom, Chcete vedieť, ako presne táto služba funguje? To je náš cieľ: vysvetliť krok za krokom, čo robiť, ak chcete mať podrobnosti so slávnym milovníkom čítania. Pokračujte v čítaní

Ako dať knihu Kindle vstúpiť Amazon

Vyzerá to ako lož, ale s množstvom možností, ktoré máte Amazon Stále ho nemám povolený dať knihu Kindle, Elektronický obchodný gigant to však konečne vyriešil a oznámil, že je možné kúpiť si elektronickú knihu. Kindle a dať to priamo iným ľuďom.

Preto používatelia platformy môžu získať požadovanú e-mailovú knihu a odoslať ju príjemcovi (alebo príjemcovi), ktorého chcú, prostredníctvom súkromnej správy prostredníctvom funkcie s názvom „Kúpiť pre niekoho iného“ sa teraz zobrazujú na stránke nákupu kníh Kindle, Nezabudnite, že tento formát je možné prečítať Kindle z Amazon e-knihy ako čitateľ prostredníctvom aplikácie (Free) Kindle, čo tiež umožňuje čítať tituly na telefónoch a tabletoch; Na požiadanie je kompatibilný s Androidom a iOS.

Máte už niekoho, koho chcete týmto darčekom prekvapiť? Teraz dávajte pozor kroky, ktoré musíte dodržať Ak chcete niekoho získať a poslať knihy:

  1. Prejdite do kníhkupectva Amazony a vstúpte do tejto sekcie Kindle -Môžete tiež ísť priamo do knihy a zvoliť formát, choďte.
  2. Vyberte alebo vyhľadajte knihu, ktorá vás zaujíma, a kliknite na knihu.
  3. Po vstupe na kartu knihy skontrolujte, či je formát „KindleA potom sa pozrite do pravého stĺpca.
  4. Uvidíte, že pod možnosťou „Kúpiť pomocou kliknutia“ a odoslať do zariadenia teraz nájdete pole s časťou „Kúpiť pre ostatných“. Vyberte ponuku množstvo (Pre niekoľko ľudí môžete kúpiť niekoľko súčasne) a stlačte tlačidlo „Pokračovať“.
  5. Požiada vás o zadanie informácií o kreditnej karte. Zadajte a stlačte „Pokračovať“.
  6. Uvidíte, že ste požiadaní o pridanie e-mailu príjemcu (aj keď nemáte, dostanete výmenný odkaz, ktorý si môžete poskytnúť sami), vrátane odosielateľa a správy (voliteľné). Ak existuje viac príjemcov, musíte ich všetkých zadať v rovnakom dátovom poli (ak nie, dostanete primeraný výmenný odkaz na odoslanie, ako chcete). Máte snímku obrazovky hneď pod ňou.
  7. Stačí kliknúť na „Process Sequence“ a máte hotovo.

Musíte si to pamätať jediný príjemca v Španielsku Tieto knihy môžete uplatniť Kindle a že ak máte propagačný kód alebo darčekový poukaz, obidva sú platné na použitie pri tomto nákupe pred spracovaním objednávky. Máme tu trochu viac na vysvetlenie. Musíte si len vybrať dobre a niekoho prekvapiť. Šťastné nakupovanie

Ticket Ako dať knihu Kindle vstúpiť Amazon: Prekvapte niekoho, kto má e-knihu prvýkrát publikovanú v The Output.