Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície vo va┼íom telef├│ne s Androidom

Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície vo va┼íom telef├│ne s Androidom 1

Bu─Ćme skuto─Źn├ş.

Nikto nechce, aby sa prebudil a na┼íiel svoju ob─ż├║ben├║ aplik├íciu s hromadou aktualiz├íci├ş. Namiesto kontroly Facebook hne─Ć budete str├íca┼ą ─Źas aktualiz├íciou a ─Źaka┼ą, k├Żm sa dokon─Ź├ş.

To m├┤┼że by┼ą frustruj├║ce, nie?

Ke─Ć m├íte ve─ża aplik├íci├ş, ich kontrola a aktualiz├ícia po jednej m├┤┼że by┼ą ├║navn├ę. Ak sa nau─Ź├şte, ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície, u┼íetr├ş v├ís to.

Tu je vec:

Existuje funkcia v Google Play Store ktor├ę m├┤┼żu pre v├ís automaticky aktualizova┼ą aplik├ície. M├┤┼żete ich vybra┼ą jednotlivo alebo ako celok.

S├║visiace: Ako aktualizujem Obchod Play v syst├ęme Android

Ak v├ím rob├ş starosti spotreba d├ítov├ęho pl├ínu, nemus├şte sa ob├íva┼ą, v slu┼żbe Google Play m├┤┼żete nastavi┼ą automatick├ę aktualiz├ície aplik├íci├ş iba prostredn├şctvom siete Wi-Fi. M├┤┼żete ho tie┼ż vypn├║┼ą po─Źas d┼ła a zapn├║┼ą, ke─Ć sa chyst├íte spa┼ą, aby ste sa vyhli ru┼íeniu pri pou┼ż├şvan├ş telef├│nu.

Docela ┼íikovn├ę, nie?

S touto funkciou by ste si nerobili starosti so z├şskavan├şm najnov┼íej verzie svojich aplik├íci├ş. Teraz, preto┼że nie v┼íetci ─żudia s├║ obozn├ímen├ş s t├Żm, ako povoli┼ą automatick├║ aktualiz├íciu, poskytli sme r├Żchly krok za krokom met├│du, ako to urobi┼ą.

A ak chcete u┼íetri┼ą priestor, dostali sme aj nieko─żko tipov na automatick├║ aktualiz├íciu jednotliv├Żch aplik├íci├ş vo va┼íom zariaden├ş. Usa─Ćte sa, relaxujte a postupujte pod─ża n├í┼ího sprievodcu o tom, ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície na zariaden├ş Android.

Met├│da 1: Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android

Nie je ┼żiadnym tajomstvom, ┼że v├Żvoj├íri svoje aplik├ície ─Źasto aktualizuj├║. ─îi u┼ż ide o nov├ę funkcie alebo opravy ch├Żb, tieto aktualiz├ície, aj ke─Ć s├║ potrebn├ę, m├┤┼żu by┼ą niekedy dos┼ą nepr├şjemn├ę.

Predstavte si, ┼że sa chyst├íte hra┼ą svoju ob─ż├║ben├║ hru a zist├şte, ┼że na v├ís ─Źak├í rozsiahla aktualiz├ícia. Aj ke─Ć si svoje aktualiz├ície m├┤┼żete skontrolova┼ą ru─Źne, bola by to strata v├í┼ího hern├ęho ─Źasu, nem├ím pravdu?

Najlep┼íie by bolo, keby ste sa tak├Żmto situ├íci├ím vyhli. Aby ste to urobili, tu je nieko─żko jednoduch├Żch krokov, ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície vo va┼íom telef├│ne s Androidom:

Krok 1: Otvor tvoj Google Play Store Aplikácia

Najprv mus├şte prejs┼ą do aplik├ície Obchod Play. N├íjdete ho vo svojom Z├ísuvka na aplik├íciu.

Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android - ikona Obchodu Play

Krok 2: Cho─Ć do nastaven├ş

Vyberte ponuku a z nej prejdite na polo┼żku Nastavenia.

Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android - ponuka

Krok 3: Klepnite na polo┼żku Automaticky aktualizova┼ą aplik├ície

V nastaveniach vyh─żadajte funkciu automatickej aktualiz├ície a vyberte ju.

Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android - V┼íeobecn├ę nastavenia

Krok 4: Vyberte mo┼żnos┼ą siete

M├┤┼żete si vybra┼ą, ─Źi chcete aktualizova┼ą ÔÇ×Iba cez Wi-FiÔÇťAleboÔÇ×Cez ak├║ko─żvek sie┼ą. ÔÇŁ Ich v├Żber v├ím umo┼żn├ş aktualiz├íciu pomocou d├ítov├ęho pripojenia.

Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android - mo┼żnos┼ą siete

Po v├Żbere preferovanej mo┼żnosti klepnite na ÔÇ×hotov├ŻÔÇťÔÇŁ A m├íte v┼íetko pripraven├ę.

Pr├şpadne m├┤┼żete ├şs┼ą na Ponuka > Moje aplik├ície a hry a odtia─ż zapnite automatick├ę aktualiz├ície iba cez Wi-Fi.

Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android - karta Aktualiz├ície

Ak chcete vypnite t├║to funkciu automatick├ęho s┼ąahovania, budete musie┼ą postupova┼ą pod─ża t├Żchto krokov, ale namiesto v├Żberu medzi prv├Żmi dvoma mo┼żnos┼ąami zvo─żte ÔÇ×Neaktualizova┼ą aplik├ície automaticky. ÔÇŁ

Met├│da 2: Ako automaticky aktualizova┼ą jednotliv├ę aplik├ície

Ak sa ob├ívate, ┼że aktualiz├ícia v┼íetk├Żch va┼íich aplik├íci├ş zapln├ş v├í┼í ukladac├ş priestor, m├┤┼żete vybra┼ą nieko─żko jednotliv├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę chcete aktualizova┼ą.

M├┤┼żete si tie┼ż k├║pi┼ą a pou┼ż├şva┼ą kartu SD vo svojom syst├ęme Android ako ─Ćal┼íie intern├ę ├║lo┼żisko. Ve─Ć kto by nechcel viac priestoru pre aplik├ície a s├║bory, v┼íak?

Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android - SanDisk micro SDSanDisk Ultra MicroSDXC
tla─Źidlo n├íkupu amazon

Ak sa st├íle te┼í├şte na aktualiz├íciu jednotliv├Żch aplik├íci├ş, tu je nieko─żko r├Żchlych sp├┤sobov, ako to urobi┼ą:

Krok 1: Prejdite do svojho Google Play Store Aplikácia

Otvor tvoj Z├ísuvka na aplik├íciu, vyh─żadajte aplik├íciu Obchod Play a klepnite na ikonu.

Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android - Google Play Store ikona

Krok 2: Prejdite na Moje aplikácie a hry

Klepnite na Ponuka a v hornej ─Źasti vyberte polo┼żku Moje aplik├ície a hry.

Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android - Moje aplik├ície a hry

Krok 3: Vyberte aplikáciu

Pod Nain┼ítalovan├ę Na karte vyh─żadajte aplik├íciu, ktor├║ chcete automaticky aktualizova┼ą.

Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android - Vyberte aplik├íciu

Krok 4: Zapnite mo┼żnos┼ą automatickej aktualiz├ície

Vyh─żadajte ─Ćal┼íie mo┼żnosti alebo tri bodky v pravej hornej ─Źasti obrazovky, klepnite na ┼łu a potom tie┼ż na funkciu automatickej aktualiz├ície.

Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android - ─Ćal┼íie nastaveniaKlepnite na polo┼żku ─Äal┼íie mo┼żnosti
Ako automaticky aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android - povo─żte automatick├║ aktualiz├íciu

]Ak ste to e┼íte neurobili, Google Play Store po┼żiada o povolenie na aktualiz├íciu aplik├íci├ş. Ak s podmienkami nem├íte ┼żiadny probl├ęm, potvr─Ćte spr├ívu a nakoniec m├┤┼żete ├şs┼ą.

─îast├ę ot├ízky

Pre─Źo mus├şm aktualizova┼ą svoje aplik├ície?

Aktualiz├ícia aktualiz├íci├ş va┼íich aplik├íci├ş m├┤┼że poskytn├║┼ą nov├Ż obsah alebo najnov┼íie opravy ch├Żb, v─Ćaka ktor├Żm bude v├í┼í celkov├Ż dojem lep┼í├ş.

Pre─Źo sa moje aplik├ície v syst├ęme Android automaticky neaktualizuj├║?

Cho─Ćte do svojho Google Play Store aplik├íciu a zistite, ─Źi ste povolili automatick├║ aktualiz├íciu. Na automatick├║ aktualiz├íciu aplik├íci├ş potrebujete aj pripojenie Wi-Fi a dostatok ├║lo┼żn├ęho priestoru.

Pre─Źo s├║ ─Źast├ę aktualiz├ície aplik├íci├ş?

┼Żiadna aplik├ícia nie je dokonal├í a bez oh─żadu na to, ─Źo s ┼łou rob├şte, v┼żdy sa vyskytn├║ chyby a probl├ęmy, ktor├ę v├Żvoj├íri musia vyrie┼íi┼ą. Ak pou┼ż├şvate celkom popul├írnu aplik├íciu, nie je prekvapuj├║ce vidie┼ą ─Źast├ę aktualiz├ície, ktor├ę opravuj├║ chyby a probl├ęmy v aplik├ícii.

Aby som to všetko zhrnul

Ak m├íte ve─ża aplik├íci├ş, ich kontrola aktualiz├íci├ş po jednej m├┤┼że by┼ą ─Źasovo n├íro─Źn├í. Na┼í┼ąastie, Google Play Store to v┼íetko m├┤┼żete urobi┼ą za v├ís.

Teraz sa m├┤┼żete zobudi┼ą a pou┼ż├şva┼ą svoje ob─ż├║ben├ę aplik├ície bez toho, aby v├ís ru┼íili otravn├ę, ale potrebn├ę aktualiz├ície. V┼żdy budete ma┼ą k dispoz├şcii najnov┼íiu verziu, opravy ch├Żb a obsah pre svoje ob─ż├║ben├ę aplik├ície.

Ak chcete z├şska┼ą najlep┼íie aplik├ície, novinky, tipy a triky pre Android, m├┤┼żete sa prihl├ísi┼ą na odber bulletinu Joy of Android u┼ż teraz! Ak sa chcete podeli┼ą o svoje my┼ílienky, zanechajte pros├şm spr├ívu v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok