Ako ─Źerpa┼ą z fotografi├ş a vide├ş Windows 10


 • Ak chcete vyu┼ż├şva┼ą fotografie a vide├í Windows 10, uistite sa, ┼że existuj├║ vynikaj├║ce aplik├ície na kreslenie, ktor├ę v├ís nem├┤┼żu sklama┼ą.
 • Svoj cie─ż m├┤┼żete bez n├ímahy dosiahnu┼ą pomocou aplik├ície Fotografie a jej zauj├şmav├Żch n├ístrojov na ├║pravu, ako je op├şsan├ę ni┼ż┼íie.
 • V aplik├ícii Adobe Photoshop m├┤┼żete tie┼ż robi┼ą ve─ża zmien na svojich obr├ízkoch a vide├ích. Odpor├║─Źame ho ako profesion├ílny softv├ęr na retu┼íovanie fotografi├ş.
 • Ak potrebujete u┼żito─Źnej┼í├şch sprievodcov, nav┼ít├şvte na┼íu str├ínku Ako Hub, Je nabit├Ż najlep┼í├şm softv├ęrom, ak├Ż dnes n├íjdete, a u┼żito─Źn├Żmi tipmi na jeho pou┼ż├şvanie.

Ak chcete kresli┼ą v aplik├ícii Fotografie v aplik├ícii Windows 10, zd├í sa, ┼że je to v├í┼í ┼í┼ąastn├Ż de┼ł. Spolo─Źnos┼ą Microsoft vydala mno┼żstvo zauj├şmav├Żch nov├Żch funkci├ş pre t├║ ist├║ aplik├íciu, ktor├║ chcete pou┼ż├şva┼ą.

To znamen├í, ┼że m├íte viac mo┼żnost├ş, ako okoreni┼ą svoju kreativitu. Pomocou dotykovej obrazovky, dotykov├ęho pera alebo po─Ź├şta─Źovej my┼íi m├┤┼żete ─żahko na─Ź├şta┼ą obr├ízky a vide├í.

Okrem toho v├ím aplik├ícia Fotografie umo┼ż┼łuje vytvori┼ą anim├íciu procesu kreslenia v obr├ízkoch a d├íva v├ím mo┼żnos┼ą zdie─ża┼ą ju ako video.

V priebehu rokov boli pridan├ę nov├ę typy zna─Źiek a ─Ćal┼íie r├┤zne farby, tak┼że si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą svoje najlep┼íie fotografie a zdie─ża┼ą ich s ostatn├Żmi.

Spolo─Źnos┼ą Microsoft okrem toho prostredn├şctvom neust├íle aktualizovan├ęho pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania zjednodu┼íovala aj be┼żn├ę ├║lohy a n├ístroje na ├║pravy vr├ítane n├ístrojov na orezanie a oto─Źenie.

N├íjdete tu aj vodorovn├║ naviga─Źn├║ li┼ítu, ktor├í v├ím pom├┤┼że pri prehliadan├ş fotografi├ş zoraden├Żch pod─ża albumov alebo prie─Źinkov. Na ─Źo teda ─Źak├íte?

Ke─Ć in┼ípir├ícia zasiahne, rad┼íej budete kona┼ą r├Żchlo.

Ako m├┤┼żem ─Źerpa┼ą z fotografi├ş a vide├ş Windows 10?

1, Fotografie a vide├í m├┤┼żete bez probl├ęmov kresli┼ą pomocou aplik├ície Fotografie

pou┼żite aplik├íciu Fotky

 1. Za─Źnite otvoren├şm videa alebo fotografie z va┼íej gal├ęrie.
 2. Potom vyberte Upravi┼ą a vytvori┼ą vo─żba.
 3. Kliknite na kresli┼ą Next.
 4. Z Windows Panel s n├ístrojmi pre atramentov├ę tla─Źiarne ni┼ż┼íie, vyberte po┼żadovan├ę pero.
 5. Z radu paliet vyberte ve─żkos┼ą a farbu p├şsiem, ktor├ę chcete pou┼żi┼ą.
 6. Za─Źnite kresli┼ą na obr├ízky a vide├í. Nikto v├ís nepon├íh─ża!

2, Stiahnite si Adobe Photoshop

kreslite fotografie pomocou Adobe Photoshop

Ak chcete ma┼ą viac mo┼żnost├ş na ├║pravu fotografi├ş a vide├ş, kliknite sem Windows 10, ─Źo si mysl├şte o vysk├║┼ían├ş programu Adobe Photoshop?

Toto je referen─Źn├Ż softv├ęr, ke─Ć m├íte v ├║mysle vykresli┼ą obr├ízok s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm, zmeni┼ą t├│n pleti, pohr├íva┼ą sa s farebn├Żmi mo┼żnos┼ąami a robi┼ą v┼íetky druhy ka┼żdodenn├Żch ├║prav.

Pokia─ż ide o t├Żch z v├ís, ktor├ş chc├║ ─żahko transformova┼ą be┼żn├ę obr├ízky na profesion├ílne obr├ízky, Photoshop v tejto s├║vislosti pon├║ka aj mno┼żstvo n├ístrojov.

Neuverite─żn├ę ┼ítetce, ktor├ę sa daj├║ ─żahko ovl├ída┼ą pomocou dotykov├ęho pera alebo dotykov├ęho pera na iPade, a nespo─Źetn├ę filtre grafick├ęho dizajnu s├║ v dosahu kohoko─żvek, kto sa pok├║┼ía vyjadri┼ą svoju kreativitu.

V neposlednom rade nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi sa v├í┼í pl├ín zd├í by┼ą ┼íialen├Ż v t├Żchto d┼łoch. Za─Źnite na svojom iPade na cest├ích a potom dokon─Źite svoju pracovn├║ plochu, preto┼że va┼ía pr├íca je v┼żdy ulo┼żen├í v cloude.

Ôçĺ Stiahnite si Adobe Photoshop zadarmo tu

Ak m├íte vy┼í┼íie uveden├ę n├ístroje vo svojich ruk├ích, ak├ę funkcie chcete pou┼ż├şva┼ą? Pode─żte sa o svoje my┼ílienky v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.

FAQ: Viac inform├íci├ş o tom, ako kresli┼ą fotografie, n├íjdete na Windows 10

 • pred Windows 10, m├íte fotografick├Ż program?

├üno, ├íno. Je to rovnak├í star├í fotografick├í aplik├ícia, ak├║ pozn├íte u┼ż roky, pln├í dar─Źekov pre v┼íetk├Żch nad┼íencov fotografie.

 • Ako m├┤┼żem na po─Ź├şta─Źi kresli┼ą obr├ízky?

Na kreslenie obr├ízkov v po─Ź├şta─Źi mus├şte pou┼żi┼ą Windows Aplik├ícia 10 fotografi├ş. Sta─Ź├ş otvori┼ą fotografiu z va┼íej gal├ęrie a vybra┼ą Upravi┼ą a vytvori┼ąnakoniec klikni kresli┼ą,

 • Ak├Ż je najlep┼í├ş fotografick├Ż softv├ęr pre Windows 10?

Adobe Photoshop je z─Ćaleka najlep┼í├ş fotografick├Ż softv├ęr pre Windows 10. V├Ą─Ź┼íina odborn├şkov sa dnes spolieha na svoje pokro─Źil├ę n├ístroje.

Z editora pozn├ímok: Tento pr├şspevok bol p├┤vodne uverejnen├Ż v decembri 2016 a odvtedy bol obnoven├Ż a aktualizovan├Ż v apr├şli 2020 kv├┤li jeho ─Źerstvosti, presnosti a komplexnosti.