Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako chrániť svoj profil Netflix pomocou kódu PIN

Netflix je jedným z popredných svetových médií streamovanie služby čo umožňuje svojim prémiovým používateľom vytvárať až päť rôznych profilov pre jeden účet Netflix. Z dôvodu týchto plánov na viacerých obrazovkách existuje možnosť, že niekto bude môcť sledovať váš profil Netflixu a skontrolovať vaše návyky prezerania.

Ak nechcete, aby ostatní rušili vaše odporúčania a videli, aké televízne relácie a filmy ste videli, môžete použiť jedno z nich Funkcie rodičovskej kontroly Netflix – PIN zámku zámku profilu – obmedzí ostatných používateľov v prístupe k vášmu profilu Netflix a osobné skúsenosti.

Nastavenie kódu PIN pre konkrétny profil vo vašom účte Netflix je jednoduché. Stačí to urobiť pomocou niekoľkých jednoduchých krokov.

V tejto príručke vám ukážeme, ako nastaviť zámok PIN vo svojom profile Netflix, aby ste ho ochránili pred rodinnými príslušníkmi, spolubývajúcimi alebo zvedavými očami priateľov.

Nastavenie zámku PIN v profile Netflix:

Môžete ľahko nastaviť svoj PIN Netflix účtu prostredníctvom svojej oficiálnej webovej stránky – Nastavenia účtu Netflix nie je možné zmeniť v súčasnosti prostredníctvom mobilnej aplikácie (Android alebo iOS) alebo TV. Postupujte takto:

krok 1: Najprv sa prihláste na webovú stránku Netflix z prehliadača.

krok 2: V pravom hornom rohu kliknite na ikonu svojho profilu a potom v rozbaľovacej ponuke vyberte možnosť Účet.

krok 3: Posuňte zobrazenie nadol na stránku Účet „Profil a rodičovská kontrola“ a pomocou kódu PIN kliknite na šípku vedľa profilu, ktorý chcete uzamknúť.

Nastavte zámku PIN na profile Netflix

krok 4: Teraz kliknite na tlačidlo „Zmeniť“ vedľa možnosti „Zamknúť profil“.

krok 5: Na nasledujúcej stránke sa zobrazí výzva na zadanie hesla účtu Netflix. Po dokončení sa zobrazí obrazovka, na ktorej môžete nastaviť zámku PIN pre vybraný profil.

Prečítajte si viac: Ako používať zoom na videokonferencie

krok 6: Začiarknite políčko „Vyžadovať prístup PIN k vybranému profilu“ a potom zadajte kombináciu 4- číslice na ochranu vášho profilu Netflix blokovacím kódom PIN. (Vyberte zložitejšie heslo, ako je zobrazené na obrázku nižšie.)

začiarknite políčko

krok 7: Môžete tiež vybrať políčko „Vyžadovať PIN na pridanie nových profilov“, čím by sa ostatným zabránilo v pridávaní nového používateľa bez vášho súhlasu.

krok 8: Po dokončení zmeny potvrďte stlačením tlačidla „Uložiť“. Keď odteraz otvoríte webovú stránku Netflix v prehliadači, mobilnej aplikácii alebo televízii, pod menom profilu sa zobrazí ikona zámku. Po kliknutí na profil sa zobrazí výzva na zadanie kódu PIN zámku profilu, aby ste mohli pokračovať Sledujte svoje obľúbené televízne programy a filmy online.

Nastavte zámku PIN na profile Netflix

Táto funkcia zámku profilu bola nedávno uvedená na trh ako súčasť Možnosti rodičovskej kontroly Netflix aby ste zabránili ostatným ľuďom vo vašom účte dostať sa do vášho profilu Netflixu a rozprávať sa s vašimi odporúčaniami a históriou pozerania.

Teraz, keď viete, ako chrániť váš profil Netflix, choďte do toho a skúste túto úžasnú funkciu zámku PIN, aby vaši miešajúci priatelia, kolegovia alebo členovia rodiny boli mimo vašich osobných skúseností so spoločnosťou Netflix.

Obrazový kredit: The Verge