Ako automaticky odstr├íni┼ą svoje YouTube pr├şbeh

Od svojho debutu v roku 2005 YouTube z├şskava st├íle viac funkci├ş a tvorcovia aj div├íci maj├║ k dispoz├şcii ve─ża n├ístrojov na spr├ívu ─Źasu str├íven├ęho na webe. Jednou z mnoh├Żch v├ştan├Żch zmien bolo zavedenie hist├│rie pozerania, ktor├í pou┼ż├şvate─żom umo┼żnila ─żahko n├íjs┼ą filmy, ktor├ę pozerali u┼ż d├ívno.

Ak v┼íak chcete zabezpe─Źi┼ą, aby nikto nevidel presne to, ─Źo sledujete, uistite sa, ┼że va┼ía hist├│ria pozerania je skryt├í pred zvedav├Żmi o─Źami. V tomto ─Źl├ínku sa zameriame na to, ako nastavi┼ą automatick├ę mazanie hist├│rie vyh─żad├ívania a prezerania. Vysvetl├şme tie┼ż, ako preru┼íi┼ą pr├şbeh, aby sa zdr├íhali z├║─Źast┼łova┼ą sa v┼íetk├Żch filmov, ktor├ę sleduj├║.

Automatick├ę mazanie

Prihl├íste sa do svojho ├║─Źtu YT a vyh─żadajte ponuku Hist├│ria. V ponuke Hist├│ria kliknite na ÔÇ×riadi┼ą v┼íetky aktivityÔÇťPotom sa otvor├ş nov├í karta.

riadi┼ą v┼íetky aktivity

Ke─Ć to urob├şte, zobraz├ş sa nov├í str├ínka. Toto je “Moja aktivitaÔÇ×─îas┼ą ├║─Źtu Google / Youtube a miesto, kde m├┤┼żete urobi┼ą skuto─Źn├║ zmenu.

pr├şbeh YouTube

Na sn├şmku obrazovky vy┼í┼íie m├┤┼żete vlo┼żi┼ą dve ponuky.

V─żavo sa t├Żka v├í┼ího z├íznamu YouTube a umo┼żn├ş v├ím zastavi┼ą v┼íetky prihl├ísenia. Funguje podobne ako mo┼żnos┼ą pozastavenia na karte Hist├│ria v nastaveniach YouTube, Pozn├ímka: Samotn├ę pozastavenie hist├│rie neodstr├íni ┼żiadne z├íznamy vykonan├ę pred pozastaven├şm. Namiesto toho zastav├ş va┼íe str├ínky v tom, ┼że si bud├║ pam├Ąta┼ą na vyh─żad├ívania, ktor├ę od tohto okamihu urob├şte.

Spr├ívna vo─żba v├ím umo┼żn├ş definova┼ą interval YouTube odstr├íni va┼íe dotazy. Ak chcete pokra─Źova┼ą, kliknite na ÔÇ×Vyberte pre automatick├ę odstr├ínenie“. Po vykonan├ş prieskumu si budete musie┼ą vybra┼ą medzi tromi a┼ż 18 mesiacmi.

Zmaza┼ą YouTube pr├şbeh

Po v├Żbere kliknite na ─Äalej. Zobraz├ş sa nasleduj├║ca potvrdzovacia spr├íva.

ulo┼żen├í preferencia

A to je v┼íetko. Zmena sa prejav├ş okam┼żite, ale odpor├║─Źame v├ím re┼ítartova┼ą prehliada─Ź a prihl├ísi┼ą sa do svojho ├║─Źtu.

Prestávka

T├íto pr├şru─Źka v├ím teda uk├í┼że, ako pozastavi┼ą svoj pr├şbeh YouTube a odstr├íni┼ą predch├ídzaj├║ce vyh─żad├ívania. Nebojte sa, proces je jednoduch├Ż.

  1. Prihl├íste sa do svojho ├║─Źtu YouTube, kliknite na tla─Źidlo ponuky v ─żavom hornom rohu hlavnej str├ínky a potom pr├şbehAko automaticky odstr├íni┼ą svoje YouTube pr├şbeh 1
  2. Ke─Ć prejdete na kartu Hist├│ria, na pravej strane obrazovky sa zobraz├ş ─Ćal┼íie menu.Automaticky odstr├íni┼ą YouTube pr├şbeh
  3. Stla─Źte alebo kliknite na ÔÇ×Pozastavi┼ą hist├│riu pozeraniaÔÇť.

Po─Źas ─Źakania YouTube Nesledujem hist├│riu pozerania.

Ak v┼íak chcete odstr├íni┼ą v┼íetky vide├í z hist├│rie pozerania alebo vyh─żad├ívania, kliknite na mo┼żnos┼ą ÔÇ×vyma┼że cel├║ hist├│riu pozerania“A”vyma┼że cel├║ hist├│riu vyh─żad├ívania

V─Ćaka pozastavenej hist├│rii vyh─żad├ívania a pozerania m├┤┼żete teraz sledova┼ą v┼íetky vide├í s po┼żadovan├Żmi ma─Źkami bez toho, aby sa zobrazovali v n├ívrhoch. Nemus├şte odstr├íni┼ą cel├Ż pr├şbeh, ak si mysl├şte, ┼że ho budete niekedy potrebova┼ą. Ak sa v├ím to p├í─Źi, m├┤┼żete zastavi┼ą vyh─żad├ívanie a pozera┼ą sa na hist├│riu.

Podpora Google

Ak m├íte st├íle probl├ęmy s vymazan├şm a ├║dr┼żbou YouTube hist├│riu, m├┤┼żete po┼żiada┼ą o pomoc na ofici├ílnej str├ínke pomoci Google. Tu je u┼żito─Źn├Ż ─Źl├ínok o riaden├ş YouTube pr├şbeh. Na tej istej str├ínke n├íjdete ─Ćal┼í├ş podrobn├Ż n├ívod, ako nastavi┼ą automatick├ę odstr├ínenie.

Jednoduch├ę odstr├ínenie

Vo v┼íeobecnosti je mazanie nechcen├Żch z├íznamov a automatick├ę mazanie za pr├ícou relat├şvne ─żahk├ę. Pozastavenie alebo odstr├ínenie vyh─żad├ívania a sledovanie va┼íej hist├│rie netrv├í dlh┼íie ako min├║tu alebo dve.

M├íte nejak├ę probl├ęmy so spr├ívou YouTube hist├│ria pozerania a vyh─żad├ívania? Bola na ceste prek├í┼żka? Napokon, viete in├║ met├│du, ktor├║ sme nespomenuli? Povedzte n├ím o svojich sk├║senostiach s YouTube a pozrite si a preh─żadajte hist├│riu v sekcii ni┼ż┼íie.