Ako Anneke použila Biteable na rozvoj svojho podnikania

Ako môžete použiť video na predaj svojej firmy?

Nedávno sme mali príležitosť hovoriť s Anneke Camstra, profesionálnou umelkyňou, animátorkou a učiteľkou animačného softvéru. V súčasnosti učí s nejakým Udemy 7, 800 študentov, ale pomaly sa sťahuje do svojej vlastnej školy animácie. Najprv sme narazili na Anneke, keď prechádzala sieť, a tak sme ju udreli Facebooka povedala:

Ukončujem nový kurz, v ktorom predvádzam novú generáciu animačného softvéru a Biteable vyjde na vrchol. Alebo, ako hovorím, zamiloval som sa do softvéru.

Anneke používa nástroje na vytváranie animácií a videí, ako je Biteable, na vytváranie krátkych videí na vytvorenie publika a na prilákanie študentov cez LinkedIn. V tomto príspevku uvidíme, čo sa stalo a ako môžete pomocou nástroja Biteable vybudovať svoju vlastnú zákaznícku základňu.

Všetko to začalo objavom …

Táto konkrétna cesta sa začala tragédiou. „Všetko začalo smrťou veľmi dobrého priateľa. Bol som taký rozrušený, že som nechcel chodiť do práce v tlačovom štúdiu. „Začala skúmať možnosti, ktoré sa skrývali v digitálnom svete.“ Po mojom pôsobení v umeleckom svete som bola prekvapená, keď som našla softvér, ktorý mi umožní robiť videá. , animácie, e-karty, propagačné akcie a oveľa viac. A bolo to veľmi dostupné. “

„Animačný softvér umožnil vyjadriť moje smútiace pocity, moje spomienky a veci, ktoré som nikdy nepovedal. Najlepšie bolo, že som ich mohol okamžite zdieľať.“

Nástroje, ktoré sú teraz k dispozícii, jednoducho neexistovali pred dvoma alebo tromi rokmi. Animáciu môžu robiť iba vysoko platení špecialisti. Toto hovorilo k mojej demokratickej duši: posilnite ľudí!

Niekedy nedokážeme oceniť, ako veľmi sa náš svet zmenil za posledné desaťročie. Pred desiatimi rokmi prvý iPhone oznámil nárast smartphonov. Teraz sú tieto zariadenia také všadeprítomné, že väčšina z nás bez nich nikam nepôjde. A v tomto novom svete nekonečných možností začala Anneke novú cestu. Začala učiť ľudí, ako používať tieto nové nástroje na propagáciu seba a svojich podnikov. Vaša prvá zastávka? Trh online vzdelávania a výučby Udemy.

Výučba animácie

Anneke rýchlo našla svoje publikum: podnikateľov a živnostníkov, ktorí sa chceli učiť animácii, aby mohli vytvárať videoobsah pre sociálne médiá, vstupné stránky a propagácie produktov.

Vytvorených 15 kurzov, ktoré prilákali viac ako 7, 800 študentov z celého sveta. Anneke sa však neuspokojila s pokojným postojom. Zatiaľ čo Udemy mu dal skvelé miesto na začatie a vývoj východiskových materiálov, uvedomil si, že MOOCs (Massive Open Online Courses) nie sú jeho vášňou.

„Nedávno som zistil, že intenzívna spolupráca s menším počtom študentov im pomôže rozvíjať ich kariéru.“ Táto manifestácia ju inšpirovala k tomu, aby založila školu odbornej prípravy. „V mojej novej odbornej škole chcem pracovať so študentmi, ktorí chcú byť profesionálnymi animátormi, začínajúc ako nezávislí a rozširujú svoju klientsku základňu. Škola pomôže študentom zdokonaliť svoje animačné zručnosti, ale nekončí to. Naučia sa, ako sa prezentovať online a ako nájsť klientov. ““

Anneke pochopila, že talent a kreativita vás dovedú až doteraz. Na vybudovanie udržateľného podnikania potrebujú talentovaní zabávači viac ako prvotriedny talent. Potrebujú spôsob, ako sa umiestniť na trh a prilákať zákazníkov.

Aby sa dosiahol tento sen a pomohla ostatným urobiť to isté, potrebovala Anneke spoľahlivý spôsob propagácie svojej novej školy. Zameral sa na vytváranie kvalitných kurzov a potom robil krátke videá, ktoré hovorili priamo k potrebám jeho ideálnych študentov.

Vytvorenie obsahu nestačí. Stále ho musíte dať pred správny pár očí. Anneke teda zdieľala svoje videá prostredníctvom svojho účtu LinkedIn. To bolo vtedy, keď sa stala mágia.

Ako biteable pomohol Anneke získať klientov

Spýtal som sa Anneke na jej postup. „Predovšetkým odovzdávam ukážkové animácie alebo zdieľam videá, ktoré urobili ostatní, aby demonštrovali rôzne spôsoby, ako môžete používať animačný softvér. Snažím sa nahrať 3-5 animácie každý týždeň. “Videá trvajú od jednej do dvoch hodín od začiatku do konca.

S Biteable urobil veľa videí.

Biteable je jednou z najjednoduchších animačných aplikácií pre začiatočníkov, ktorú práve teraz používajú. Vyzerá to zdanlivo jednoducho, ale ak pracujete dlhšie, má to väčšiu hĺbku.

Stálo to za tento proces? „Spolu so zdieľaním relevantného obsahu pre animátorov to viedlo k 16 000 návštevám v mojom prvom mesiaci na Linkedin. Ukazuje to potenciál použitia animácie na vašu prítomnosť na sociálnych médiách. ““

Tam sa to nezastavilo. Videá viedli k predaju kurzov a 150 novým účastníkom bezplatného kurzu animácie. Keď vezmeme do úvahy vyhradenejší charakter LinkedIn, tieto čísla sú dosť pôsobivé.

Budujte svoju online prítomnosť pomocou videa

Bez ohľadu na typ podnikania, ktoré prevádzkujete, môžete použiť nástroj ako Biteable na vytvorenie krátkych videí, ktoré je možné ľahko zdieľať, a na ich odovzdanie na vaše kanály sociálnych médií.

Anneke aktívne povzbudzuje majiteľov malých firiem a tvorcov obsahu, aby využili silu videa: „Môžu byť užitoční pre virtuálnych asistentov alebo manažérov sociálnych médií, ale aj pre majiteľov malých firiem, ktorí hľadajú výnimočný spôsob zdieľania svojich správ. ".

Chceli by sme skončiť videom, ktoré definuje silu animácie podľa vlastných slov Anneke.

Rýchle a krátke videá vám pomôžu prelomiť hluk a osloviť ideálneho zákazníka. Sú zábavné sledovať, ľahko zdieľať a môžu byť vybavené hodnotným obsahom. Anneke použila program Biteable na vytvorenie série videí pre LinkedIn, ktoré jej pomohli získať expozíciu, zostaviť jej zoznam a predať kurzy.

Môžete urobiť to isté. Vyskúšajte Biteable dnes.