Ako chytiť krtkovce pri krížení zvierat

Ako chytiť krtkovce pri krížení zvierat 1

V Animal Crossing môžete robiť veľa rôznych vecí. Jedným z nich je hon na chyby a ryby na rôzne druhy pod vodou. Dnes máme sprievodcu chytením kriketov krtekov. Chytanie nie je ľahké ani ťažké. Krtek Krtek je podzemný druh a vyžaduje si to úsilie. Predtým, ako pôjdeme ďalej, je dôležité si uvedomiť, že existuje niekoľko vecí, ktoré si musíte zapamätať.

Prvú vec, ktorú musíte dávať pozor, skôr ako sa pokúsite, je správne načasovanie. Kriket Mole nájdete celý deň. Ak ste na severnej pologuli, nájdete ju od novembra do mája a od mája do novembra na južnej pologuli. Takže z žiadneho iného dôvodu, poďme na to, aby sme chytili krikety krtek v Animal Crossing.

Ako chytiť krtkovce pri krížení zvierat

Ak chcete chytiť kriket krtek, zdvihnite lopatu a sieť a túlať sa po ostrove. Udržujte svoje uši otvorené pre cvrlikajúci zvuk, keď sa potulujete. Zvyšte hlasitosť, niekedy môže byť trochu ťažké počuť. Ale ak začujete cvrlikanie, pravdepodobne bude cvrlikať ešte dlho, kým sa nachádzate v určitom počte metrov blízko miesta, kde je krtek.

Keď začujete cvakajúci zvuk, začnite vyšetrovať! To znamená, že musíte bežať tam, kde je zvuk najhlasitejší. Krtek krtek môže byť pravdepodobne pod zemou, kde je zvuk najhlasnejší. Lopatku a sieťku pripravte a začnite kopať tam, kde máte pocit, že zvuk je hlasný. Nerobte si starosti, ale nikdy nebudete kopať správne miesto prvýkrát. Takže kopajte, až kým nenájdete. Po vykopaní na správnom mieste sa započítanie zastaví. To chytí krtek hore a pokúsi sa vás rozmaznávať. V súčasnej dobe udržujte svoju sieť pripravenú, prenasledujte ju a chyťte ju.

Ako chytiť krtkovce pri krížení zvierat

záver

Zhrňte nášho sprievodcu, všimnite si čas pred vyhodením pokusu chytiť cvrčky. Predtým, ako pôjdete na lov, uistite sa, že ste vybavili lopatou a sieťou. Ďalšou vecou, ​​ktorú treba mať na pamäti, je to, že kriket krtkov je k dispozícii celý deň, ale uistite sa, že zostanete hore pre svoju hemisféru a časové obdobie, keď je kriket krtkov na vašej hemisfére k dispozícii. Ak máte ďalšie otázky, zanechajte komentár nižšie.

Viac informácií a aktualizácií nájdete aj v našich tipoch a trikoch pre iPhone, sekciách Tipy a triky pre Android a sekciách Tipy a triky pre počítače. Vďaka!