Ako čistiť vaše airpods a airpods Pro

Ako každý Apple produkt, AirPods sú rovnako stavovým symbolom ako slúchadlá. Koniec koncov, nie každý si to môže dovoliť. Kto môže zabezpečiť pravidelné udržiavanie vybavenia pravidelným čistením a údržbou. Tu sú pokyny, ktoré musíte dodržiavať, aby ste dôkladne a správne vyčistili AirPods a AirPod Pro.

Nastavenie čistenia

Nespúšťajte AirPods priamo pod vodou, pretože to môže poškodiť vaše citlivé vnútorné mechanizmy. Namiesto toho použite AirPod na čistenie mäkkú suchú handričku, ktorá po sebe nezanecháva vlákna.

Najskôr utrite AirPods mierne navlhčenou handričkou a potom navlhčite vlhkou handrou. Pred vložením do nabíjacej skrinky sa uistite, že je zariadenie úplne suché.

Mikrofón a reproduktory zariadenia by sa mali čistiť suchým vatovým tampónom, aby sa zachytil zozbieraný vosk. Za žiadnych okolností by ste sa nemali pokúšať strčiť sieťku ostrým predmetom, aby ste odstránili prekážky.

Sieťový reproduktor Mesh

Puzdro AirPod alebo AirPod Pro sa musí opäť vyčistiť mäkkou suchou handrou. Ochrana pred bleskom sa musí odstrániť suchou kefou. Akékoľvek brúsivo, ktoré príde do kontaktu s krytom, môže poškodiť jeho vnútro.

Špičky do uší pre každý AirPod sa musia odstrániť osobitne a prepláchnuť vodou bez pridania mydla alebo iných čistiacich prostriedkov. Ak je v uchu voda, otočte AirPod hore nohami tak, aby špička ucha smerovala nadol a jemne sa dotkla vody.

Po vyčistení špičky uší suchou handričkou sa pred opätovným pripojením k AirPod uistite, že sú úplne bez vlhkosti. Pri výmene ušných zátok sa uistite, že sa zhodujú s oválnym tvarom uzlov AirPod pred ich opätovným nasadením.

Tkanina z mikrovlákna by bola najlepším riešením na čistenie slúchadiel AirPods. Upozorňujeme, že AirPod sú klasifikované ako vodotesné, ale nie vodotesné. To znamená, že aj keď môžu odolať občasnému kontaktu s vlhkosťou, nebudú sa môcť chrániť pred pravidelným záplavom, a preto opakované varovanie, že nebude používať vodu na čistenie náhlavných súprav AirPods.

Okrem toho, ak máte problémy s odstraňovaním vosku z mriežky mikrofónu, môžete problém vyriešiť pravidelným čistením vnútorného ucha špičkou Q alebo vatovým tampónom, aby ste preniesli menej vosku z ucha na AirPod.

Nakoniec sa vyhnite zdieľaniu kapsúl s mnohými ľuďmi, pretože to môže zhoršiť problém s ušným voskom a tiež otvoriť uši infekcii iných ľudí.

Nosenie letúnov

návrh

Zariadenia AirPods a AirPod Pro môžu byť skvelým doplnkom vášho arzenálu Apple produkty, ale sú také užitočné, ako umožňuje úroveň údržby. Správne čistenie zariadení trvá niekoľko minút niekoľko dní a pomôže vám ich používať ich dlhšiu dobu. Po mnohých mesiacoch alebo dokonca rokoch používania ich budú vyzerať ako nové.

Kľúčové slová:

Je tento článok užitočný?