Ako blokova┼ą textov├ę spr├ívy na smartf├│noch Samsung

Dostali ste niekedy spamov├ę textov├ę spr├ívy? Alebo v├ím st├íle chodili spr├ívy od osoby, s ktorou ste sa nechceli rozpr├íva┼ą? M├íme rie┼íenie pre spolo─Źnos┼ą Samsung smartphones. Existuje nieko─żko sp├┤sobov, ktor├Żmi m├┤┼żete zablokova┼ą nechcen├ę prich├ídzaj├║ce texty, ─Źi u┼ż to chcete urobi┼ą z nastaven├ş telef├│nu alebo prostredn├şctvom aplik├íci├ş tret├şch str├ín. Pozrime sa teda, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą, aby v├ím tieto otravn├ę spamov├ę spr├ívy nezni─Źili de┼ł!

Blokova┼ą nechcen├ę textov├ę spr├ívy

Met├│da 1: Ako blokova┼ą texty na Samsungu Galaxy s nastaveniami telef├│nu

Ak chcete zablokova┼ą textov├ę spr├ívy prostredn├şctvom nastaven├ş telef├│nu, ktor├ę m├íte 3 mo┼żnosti. Pozrime sa, ak├ę s├║:

1. Zablokova┼ą ─Ź├şslo

Aby ste prestali dost├íva┼ą textov├ę spr├ívy z ur─Źit├ęho ─Ź├şsla, sta─Ź├ş ─Ź├şslo zablokova┼ą. Z tohto ─Ź├şsla v┼íak t├Żmto sp├┤sobom nebudete dost├íva┼ą ┼żiadne ozn├ímenia. Tu je postup:

Otvorte kontakt, ktor├Ż chcete zablokova┼ą, otvorte ponuku a klepnite na Prida┼ą do zoznamu odmietnut├Żch. A je to! U┼ż ┼żiadne upozornenia z ─Ź├şsel na ─Źiernej listine!

2. Prida┼ą do spamu

─Äal┼í├şm sp├┤sobom, ako m├┤┼żete zablokova┼ą textov├ę spr├ívy, je otvori┼ą spr├ívu, ktor├í v├ís ob┼ąa┼żuje, otvori┼ą ponuku a vybra┼ą Prida┼ą do spamov├Żch ─Ź├şsel. ├Ü─Źinok je rovnak├Ż ako pri blokovan├ş, rozdiel je v tom, ┼że ─Ź├şslo nebude vedie┼ą, ┼że ste ich zaradili na ─Źiernu listinu, iba nebudete dost├íva┼ą ┼żiadne ozn├ímenia.

3. Zoznam automatick├ęho odmietnutia

─î├şsla m├┤┼żete jednoducho priamo zaradi┼ą na ─Źiernu listinu, aby nemali ┼żiadnu mo┼żnos┼ą v├ís kontaktova┼ą, ke─Ć s├║ v zozname. Jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je ├şs┼ą na Nastavenie, potom Nastavenia hovoru, ┼ąukn├║┼ą Odmietnutie hovoru, a potom pridajte alebo odstr├í┼łte ─Ź├şsla, ktor├ę chcete zablokova┼ą, do zoznamu.

Met├│da 2: Ako blokova┼ą textov├ę spr├ívy pomocou aplik├íci├ş tret├şch str├ín

Existuje mnoho aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą s blokovan├şm textov├Żch spr├ív na telef├│noch Samsung. Na ├║─Źely tohto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme Vol├í na ─Źiernu listinu aplik├ícia Ak v┼íak chcete vidie┼ą ─Ćal┼íie aplik├ície, odpor├║─Źame v├ím pre─Ź├şta┼ą si n├í┼í ─Źl├ínok o najlep┼í├şch blok├ítoroch textu pre Android.

Krok 1: Stiahnite si aplikáciu

Ako blokova┼ą textov├ę spr├ívy na smartf├│noch Samsung 2Zoznam aplik├íci├ş
Google Play

Krok 2: Pridajte ─Ź├şsla

Jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je otvori┼ą aplik├íciu, klikn├║┼ą na tla─Źidlo ÔÇ×+ÔÇť a prida┼ą ─Ź├şslo, z ktor├ęho nechcete dost├íva┼ą textov├ę spr├ívy.

─îierna listina hovorov ─îierna listina─îierna listina hovorov ─îierna listina

Met├│da 3: Ako blokova┼ą textov├ę spr├ívy prostredn├şctvom poskytovate─żov slu┼żieb

─î├şsla m├┤┼żete blokova┼ą aj prostredn├şctvom svojich poskytovate─żov slu┼żieb a my v├ím uk├í┼żeme, ako to urobi┼ą s oper├ítormi USA. Ak sa chcete o tejto t├ęme dozvedie┼ą viac, odpor├║─Źame v├ím pre─Ź├şta┼ą si n├í┼í ─Źl├ínok ÔÇ×Ako blokova┼ą ─Ź├şsla v syst├ęme AndroidÔÇť.

1. Verizon

M├┤┼żete to urobi┼ą prostredn├şctvom osobn├ęho po─Ź├şta─Źa tak, ┼że prejdete na ich webov├║ str├ínku, prejdete na kartu Bloky a zad├íte ─Ź├şsla, z ktor├Żch nechcete dost├íva┼ą ┼żiadne textov├ę spr├ívy. Alebo m├┤┼żete pou┼żi┼ą aplik├íciu Verizon, v ktorej mus├şte otvori┼ą ponuku, prejs┼ą na zariadenia a potom spravova┼ą. Klepnite na Blokovanie hovorov a spr├ív a pridajte ─Ź├şsla, ktor├ę chcete zablokova┼ą.

2. AT&T

Otvorte aplik├íciu AT&T a prihl├íste sa. Potom jednoducho spravujte zablokovan├ę ─Ź├şsla v zozname zo str├ínky, ktor├í sa otvor├ş.

3. Šprint

Rovnako ako u Verizonu existuj├║ 2 mo┼żnosti blokovania ─Ź├şsel. Prostredn├şctvom pracovnej plochy, kde sa mus├şte prihl├ísi┼ą do svojho ├║─Źtu, prejdite na polo┼żku Predvo─żby a kliknite na polo┼żku Obmedzenia a povolenia. Kliknite na polo┼żku Blokova┼ą hlas a jednoducho pridajte ─Ź├şsla, ktor├ę v├ís ob┼ąa┼żuj├║. Alebo m├┤┼żete pou┼żi┼ą aplik├íciu Sprint, kde mus├şte prejs┼ą na polo┼żku Nastavenia a prejs┼ą na polo┼żku Hovor+SMS filter. Klepnite na Blokova┼ą hovory, vyh─żadajte ─Ź├şslo, z ktor├ęho nechcete dost├íva┼ą upozornenia, a zablokujte ho.

Blokujte textov├ę spr├ívy na smartf├│noch Samsung – z├şskajte mier v du┼íi

S├║ chv├şle, ke─Ć jednoducho nechcete, aby v├ím niekto odosielal textov├ę spr├ívy. ─îi u┼ż ide o spam alebo v├ís ob┼ąa┼żuj├║, je to ├║plne pochopite─żn├ę. V├í┼í smartphone je predsa tovar, nie povinnos┼ą. Preto d├║fame, ┼że met├│da, ktor├║ sme v├ím predstavili, v├ím pomohla dosta┼ą sa z uhorky a fungovala tak, ako ste chceli.

Ak├║ met├│du ste teda pou┼żili? Boli ste spokojni Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie!