Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako chrániť počítač pred nechceným škodlivým softvérom pomocou VoodooShield

Takmer každý si dnes uvedomuje skutočnosť, že nárast inteligentných technológií zvýšil aj viacvrstvový prístup k bezpečnosti v informačnom svete. Každý deň je svet online poškodený mnohými hrozbami, vírusmi, škodlivým softvérom a takmer všetkým, čo môže ohroziť súkromie a ochranu používateľa.

Čítačky, ako sú online ochrany, štandardný antivírusový softvér a staré školské brány firewall, sú však pre zariadenia už prítomné, ale nestačia. Ďalším dôležitým aspektom, ktorý si treba pamätať na tento softvér, je to, že keď implementujete tento typ monitorovacích cenných papierov, ľudia často preťažia systém a nesprávne nakonfigurujú nástroje.

Recenzia VoodooShield našťastie VoodooShield je program, ktorý práve teraz uspokojuje všetky vaše potreby. Takže, bez ďalšieho obchádzania, prejdeme preskúmaním tohto pozoruhodného nástroja, ktorý automaticky zamkne váš počítač na účely zabezpečenia a ochrany, keď ste preč.

Prečo pre vás VoodooShield?

Predsa, Windows má takmer každé riešenie. Okrem klasického antivírusového softvéru sú k dispozícii aplikácie, ako sú napríklad programy Sandbox a Anti-Exploit, na spúšťanie aplikácií v chránenom prostredí a prostredí, ale pre priemerného používateľa nie sú uskutočniteľné.

Ďalším softvérom sú programy Anti-Exe, ktoré umožňujú, aby softvér uvedený na zozname bielych listov na zariadení pracoval efektívne. Okrem toho ďalšie nechcené skripty, adware a zbytočné programy sú týmto softvérom automaticky blokované.

Prečo by ste však potrebovali takýto nástroj? Prvá vec, ktorá zasiahne, je výskyt takého softvéru pre váš počítač. Navyše, ak už používate antivírus, prečo zvoliť nástroj VoodooShield na účely zabezpečenia. Preto je tu kontrola. Pri čítaní získate výhody.

Začíname

Ak chcete začať používať VoodooShield, stačí si stiahnuť a nainštalovať softvér do svojho zariadenia. Aj keď je to prémiový nástroj s toľkými neuveriteľnými funkciami, spoločnosť stále ponúka skúšobnú verziu pre všetkých používateľov na vyskúšanie fantastická ochrana bloku, AI strojového učenia a ďalšie inteligentné moduly integrované do nástroja,

Bezplatnú verziu aplikácie VoodooShield si môžete stiahnuť priamo z oficiálnych webových stránok. Všetky potrebné informácie a neuveriteľné vlastnosti sú uvedené na tejto webovej stránke.

Program je neuveriteľne ľahko nastaviteľný a inštalovaný na akomkoľvek systéme. Je rozsiahle navrhnutý a vyrobený pre Windows- napájané iba zariadeniami a dokonca bez problémov fungujú na systémoch s minimálnymi konfiguráciami. Po niekoľkých kliknutiach sem a tam bude inštalácia hotová a budete si musieť vybrať Režim automatického pilota a režim bieleho záznamu,

Vyberte režim VoodooShield

Ruky zapnuté – recenzia

Po dokončení nastavenia teraz prichádza najvyšší čas vyskúšať, čo sa tento softvér dosahuje na rozdiel od iných programov. VoodooShield nevlastní informačný panel pre všetky funkcie, ale ovládací panel v časti panela nástrojov.

Keď spustíte softvér, najprv urobí snímku zariadenia, aby identifikoval všetky spustené programy a pridal ich na bielu listinu. Po tomto kroku softvér pravdepodobne rozpozná iba bielu listinu a automaticky zablokuje všetky ostatné aplikácie. Takže, ak ste zapli ochranu, potom VoodooShield preberie správu zabezpečenia vášho zariadenia. Tu je video založené na 1, 000 testov účinnosti predbežného spracovania škodlivého softvéru.

Pros

  • Automaticky zablokuje vykonanie.
  • Zakáže prístup neznámym používateľom aj v režime offline.
  • Databáza je denne aktualizovaná pre nadchádzajúce vírusy, hrozby atď.
  • Bezplatná nekomerčná verzia pre nových používateľov.
  • Tréningový režim, v ktorom môžete tiež testovať škodlivý kód bez zmeny akejkoľvek situácie softvéru.

VoodooShield Whitelist Editor Softvér má tiež možnosť spravovať a meniť pridaný softvér z Whitelist Editoru. Zoznam povolených programov môžete rýchlo aktualizovať online alebo zoznam resetovať. VoodooShield je navyše oprávnený aktualizovať databázu a potom vyhľadáva akékoľvek anonymné alebo neznáme hrozby alebo zabezpečenie.

Pozri tiež: – Top 10 najlepších bezplatných / platených skenerov zraniteľnosti
Ďalšou dôležitou vlastnosťou nástroja je možnosť Zoznam blokovaných položiek. Ak sa počas procesu snímania nájde aspoň jeden prístup, softvér sa objaví a upozorní používateľa na nástroj. Tiež odporúča užívateľovi zablokovať spúšťanie aplikácie na počítači.

Blokované hrozby VoodooShield

Stanovenie ceny VoodooShield

Priznajme si to; bezplatná verzia nikdy uspokojí používateľa úplne a tiež zaostáva za niektoré z najlepších funkcií, ktoré ponúka tento nástroj alebo softvér. Verzia Pro ponúka používateľovi možnosť zmeniť všetky rozšírené nastavenia, pridať adresáre, upraviť zoznam povolených položiek a oveľa viac v rámci nástroja.

Pozri tiež: – 15 najlepších tipov, trikov a hacksov pre príkazový riadok (CMD)
Koľko stojí tento softvér? Licencia verzie VoodooShield Pro je k dispozícii pre $ 19,99 a prináša niektoré z najrozsiahlejších funkcií tohto nástroja. Účtuje sa to za ročné obdobie a vývojári dostanú bezplatné aktualizácie. All in All, cenovo výhodná ponuka pre používateľov, aby z tejto pozoruhodnej inteligentnej technológie vyťažila maximum. Viac informácií nájdete tu.

Pozri tiež: – 10 najlepších USB šifrovacích programov pre PC Stiahnutie zdarma

Konečné rozhodnutie

Dajte mi vedieť, čo si myslíte o tomto nástroji. VoodooSoft VoodooShield je užitočný nástroj a je často užitočný pre všetkých podnikateľov pracujúcich na podobných sieťach alebo pracovných staniciach. Stačí uzamknúť počítač pomocou tohto softvéru a na vašom zariadení by sa nemohol spustiť žiadny iný nechcený program. Komentujte nižšie, ak sa vám páči. Na zdravie!

Table of Contents