Ako aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android, aby sa dostali z prehistorick├Żch ─Źias

Ko─żko aplik├íci├ş sed├ş vo va┼íom telef├│ne a st├íle maj├║ chyby alebo vy┼żaduj├║ nov├ę funkcie? Je ich viac 1 mili├│n Google Play Store aplik├ície a v┼íetky sa neust├íle aktualizuj├║. Ako m├┤┼że┼í dr┼ża┼ą krok? Viete v├┤bec, ako aktualizova┼ą aplik├íciu? Aktualiz├ície aplik├íci├ş by ste nikdy nemali ignorova┼ą, preto┼że v├Żvoj├íri sa neust├íle pok├║┼íaj├║ vylep┼íova┼ą svoje aplik├ície opravovan├şm ch├Żb a prid├ívan├şm nov├Żch funkci├ş. Postupujte pod─ża t├Żchto met├│d a nau─Źte sa aktualizova┼ą aplik├ície v syst├ęme Android.

Met├│da 1: Automatick├í aktualiz├ícia aplik├íci├ş

Toto je najlep┼í├ş sp├┤sob aktualiz├ície aplik├íci├ş pre Android, ak sa v bud├║cnosti nechcete stara┼ą o manu├ílnu aktualiz├íciu aplik├íci├ş. Automatick├í aktualiz├ícia va┼íich aplik├íci├ş je mo┼żno najlep┼íia met├│da. V z├ísade to automaticky kontroluje a in┼ítaluje aktualiz├ície v┼żdy, ke─Ć ste pripojen├ş k internetu, ─Źo znamen├í, ┼że v├ím neunikne ┼żiadna aktualiz├ícia aplik├ície.

Krok 1

Otvorte na svojom zariaden├ş s Androidom aplik├íciu Obchod Google Play.

Krok 2

Kliknite na kláves Menu v pravom hornom rohu a klepnite na Nastavenia.

Nastavenia Google Play

Krok 3

Kliknite na polo┼żku Automaticky aktualizova┼ą aplik├ície a uistite sa, ┼że je za─Źiarknut├í mo┼żnos┼ą Automaticky aktualizova┼ą aplik├ície kedyko─żvek. V├Żberom tejto mo┼żnosti sa va┼íe aplik├ície aktualizuj├║ na ak├ęko─żvek dostupn├ę internetov├ę pripojenie. M├┤┼żete tie┼ż vybra┼ą mo┼żnos┼ą Automaticky aktualizova┼ą aplik├ície iba cez Wi-Fi. Po pripojen├ş k sieti Wi-Fi sa va┼íe aplik├ície automaticky aktualizuj├║, ─Źo znamen├í, ┼że sa nebud├║ ├║─Źtova┼ą poplatky za d├íta. To je v┼íetko! Teraz si m├┤┼żete sadn├║┼ą a zabudn├║┼ą na aktualiz├íciu svojich aplik├íci├ş, preto┼że slu┼żba Google Play automaticky nain┼ítaluje v┼íetky dostupn├ę aktualiz├ície.

Automatická aktualizácia Google Play

Met├│da 2: Ru─Źn├í aktualiz├ícia aplik├íci├ş

Ru─Źn├í aktualiz├ícia je ─Ćal┼í├şm sp├┤sobom, ako udr┼ża┼ą va┼íe aplik├ície aktu├ílne v obchode Google Play. N├ízov by mohol nazna─Źova┼ą, ┼że ide o hektick├Ż proces, ale nie je tomu tak. V z├ísade je to perfektn├í met├│da, ak chcete nain┼ítalova┼ą iba niektor├ę aktualiz├ície aplik├íci├ş a vyhn├║┼ą sa s┼ąahovaniu ve─żk├Żch aktualiz├íci├ş pre aplik├ície, ktor├ę to─żko nepou┼ż├şvate. T├íto met├│da v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje nain┼ítalova┼ą v┼íetky aktualiz├ície naraz bez toho, aby ste museli prech├ídza┼ą do jednotliv├Żch aplik├íci├ş a aktualizova┼ą ich.

Krok 1

Otvorte na svojom zariaden├ş s Androidom aplik├íciu Obchod Google Play.

Krok 2

Stla─Źte kl├íves Menu a klepnite na Moje aplik├ície. Teraz sa dostanete na obrazovku Moje aplik├ície, kde bud├║ k dispoz├şcii v┼íetky nain┼ítalovan├ę aplik├ície vo va┼íom zariaden├ş. Ak s├║ k dispoz├şcii aktualiz├ície aplik├íci├ş, niektor├ę aplik├ície n├íjdete na karte Aktualiz├ície. Ak nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne aktualiz├ície, n├íjdete svoje aplik├ície zoraden├ę pod─ża abecedy.

Moje aplikácie Google Play

Krok 3

Teraz m├┤┼żete bu─Ć ru─Źne aktualizova┼ą aplik├ície, ktor├ę chcete aktualizova┼ą, tak, ┼że do aplik├ície prejdete a kliknete na tla─Źidlo Aktualizova┼ą, alebo m├┤┼żete klikn├║┼ą na tla─Źidlo Aktualizova┼ą (─Ź├şslo) vpravo hore. (─î├şslo) sa zobraz├ş ako po─Źet dostupn├Żch aktualiz├íci├ş, napr├şklad ak je k dispoz├şcii p├Ą┼ą aktualiz├íci├ş, potom sa zobraz├ş Aktualiz├ícia 5. Po stla─Źen├ş tla─Źidla sa aktualizuje v┼íetk├Żch p├Ą┼ą aplik├íci├ş.

Manuálna aktualizácia Google Play

Krok 4

Niektor├ę aplik├ície je mo┼żn├ę aktualizova┼ą iba ru─Źne a zobrazuj├║ sa na karte Ru─Źn├ę aktualiz├ície. Tu nen├íjdete tla─Źidlo Aktualizova┼ą (─Ź├şslo) a budete musie┼ą prejs┼ą na ka┼żd├║ aplik├íciu a aktualizova┼ą ju ru─Źne. Po nain┼ítalovan├ş v┼íetk├Żch aktualiz├íci├ş n├íjdete svoje aplik├ície zoraden├ę pod─ża abecedy, bez mo┼żnosti aktualiz├íci├ş.

Met├│da 3: Aktualiz├ícia aplik├íci├ş prostredn├şctvom po─Ź├şta─Źa

Google odviedol v obchode Play fantastick├║ pr├ícu a pravidelne vylep┼íuje jeho funkcie. Google v┼íak pridal aj funkciu spr├ívy va┼íich aplik├íci├ş prostredn├şctvom in├ęho zariadenia, ─Źo znamen├í, ┼że svoje aplik├ície m├┤┼żete spravova┼ą prostredn├şctvom po─Ź├şta─Źa aj bez telef├│nu. Pr├íve teraz m├┤┼żete pomocou po─Ź├şta─Źa in┼ítalova┼ą, odin┼ítalova┼ą a aktualizova┼ą aplik├ície priamo z webu obchodu Google Play. Obchod Play je v z├ísade synchronizovan├Ż s va┼íim po─Ź├şta─Źom a zariaden├şm Android pomocou v├í┼ího ├║─Źtu Google ID.

Krok 1

Otvorte na po─Ź├şta─Źi webov├║ str├ínku Google Play.

Krok 2

Prihl├íste sa do Obchodu Play pomocou svojho Google ID. Uistite sa, ┼że pou┼ż├şvate rovnak├Ż ├║─Źet Google, ktor├Ż pou┼ż├şvate vo svojom zariaden├ş s Androidom.

Krok 3

Po prihl├ísen├ş kliknite na tla─Źidlo Moje aplik├ície v─żavo. Tu uvid├şte v┼íetky aplik├ície nain┼ítalovan├ę vo va┼íom zariaden├ş Android. Ak m├íte viac ako jeden telef├│n s rovnak├Żm ├║─Źtom Google, uistite sa, ┼że ste vybrali ten spr├ívny telef├│n na in┼ítal├íciu aktualiz├íci├ş aplik├íci├ş.

Webov├ę zariadenie Google Play

Krok 4

Ak nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne aktualiz├ície, nezobraz├ş sa ┼żiadna mo┼żnos┼ą aktualiz├ície a aplik├ície bud├║ uveden├ę v abecednom porad├ş. Ak s├║ k dispoz├şcii aktualiz├ície, potom sa v├ím tieto aplik├ície zobrazia najsk├┤r pomocou tla─Źidla aktualiz├ície. Sta─Ź├ş klepn├║┼ą na tla─Źidlo Aktualizova┼ą ved─ża aplik├ície, ktor├║ chcete aktualizova┼ą. To je v┼íetko! V├í┼í po─Ź├şta─Ź by teraz mal odosiela┼ą aktualiz├ície do v├í┼ího zariadenia s Androidom a bude automaticky in┼ítalova┼ą aplik├ície v┼żdy, ke─Ć je pripojen├ę k internetu.

Aktualizácia webu Google Play

Záver

Ignorovanie aktualiz├íci├ş aplik├íci├ş je hl├║pe, preto┼że v├Żvoj├íri sa pok├║┼íaj├║ do svojich aplik├íci├ş poskytova┼ą najlep┼íie mo┼żn├ę funkcie. Aktualiz├ícia va┼íich aplik├íci├ş nielen┼że vyrie┼íi chyby, ale m├┤┼że tie┼ż zv├Ż┼íi┼ą v├Żkon pri vyu┼żit├ş bat├ęrie a RAM. Bez oh─żadu na to, ─Źi m├íte vo svojom zariaden├ş ve─ża hier v rozl├ş┼íen├ş HD alebo m├íte iba nieko─żko aplik├íci├ş, m├┤┼żete aktualizova┼ą svoje aplik├ície pomocou ktorejko─żvek z troch vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d. Bez oh─żadu na to, ktor├Ż sp├┤sob si vyberiete, ubezpe─Źte sa, ┼że ste spr├ívne dodr┼żali v┼íetky pokyny, a pokojne sa p├Żtajte na ot├ízky uveden├ę ni┼ż┼íie