Ako chytiť osedlaný bichir pri prechode zvierat: nové horizonty

Ako chytiť osedlaný bichir pri prechode zvierat: nové horizonty 1

Saddled Bichir je ryba so stredným odtieňom. V niektorých prípadoch môže mať tiež veľký rybí tieň, ale stále bude menší ako tieň Arapaima. Ak spozorujete obrovský tieň rýb, môže to byť Arapaima.

V tejto príručke pomáhame hráčom zo skupiny Animal Crossing: New Horizons chytiť rybu Saddled Bichir. Ak ste jedným z hráčov, ktorí tiež chceli uloviť túto rybu, ste na správnom mieste. Začnime teda.

Ako chytiť osedlaný bichir pri prechode zvierat: nové horizonty

Ako chytiť osedlaný bichir

Fisktyp veľký
hodnota 4000 zvonov (kút) a 6 000 zvonov (CJ)
miesto Nachádza sa pri rieke
Najlepší čas na dobehnutie 9 POPOLUDNIE – 4 AM

Saddled Bichir je kategorizovaný ako jedinečný vzhľad. Môže byť ťažšie chytiť ako čierna basa, čo je obyčajná ryba s veľkým tieňom. Aj keď sa očakáva, že hráč chytí Saddleda Bichira v niekoľkých pokusoch, ak čelíte niečomu, čo sa nazýva obtiažnosť, môžete skúsiť použiť Fish Bait alebo navštíviť Mystery Island namiesto vylepšenia svojich šancí.

    Hráč je povinný držať návnadu na ryby a hodiť ju do rieky, aby nalákala rybu. Uistite sa, že tieň zobrazených rýb zodpovedá opisu Saddled Bichir (Medium).

Poznámka

Ak získate viac rýb toho istého druhu, vždy môžete predať ďalší úlovok za 4 000 – 6 000 hodiniek.

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol zachytiť Saddleda Bichira v Animal Crossing: New Horizons. Ak sa vám náš sprievodca páčil, prečítajte si naše tipy a triky pre počítače, hry, tipy a triky pre iPhone a tipy a triky pre Android. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel vstúpiť do našej súťaže o $ 150. Šťastná budova, amigos!