Ako blokovať ľudí v službe Google Hangouts?

Google Hangouts je v zásade chatovacia aplikácia, ale môžete vykonávať oveľa viac, napríklad audio/video hovory, skupinový chat/hovory a ešte oveľa viac. Väčšine ľudí sa to páči a používa to, pretože je to integrované v mnohých produktoch Google. Takže sa to stáva pohodlným. Navyše, pre tých, ktorí chcú alternatívy k hangoutom, je na trhu tiež viac. V každom prípade to nie je to, o čom budeme hovoriť v tomto príspevku, ale v tomto príspevku budeme hovoriť o tom, ako blokovať ľudí v službe Google Hangout?

Prečo je potrebné niekoho zablokovať na Hangoute?

Blokovanie priateľov nie je nikdy dobré, ale občas sa stretnete s ľuďmi, ktorí sú nepríjemní pri rozhovore alebo hovoroch. Alebo vás začnú otravovať uprostred práce. Keď ste žena, získate viac ľudí, ktorí sa s vami pokúsia flirtovať cez chat. V týchto prípadoch budete musieť týchto ľudí zablokovať, aby ste ich nemuseli tolerovať. Ich správa vám nikdy nebude doručená. Preto musíme niekoho zablokovať v službe Hangouts alebo na akejkoľvek sociálnej platforme.

Niekedy dokonca potrebujete zablokovať ľudí vo svojom e -maile, pretože nikdy neviete, že vám ľudia začnú naštvať e -mail. Spravidla sa stretávam s mnohými prípadmi, keď musím zablokovať, pretože dostávam toľko rozosielateľov spamu, aby mi neustále posielali e -maily o rôznych veciach, lacných ponukách na vytváranie odkazov a podobne. Napísal som článok „Čo sa stane, keď niekomu zablokujete Gmail“, ktorý si musíte prečítať, aby ste vedeli, ako môžete blokovať a čo sa stane, keď ho zablokujete.

Hovoríme však o blokovaní v službe Hangouts. Čo sa stane, keď niekoho zablokujete v službe Hangouts, je, že sa k vám jeho správy alebo hovory nedostanú. Dokonca ani vy im nebudete môcť posielať správy. Teraz si teda povedzme niečo o tom, ako niekoho zablokovať v službe Google Hangouts.

Ako blokovať ľudí v službe Google Hangouts na počítači?

 1. Ísť do hangouts.google.com.
 2. Otvorte chat s osobou, ktorú chcete zablokovať.
 3. Prejdite na ikonu ozubeného kolieska a kliknite na ňu. Teraz uvidíte možnosti uvedené nižšie:
 4. Kliknite na „Blokovať a nahlásiť”A zobrazí sa výzva s touto obrazovkou.
 5. Teraz, keď kliknete na „Potvrdiť”, Užívateľ bude zablokovaný a už vám nebude môcť posielať správy. Ani vy nemôžete poslať správu tomuto používateľovi.
  Tu vidíte „Tiež sa hlásteJe tu tiež uvedená možnosť “, takže ak chcete niekoho zablokovať a nahlásiť jeho profil, stačí začiarknuť políčko a potom kliknúť na„Potvrdiť“.
  Keď ich nahlásite, posledných 10 správ bude odoslaných Googlu, aby vyhodnotil, či daná osoba urobila niečo zlé, pre čo hlásite. Ak Google zistí, že sa táto osoba mýli, vykonajú sa z jej strany potrebné opatrenia.
 6. Každopádne, zatiaľ sa vráťte iba k Blokovaniu. Keď kliknete na „Potvrdiť”, Zobrazí sa potvrdzujúca správa, že používateľ je zablokovaný.

Takto teda môžete blokovať ľudí v službe Google Hangouts na počítači. Teraz sa pozrime, ako to isté môžeme urobiť aj v telefóne.

Ako blokovať ľudí v službe Google Hangouts v telefóne?

Používam telefón s Androidom, takže to platí pre telefóny s Androidom. Avšak aj na iných telefónoch bude tento proces do značnej miery podobný.

 1. Spustite aplikáciu Google Hangouts.
 2. Uvidíte nedávne rozhovory.

 3. Teraz klepnite na ten, ktorý chcete zablokovať. Napríklad zablokujem „Zainil“. Klepnutím na jeho chat ho otvorte. Po otvorení uvidíte tri zvislé bodky. Klepnite na to a uvidíte niekoľko možností. Klepnite na „Ľudia“.
 4. Potom sa vám zobrazí nasledujúca obrazovka. Teraz znova kliknite na tri zvislé bodky vedľa názvu.
 5. Teraz uvidíte túto možnosť. Klepnite na „Blokovať” odtiaľ.
 6. Znova klepnite na „Blokovať“.

A používateľ bude zablokovaný. Takto teda môžete blokovať ľudí v službe Google Hangouts v telefóne.

Na rozdiel od počítača v aplikácii Hangouts v telefóne neexistuje možnosť „Nahlásiť“!

Ako odblokovať ľudí v službe Google Hangouts na počítači

 1. Na Hanougts.google.com kliknite na tri zvislé čiary v ľavom hornom rohu a zobrazí sa vám táto obrazovka.
 2. Kliknite na “nastavenie“A zobrazí sa možnosť„Blokovaní ľudia“.
 3. Kliknite na “Blokovaní ľudia“, A zobrazí sa zoznam blokovaných ľudí. Stačí kliknúť na „Odblokovať”Vedľa mena osoby, ktorú chcete odblokovať.

To je všetko! Takto môžete niekoho odblokovať v službe Google Hangouts na počítači.

Ako odblokovať ľudí v službe Google Hangouts v telefóne?

 • V telefóne prejdite na aplikáciu Google Hangouts.
 • Chat s blokovanými osobami sa tam nezobrazí. Klepnite teda na ikonu plus a potom na „Nová konverzácia“. A zadajte meno osoby, ktorú chcete odblokovať.
 • Teraz klepnutím na meno otvorte chat. Po otvorení uvidíte „Odblokovať”Možnosť. Stačí na to klepnúť a používateľ bude odblokovaný.

Takto teda niekoho odblokujete v službe Hangouts na telefóne.

Záver

Ako vidíte, blokovanie a odblokovanie kohokoľvek v službe Google Hangouts je celkom jednoduché a zvládnete to v priebehu niekoľkých sekúnd. Teraz je teda odpoveď na otázku „Ako blokovať ľudí v službe Google Hangouts“.

Dúfam, že sa vám tento návod páči. Podeľte sa o svoje názory a nápady v nižšie uvedených komentároch.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2CUQzPM