Ako ─Źisti┼ą Facebook Hist├│ria vyh─żad├ívania

Ako ─Źisti┼ą Facebook Hist├│ria vyh─żad├ívania 1

Potvr─Ćte to: H─żadali ste nejak├ę exes alebo nejak├Ż pochybn├Ż obsah Facebook niekedy v minulosti. V┼íetci sme to urobili. Neexistuje hanba! ─îo v┼íak rob├şte, ke─Ć u┼ż nechcete, aby sa konkr├ętne ─Źl├ínky objavovali v hist├│rii vyh─żad├ívania? ┼Żiadne obavy – uk├í┼żem, ako odstr├íni┼ą Facebook hist├│riu vyh─żad├ívania prostredn├şctvom aplik├ície a webu vo va┼íom prehliada─Źi.

clearing Facebook Hist├│ria vyh─żad├ívania v aplik├ícii

Otvorte svoje Facebook aplik├íciu a ┼ąuknite na polo┼żku “Vyh─żad├ívanie” box. Zobrazia sa va┼íe posledn├ę vyh─żad├ívania. lis “Edit” na pravej strane obrazovky.

Ako ─Źisti┼ą Facebook Hist├│ria vyh─żad├ívania 2

Otvor├ş sa v├í┼í denn├şk aktiv├şt. Odtia─ż m├┤┼żete klikn├║┼ą “X” ved─ża jednotliv├Żch vyh─żad├ívan├ş alebo stla─Źte modr├ę slov├í ÔÇ×Vymaza┼ą vyh─żad├ívanieÔÇť ─Źo odstra┼łuje v┼íetko.

Ako ─Źisti┼ą Facebook Hist├│ria vyh─żad├ívania 3

Ak sa rozhodnete v┼íetko zbavi┼ą, zobraz├ş sa potvrdenie “Ni─Ź neukazujem,” Ak sa na vyh─żad├ívacom paneli vr├ítite sp├Ą┼ą a stla─Ź├şte, bude to znamena┼ą, ┼że nem├í hist├│riu vyh─żad├ívania.

Ako ─Źisti┼ą Facebook Hist├│ria vyh─żad├ívania 4

clearing Facebook Hist├│ria vyh─żad├ívania na webe

Otvoren├ę Facebook vo va┼íom ob─ż├║benom webovom prehliada─Źi. Klepnut├şm kamko─żvek vo vyh─żad├ívacom poli otvor├şte svoju hist├│riu vyh─żad├ívania.

Ako ─Źisti┼ą Facebook Hist├│ria vyh─żad├ívania 5

Kliknite znova “X” ved─ża jednotliv├Żch vyh─żad├ívan├ş alebo kliknite na “Edit” Tla─Źidlo. Vyber si to “Edit” sa otvor├ş nov├ę okno a zobraz├ş sa v┼íetko, ─Źo ste h─żadali Facebook, Ba┼ła bola pr├ízdna, ke─Ć som za─Źal, preto┼że som ju pr├íve vy─Źistil v aplik├ícii pre tento ─Źl├ínok, tak┼że som hodil prv├Żch p├ír str├ínok, na ktor├ę som mohol myslie┼ą.

Ako ─Źisti┼ą Facebook Hist├│ria vyh─żad├ívania 6

Super na tom je urobi┼ą to na webe, ┼że ak nechcete vy─Źisti┼ą v┼íetko, ─Źo m├┤┼żete v┼żdy preh─żad├íva┼ą a robi┼ą jeden po druhom, a dokonca aj h─żada┼ą roky. Mo┼żno len viete, ┼że u┼ż v roku 2016 ste sa trochu zbl├íznili zl├Żm rozpadom a trochu sa plazili. St├íva sa to, viete? Kliknite na rok na pravej strane obrazovky a dostanete sa tam r├Żchlo!

Ak ste pripraven├ş zbavi┼ą sa v┼íetk├ęho naraz, sta─Ź├ş klikn├║┼ą ÔÇ×Vymaza┼ą vyh─żad├ívanieÔÇť odkaz v pravom hornom rohu obrazovky. Potom dostanete potvrdzovacie pole.

Ako ─Źisti┼ą Facebook Hist├│ria vyh─żad├ívania 7

Aj ke─Ć vid├şte iba to, ─Źo ste h─żadali – m├┤┼że vidie┼ą aj ten, kto m├í pr├şstup k v├í┼ímu telef├│nu alebo prehliada─Źu (ke─Ć ste prihl├ísen├ş). Preto mnoh├ş z n├ís (n├ís!) Chc├║ urobi┼ą tieto kroky.

M├íte niekoho in├ęho Facebook ot├ízky, s ktor├Żmi m├┤┼żem pom├┤c┼ą? Daj mi vedie┼ą! V┼żdy som tu, aby som v├ím pomohol.

┼á┼ąasn├Ż Facebook ┼Żiadate─ż!