Ako chr├íni┼ą pr├şstup Facebook Messenger na zariadeniach iPhone alebo iPad s funkciou Face ID alebo …

Facebook  Messenger Face ID - hrdina

Mobiln├ę Facebook Softv├ęr Messenger pre iPhone a iPad obsahuje praktick├║ bezpe─Źnostn├║ funkciu, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje chr├íni┼ą a chr├íni┼ą va┼íe konverz├ície pred zvedav├Żmi o─Źami pomocou funkcie Face ID, Touch ID alebo hesla. Pripojte sa k n├ím a zistite, ako nastavi┼ą Facebook Chr├í┼łte funkciu Face ID alebo Touch ID Messenger, upravte ─Źas, po ktorom Messenger zlyhania po ukon─Źen├ş aplik├ície a ─Ćal┼íie.

Zabezpe─Źenie bezpe─Źnosti rozhovorov Messenger

T├║to funkciu naz├Żvaj├║ App Lock a Facebook ofici├ílne spusten├ę v aktualiz├ícii pre mobiln├║ aplik├íciu Messenger pre zariadenia iPhone, iPad a iPod touch v stredu 22. j├║la.

Tu je popis Facebook:

Aplik├ícia App Lock umo┼ż┼łuje prida┼ą k s├║kromn├Żm spr├ívam ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł zabezpe─Źenia a pom├íha ostatn├Żm zabr├íni┼ą v pr├şstupe k nim. T├íto volite─żn├í funkcia zais┼ąuje, ┼że ak si v├í┼í priate─ż alebo ─Źlen rodiny potrebuje po┼żi─Źa┼ą telef├│n, nebude ma┼ą pr├şstup k va┼íim chatom.

Pred pou┼żit├şm Facebook Messenger ID tv├íre alebo ID dotyku, v├í┼í iPhone alebo iPad musia ma┼ą k├│piu programu Facebook Messenger, verzia 273.0 alebo nesk├┤r.

Facebook    ID tváre Messenger - rozmazaná obrazovka

Chr├ínen├ę chaty s├║ rozmazan├ę

M├┤┼żete otestova┼ą ─Ź├şslo verzie Messenger Ak ste nain┼ítalovali aplik├íciu otvoren├şm aplik├ície, v ─żavom hornom rohu klepnite na svoju profilov├║ fotografiu a v dolnej ─Źasti vyberte mo┼żnos┼ą Pr├ívne a pravidl├í.

Ak sa chcete dozvedie┼ą, ako nastavi┼ą a pou┼ż├şva┼ą, postupujte pod─ża n├í┼ího podrobn├ęho n├ívodu Facebook Biometrick├ę ├║daje z aplik├ície Face ID alebo Touch ID chr├ínia va┼íe osobn├ę konverz├ície.

Windows XP Ako aktivova┼ą ochranu tv├íre alebo dotykovej ID Facebook posol

Ak chcete nastavi┼ą a pou┼ż├şva┼ą ochranu pr├şstupu pre aplik├íciu, postupujte pod─ża t├Żchto krokov Facebook app Messenger s funkciou Face ID, Touch ID alebo heslom v telef├│noch iPhone, iPad alebo iPod touch:

 • Otvoren├ę Facebook posol verzia 273.0 alebo nesk├┤r na va┼íom zariaden├ş
 • Dotknite sa svojho Profilov├Ż obr├ízok v ─żavom hornom rohu.
 • Vybra┼ą s├║kromia z hlavn├ęho zoznamu.
 • Dotknite sa mo┼żnosti Blokovanie aplik├íci├ş,
 • Na uzamknutej obrazovke aplik├ície zapnite Vy┼żadova┼ą ID tv├íre alebo Vy┼żadova┼ą dotykov├ę ID,
 • dotykov├í dobr├Ż na potvrdenie akcie.
 • Presn├ę znenie prep├şna─Źa z├ívis├ş od toho, ─Źi m├í v├í┼í iPhone alebo iPad Face ID alebo Touch ID. Ak na uzamknutie ID pou┼żijete ID tv├íre alebo dotyku Messenger, st├íle m├┤┼żete blokova┼ą aplik├íciu, aby ste mohli reagova┼ą na spr├ívy s upozornen├şm a prij├şma┼ą hovory.

  Facebook  Messenger Face ID - v├Żzva, ─Źi chcete t├║to funkciu povoli┼ą

  Aplik├íciu m├┤┼żete chr├íni┼ą aj pomocou hesla pre svoje zariadenie

  Po povolen├ş ochrany Face ID alebo Touch ID m├┤┼żete upravi┼ą ─Źasov├Ż limit automatick├ęho uzamknutia pomocou nasleduj├║cich mo┼żnost├ş:

 • Po opusten├ş Messenger: Zablokujte aplik├íciu zaka┼żd├Żm, ke─Ć prepnete na in├║ aplik├íciu.
 • 1 min├║tu po odchode: Zablokujte aplik├íciu 1 jednu min├║tu po ukon─Źen├ş faj─Źenia.
 • 15 min├║t po odchode: Aplik├íciu zablokujte 15 min├║t po zatvoren├ş.
 • 1 H. po odchode: Zablokujte aplik├íciu 1 hodinu po ukon─Źen├ş faj─Źenia.
 • Potrebujete najsilnej┼íiu dostupn├║ ochranu (na ├║kor pohodlia)?

  V takom pr├şpade nezabudnite vybra┼ą mo┼żnos┼ą ÔÇ×Ke─Ć opust├şm po─Ź├şta─Ź MessengerÔÇť, Ktor├í blokuje aplik├íciu ihne─Ć po jej opusten├ş. Ale ak sa ve─ża venujete svojim priate─żom Messenger v dan├Ż de┼ł si m├┤┼żete zvoli┼ą ve─żmi kr├ítke okno z├ímku, napr├şklad min├║tu.

  Facebook  Messenger Face ID - nastavenie limitu zámku

  Vyberte, ako r├Żchlo Messenger Po zatvoren├ş je blokovan├Ż

  Nem├í va┼íe zariadenie ID tv├íre ani dotyku? Nerobte si starosti – v tomto pr├şpade m├┤┼żete na odomknutie aplik├ície pou┼żi┼ą heslo zariadenia (po nieko─żk├Żch ne├║spe┼ín├Żch pokusoch o overenie tv├íre alebo dotykovej identifik├ície sa zobraz├ş v├Żzva na zadanie hesla).

  Pod─ża opisu zdrojov Facebook, spolo─Źnos┼ą nebude nikdy pren├í┼ía┼ą ani uklada┼ą biometrick├ę ├║daje tv├íre alebo odtla─Źkov prstov.

  Potrebujem pomoc? Op├Żtajte sa iDB!

  Ak sa v├ím tento tutori├íl p├í─Źil, zdie─żajte ho so svojimi priate─żmi a zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.

  Zasekn├║┼ą sa? Nevie┼í, ako robi┼ą ur─Źit├ę veci s├ím Apple zariaden├ş? Dajte n├ím vedie┼ą prostredn├şctvom [email┬áprotected] a bud├║ci tutori├íl m├┤┼że poskytn├║┼ą rie┼íenie.

  Svoje vlastn├ę n├ívrhy m├┤┼żete odosla┼ą prostredn├şctvom [email┬áprotected],