Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako aplikácia funguje, aby sa samok certifikácia pohybov

Ako aplikácia funguje, aby sa samok certifikácia pohybov 1

Taliani sa uzn├ívaj├║ najm├Ą v ┼ąa┼żk├Żch ─Źasoch. Posledn├Żch p├ír t├Ż┼żd┼łov bolo zlo┼żit├Żch na v┼íetk├Żch frontoch, zdravotn├Żch aj ekonomick├Żch. Na boj proti v├şrusu, ktor├Ż postihol teraz cel├ę Taliansko, je potrebn├ę dodr┼żiava┼ą ustanovenia posledn├ęho nariadenia vl├ídy: zosta┼łte doma a cho─Ćte von z nevyhnutn├Żch d├┤vodov: pr├íca, n├íkup z├íkladn├Żch potrieb alebo drog.

Aby bolo potrebn├ę ├şs┼ą von vytla─Źi┼ą a vyplni┼ą formul├ír na vlastn├║ certifik├íciu vypracovan├Ż ministerstvom vn├║tra, Mus├şte zada┼ą svoje osobn├ę ├║daje a inform├ície o tom, kam idete. Star┼í├ş ─żudia v┼íak maj├║ ┼ąa┼żkosti s vyp─║┼łan├şm formul├íra, nie v┼íetci maj├║ doma tla─Źiare┼ł. Taliani s├║ na┼í┼ąastie v┼żdy pripraven├ş pom├┤c┼ą svojim spoluob─Źanom v ┼ąa┼żkostiach. Christian Pibia, tridsa┼ąro─Źn├Ż sard├şnsky program├ítor, vytvoril webov├║ aplik├íciu, ktor├í v├ím umo┼żn├ş dokon─Źi┼ą vlastn├║ certifik├íciu priamo z v├í┼ího smartf├│nu a posla┼ą ju aj pol├şcii. Pou┼ż├şvanie je ve─żmi jednoduch├ę: vypl┼łte ho iba nieko─żk├Żmi klepnutiami na obrazovke smartf├│nu.

Ako táto aplikácia funguje pre vlastnú certifikáciu ciest

Ako povedal sard├şnsky in┼żinier Corriere della Sera, t├íto aplik├ícia bola vyvinut├í za menej ako 10 hod├şn a je k dispoz├şcii zadarmo v┼íetk├Żm Talianom. Chistian Pibia m├í chcel tie┼ż zd├┤razni┼ą, ┼że v┼íetky ├║daje s├║ bezpe─Źn├ę a ┼że nebud├║ poskytnut├ę tret├şm stran├ím z ak├ęhoko─żvek d├┤vodu.

na vytvori┼ą vlastn├║ certifik├íciu cestovania na va┼íom smartf├│ne mus├şte ma┼ą pr├şstup na webov├║ str├ínku https: //autocertificazionespostamenti.it/ a kliknite na zelen├ę tla─Źidlo ÔÇ×Som s├║kromn├Ż ob─ŹanÔÇť. Otvor├ş sa nov├í str├ínka, ktor├í ilustruje pravidl├í pou┼ż├şvania ├║dajov: ÔÇ×Va┼íe ├║daje sa ukladaj├║ v├Żlu─Źne na ├║─Źely vytvorenia formul├íra vlastn├ęho vyhl├ísenia pre hnutia. Nikdy sa nebud├║ pou┼ż├şva┼ą na marketing, pred├íva┼ą a / alebo pred├íva┼ą tret├şm stran├ím v ├║plnom s├║lade s pr├ívnymi predpismi o ochrane s├║kromia. Va┼íe osobn├ę ├║daje sa bud├║ pren├í┼ía┼ą iba a v├Żlu─Źne na ┼żiados┼ą pol├şcie, s├║du alebo ministerstva prostredn├şctvom ofici├ílnej ┼żiadosti. V┼íetky vami zadan├ę ├║daje s├║ za┼íifrovan├ę pomocou k─ż├║─Źa AES-256 v datab├íze, ku ktor├ęmu nie je mo┼żn├ę pristupova┼ą na dia─żku. ÔÇť

Kliknut├şm na tla─Źidlo OK s├║hlas├şm, m├┤┼żete za─Źa┼ą vypl┼łova┼ą formul├ír osobn├Żmi ├║dajmi a pokra─Źova┼ą v registr├ícii vytvorenie vlastnej certifik├ície, Po dokon─Źen├ş tohto kroku z├şskate pr├şstup na nov├║ str├ínku, na ktorej sa nach├ídza tla─Źidlo ÔÇ×Vytvori┼ą certifik├ítÔÇť. Kliknut├şm na┼ł sa otvor├ş nov├Ż formul├ír, v ktorom mus├şte uvies┼ą d├┤vod presunu a miesto, kam idete. Po zadan├ş v┼íetk├Żch inform├íci├ş kliknite na ÔÇ×Vytvorte certifik├íciu". Po dokon─Źen├ş sa va┼íe vlastn├ę osved─Źenie prid├í do dolnej ─Źasti str├ínky na domovskej str├ínke webovej str├ínky. M├┤┼żete ho otvori┼ą a text upravi┼ą, alebo posla┼ą e-mailom pol├şcii.

Ak chcete vytvori┼ą ─Ćal┼íie vlastn├ę osved─Źenie Ak sa chcete presun├║┼ą, sta─Ź├ş klikn├║┼ą na ÔÇ×Vytvori┼ą certifik├ítÔÇť a postup zopakova┼ą.

Ako ma┼ą webov├║ aplik├íciu na obrazovke smartf├│nu

Ak chcete ma┼ą aplik├íciu na certifik├íciu cestovania v┼żdy po ruke, m├┤┼żete na zariadeniach Android a iPhone pou┼żi┼ą jednoduch├Ż trik. Postup sa l├ş┼íi v z├ívislosti od sistema operativo mobil, ktor├Ż pou┼ż├şvate.

V syst├ęme Android mus├şte otvori┼ą webov├║ aplik├íciu z webov├ęho preh─żad├íva─Źa a klikn├║┼ą na mu┼żov v aplik├ícii vpravo horeikona s tromi zvisl├Żmi bodkami. Otvor├ş sa rozba─żovacia ponuka a mus├şte polo┼żku vyh─żada┼ąPrida┼ą na plochu, Po kliknut├ş budete vyzvan├ş na potvrdenie s n├ízvomPrida┼ą na plochus ikonou sveta a textom ACS (Self-Certification). Kliknut├şm na tla─Źidloprida┼ąpo┼żiada┼ą o ─Ćal┼íie potvrdenie a budete musie┼ą znova klikn├║┼ąprida┼ą,

Ak m├íte iPhone, kliknite na ikonupodielnach├ídza sa v strede p├Ąty zariadenia. Otvor├ş sa ponuka a budete si musie┼ą vybra┼ą t├║to mo┼żnos┼ąPrida┼ą na domovsk├║ str├ínku, Po kliknut├ş po┼żiadajte o potvrdenie s n├ízvomPrida┼ą na plochus ikonou sveta a textom ACS (Self-Certification). N├ízov m├┤┼żete zmeni┼ą pod─ża v├í┼ího ┼żelania. Kliknut├şm na tla─Źidloprida┼ąpr├ştomn├Ż vvpravo horeukon─Źili ste postup.

T├Żmto sp├┤sobom bude aplik├ícia Autocertificazionespostamenti.it v┼żdy k dispoz├şcii v telef├│ne smartphone.

Ke─Ć je platn├í aplik├ícia na autok certifik├íciu pre cestovanie

Program├ítor tie┼ż vylep┼íil ┼żiados┼ą, aby pomohol presadzovaniu pr├íva pri dennom monitorovan├ş. Na domovskej str├ínke je tie┼ż re┼żim vyhraden├Ż pre org├íny ─Źinn├ę v trestnom konan├ş, kde ich agenti ─żah┼íie z├şskaj├║ a zaznamenaj├║ autocertficazioni, V ka┼żdom dokumente je vpravo dole ─Źiarov├Ż k├│d, ktor├Ż m├┤┼żu org├íny ─Źinn├ę v trestnom konan├ş naskenova┼ą a skontrolova┼ą platnos┼ą osved─Źenia.