Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako aktualizova┼ą Apple Watch softv├ęr [Definitive Guide]

Ako aktualizova┼ą Apple Watch softv├ęr [Definitive Guide] 1

Jedna z najlep┼í├şch obvykl├Żch vec├ş Apple je to, ┼że spolo─Źnos┼ą pravidelne vyd├íva nov├ę aktualiz├ície syst├ęmu pre v┼íetky produkty. Apple Watch z├şskava tie┼ż v─Źasn├ę aktualiz├ície syst├ęmu, a to vo forme beta aj stabiln├ęho vydania. Pokia─ż ide o verzie softv├ęru, potom watchOS 6 je aktu├ílna v├Ą─Ź┼íia aktualiz├ícia opera─Źn├ęho syst├ęmu, ktor├í je k dispoz├şcii pre Windows XP Apple Watch, ktor├Ż nesk├┤r dostane watchOS 6,1,3, Nielen to, spolo─Źnos┼ą testuje watchOS 6,2 ako beta. Ak chcete aktualizova┼ą svoj Apple sledova┼ą najnov┼íie vydanie verzie beta alebo beta. T├íto pr├şru─Źka v├ím potom pom├┤┼że Aktualizujte svoje Apple Watch ─żahko (s iPhone alebo bez neho).

Ako aktualizova┼ą Apple Watch

Apple Watch je jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch Apple v├Żrobok z Apple u┼ż├şvate─żov. A ─Źo e┼íte vylep┼íuje softv├ęr. Ale proces aktualiz├ície Apple Watch sa trochu l├ş┼íi od aktualiz├ície iPhone alebo iPad. Ak ste ten, kto chce aktualizova┼ą svoje hodinky na najnov┼íiu verziu softv├ęru. T├íto pr├şru─Źka je potom pre v├ís, ale sk├┤r, ako sa vyd├íte na proces. Zozn├ímte sa s najnov┼íou verziou WatchOS s kompatibilitou. Aktu├ílne vydanie WatchOS 6 alebo 6.x je k dispoz├şcii pre Apple Watch s├ęria 3, 4a Series 5, Spolo─Źnos┼ą v┼íak poskytuje aj v─Źasn├ę aktualiz├ície watchOS 5.x pre star├Ż g├ęn Apple Hodinky.

Ak chcete aktualizova┼ą hodinky na verziu beta. Nezabudnite na to, ┼że potrebujete ├║─Źet v├Żvoj├íra. Apple pr├şle┼żitostne vyd├íva najnov┼íie aktualiz├ície (uk├í┼żka pre v├Żvoj├írov aj verejn├í beta verzia) pre iPhone, iPad, Apple TV a Mac. Spolo─Źnos┼ą bohu┼żia─ż verejn├║ beta verziu netla─Ź├ş Apple Watch, Ak ste sa zaregistrovali pre ├║─Źet v├Żvoj├íra, najsk├┤r mus├şte aktualizova┼ą svoj iPhone alebo iPad na najnov┼íiu verziu syst├ęmu iOS 13 a potom m├┤┼żete aktualizova┼ą svoje Apple Watch na hodinkyOS 6.x vytvoren├şm profilu beta. Jednou z prek├í┼żok pri aktualiz├ícii verzie beta v syst├ęme WatchOS je, ┼że nem├┤┼żete prejs┼ą na star┼íie stabiln├ę vydanie. Teraz sa pozrime na kroky.

predpoklady:

 • Uistite sa, ┼że v├í┼í Apple Watch je nabit├í najmenej na 50% a je pripojen├í k magnetickej nab├şja─Źke.
 • Uistite sa, ┼że je v├í┼í iPhone pripojen├Ż k sieti Wi-Fi.
 • Iba ak chcete aktualizova┼ą svoj Apple Watch na Beta – watchOS 6,2 beta certifik├ít (m├┤┼żete z├şska┼ą, ak od developer.apple.coma vytvorte si na svojom iPhone nov├Ż profil)
 • Ako aktualizova┼ą Apple Watch s iPhone

  1. Najprv otvorte Apple Watch aplikáciena vašom iPhone.
  2. Klepnite naMoje HODINKY,
  3. Potom kliknite nav┼íeobecn├Ż>Aktualiz├ícia softv├ęru>Stiahnite a nain┼ítalujte,
  4. Zadajteheslopre potvrdenie.
  5. Klepnite nas├║hlasi┼ąs podmienkami.
  6. Po dokon─Źen├ş klepnite naIn┼ítal├ícia,

  Note: Nezabudnite sp├írova┼ą Apple Watch pomocou v├í┼ího iPhone pred prihl├ísen├şm do ├║─Źtu v├Żvoj├íra.

  Reklama

  Ak pri aktualiz├ícii hodiniek naraz├şte na nejak├ę probl├ęmy, sk├║ste aktualiz├íciu hodiniek aktualizova┼ą vypnut├şm Bluetooth.

  Ako aktualizova┼ą Apple Watch Softv├ęr bez iPhone

  1. Otvor Ponuka aplik├íci├ş na tvojom Apple Watch,
  2. Teraz zamierte do nastavenie,
  3. Potom klepnite na v┼íeobecn├Ż > Aktualiz├ícia softv├ęru,
  4. Ak existuje aktualiz├ícia, m├┤┼żete klikn├║┼ą na ikonu In┼ítal├ícia vo─żba.
  5. Zadajte heslo pre potvrdenie a zapojte svoje Apple Watch do magnetickej nab├şja─Źky.
  6. To je všetko.

  Note: T├íto met├│da funguje iba na syst├ęme watchOS 6 te─Ź├║cou Apple Hodinky.

  Po in┼ítal├ícii sa va┼íe hodinky automaticky zapn├║. A najlep┼íie je, ┼że be┼ż├ş na najnov┼íej verzii softv├ęru.

  Tie┼ż by v├ís mohlo zauj├şma┼ą stiahnutie najlep┼í├şch tapiet pre iPhone 11 Pro

  Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, m├┤┼żete do koment├íra vlo┼żi┼ą koment├íre. Zdie─żajte tento ─Źl├ínok aj so svojimi priate─żmi.

  Reklama

  ─Äal┼íie s├║visiace ─Źl├ínky: