Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako aktualizova┼ą Galaxy riasa 2 101 P5100 a┼ż XXBLH2 Android 4,0,4 Ofici├ílny firmv├ęr

XXBLH2 Android 4,0,4 Firmv├ęr ICS je teraz k dispoz├şcii pre Galaxy riasa 2 (10.1) Pou┼ż├şvate─ż P5100 v Nemecku. Je stabiln├Ż a v tejto najnov┼íej verzii bolo opraven├Żch ve─ża minul├Żch ch├Żb. Vytvorenie modemu je OXABLH2 a d├ítum vytvorenia firmv├ęru je 7 August 2012.

Ke─Ć budete pokra─Źova┼ą v ─Ź├ştan├ş ni┼ż┼íie, prevedieme v├ís cel├Żm procesom in┼ítal├ície ofici├ílnej aktualiz├ície softv├ęru Android XXBLH2 4,0,4 v Galaxy riasa 2 (10.1) P5100 pou┼ż├şva ODIN. Nezabudnite si z├ílohova┼ą v┼íetky svoje aplik├ície a osobn├ę ├║daje, preto┼że tento tutori├íl vyma┼że v┼íetky va┼íe ├║daje. Pokra─Źujme s tutori├ílom ni┼ż┼íie.

nes├║hlasne: V┼íetky n├ístroje, modifik├ície alebo ROM uveden├ę ni┼ż┼íie s├║ majetkom pr├şslu┼ín├Żch vlastn├şkov / v├Żvoj├írov. My (TeamAndroid.com) alebo v├Żvoj├ír nezodpoved├íme za po┼íkodenie alebo po┼íkodenie zariadenia. Ne┼żiadame v├ís, aby ste vysk├║┼íali tento n├ívod ????

Detaily firmv├ęru Android 4,0,4 XXBLH2:

PDA: P5100XXBLH2CSC: P5100OXABLH2 Verzia: 4,0,4 D├ítum: 8. 7. 2012 Regi├│n: Rak├║sko, Belgicko, Franc├║zsko, Nemecko, Ma─Ćarsko, Taliansko, ┼ápanielsko, Spojen├ę kr├í─żovstvo

Uistite sa, ┼że m├íte nain┼ítalovan├ę v┼íetky ovl├ída─Źe Samsung USB Galaxy riasa 2 (10.1) a pripojte ho k po─Ź├şta─Źu. Stiahnite si Samsung Galaxy riasa 2 (10.1) Ovl├ída─Ź USB! Okrem ovl├ída─Źa USB je potrebn├ę pam├Ąta┼ą aj na nieko─żko ─Ćal┼í├şch vec├ş.

1, Mus├şte povoli┼ą re┼żim ladenia USB. Pom├íha to pri prip├íjan├ş telef├│nu s Androidom k po─Ź├şta─Źu. Pozrite sa tu: Ako povoli┼ą ladenie USB.

2, Va┼ía mobiln├í bat├ęria by mala by┼ą nabit├í na 80 – 85%. Ak v├í┼í mobiln├Ż telef├│n n├íhle zomrie v d├┤sledku bat├ęrie, po─Źas blikania ROM alebo in┼ítal├ície ├║prav a aktualiz├íci├ş, v├í┼í mobiln├Ż telef├│n m├┤┼że trvalo zomrie┼ą. Pozrite sa sem: Ako skontrolova┼ą percento bat├ęrie.

3, Z├ílohujte v┼íetky d├┤le┼żit├ę ├║daje, ktor├ę budete potrebova┼ą, okam┼żite po aktualiz├ícii novej pam├Ąte ROM alebo ich z├ílohujte pre pr├şpad, ┼że nikdy neviete, kedy sa vyskytla chyba. Ni┼ż┼íie n├íjdete postup z├ílohovania ├║dajov:

M├┤┼żete tie┼ż z├ílohova┼ą ├║daje pomocou Samsung KIES pre va┼íe zariadenia, ale ak ├║daje z├ílohujete manu├ílne, z├şskate viac mo┼żnost├ş, ako si vyberiete, a je ve─żmi ─żahk├ę presun├║┼ą ├║daje na zariadeniach s Androidom od r├┤znych v├Żrobcov, tj presun├║┼ą Samsung Galaxy Note z├ílohovanie ├║dajov do zariadenia HTC Desire X.

4, V├í┼í mobiln├Ż telef├│n mus├ş by┼ą odblokovan├Ż z v├Żroby. V n├ívode na odomknutie zariadenia sa pridaj├║ ─Ćal┼íie pokyny pre uzamknut├ę zariadenia s Androidom.

Teraz pokra─Źujme v n├ívode na ─Ćal┼íej str├ínke a nain┼ítaluj XXBLH2 Android 4,0,4 v Galaxy riasa 2 (10.1) P5100.