Ak├ę s├║ najlep┼íie hudobn├ę aplik├ície pre Galaxy S6?

Hudba je nie─Źo, ─Źo v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş berie ve─żmi osobne a ke─Ć sa sna┼ż├ş n├íjs┼ą Galaxy S6 hudobn├ę aplik├ície v─Ćaka ─Źomu m├┤┼żete skuto─Źne po─Ź├║va┼ą hudbu, m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę. Existuje ich to─żko aplik├íci├ş, ale nie v┼íetky s├║ rovnak├ę. Niektor├ę aplik├ície v├ím to umo┼ż┼łuj├║ s┼ąahujte hudbu na svoju Galaxy S6 a ─Ćal┼íie osoby, ktor├ę bud├║ ma┼ą vz├ícnu hudbu, ktor├║ ste tak ─Źasto nepo─Źuli. Samozrejme, ┼że s├║ niektor├ę skvel├ę mo┼żnosti tam, kde mus├şte plati┼ą predplatn├ę, ale nejde o aplik├ície, ktor├ę h─żad├íme – namiesto toho sa pozer├íme alternat├şvy k obvykl├Żm aplik├íci├ím ktor├ę s├║ tam.Ak├ę s├║ najlep┼íie hudobn├ę aplik├ície pre Galaxy S6? 1

Najlep┼íie hudobn├ę aplik├ície pre Samsung Galaxy S6

Presk├║mali sme v┼íetky hudobn├ę aplik├ície pre spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy a n├íjden├ę najlep┼íie mo┼żnosti ktor├ę s├║ tam. Nie, ┼że to nebud├║ pre ka┼żd├ęho najlep┼íie mo┼żnosti – z├íle┼ż├ş to na tom, ─Źo v aplik├ícii potrebujete, na akej ┼ít├Żlovej hudbe po─Ź├║vate, a dokonca aj na tom, ─Źi ste ochotn├ş po─Ź├║va┼ą reklamy.

Napriek tomu je tu n├í┼í najlep┼íia vo─żba pre najlep┼íie hudobn├ę aplik├ície pre Samsung Galaxy S6:

dvojit├Ż

 • Integrujte svoju vlastn├║ kni┼żnicu
 • Ovl├ídajte svoju hudbu na r├┤znych zariadeniach
 • Mimoriadne spo─żahliv├í aplik├ícia

doubleTwist je jeden dobr├í aplik├ícia, ak m├íte vlastn├║ existuj├║cu kni┼żnicu a chcete ho zahrn├║┼ą do svojho nov├ęho telef├│nu. M├í stoln├║ aplik├íciu, ktor├í je tie┼ż ob─ż├║ben├í. Okrem toho m├í ve─żk├║ spo─żahlivos┼ą a v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş nem├í probl├ęm s jeho pou┼żit├şm ak├Żmko─żvek sp├┤sobom. T├║to aplik├íciu m├┤┼żete pou┼żi┼ą na po─Ź├║vajte svoju vlastn├║ hudbu alebo ho m├┤┼żete pou┼żi┼ą na po─Ź├║vanie streamovan├ęho r├ídia, podcastu, YouTube, a viac. Existuje nieko─żko r├┤znych mo┼żnosti ovl├ídac├şch prvkov prehr├ívania, vr├ítane sl├║chadiel online.

V├Ą─Ź┼íina z nich sa rozhodne za─Źa┼ą bezplatnou aplik├íciou, ale je tu fantastick├Ż upgrade, ktor├Ż je s├şce mali─Źk├Ż, ale stoj├ş za to. S aktualiz├íciou to m├┤┼żete urobi┼ą ovl├ídajte hudbu na r├┤znych zariadeniach (Po─Ź├ştaj├║c do toho Apple Telev├şzory a Xbox), z├şskajte podcasty bez rekl├ím, ekvaliz├ęr a ─Ćal┼íie.

Hudba Google Play

 • Vo va┼íom telef├│ne bude predin┼ítalovan├Ż.
 • M├í niektor├ę z najlep┼í├şch hudobn├Żch mo┼żnost├ş pre v┼íetky aplik├ície.
 • Vytvorte si vlastn├ę zoznamy skladieb a zmesi.

Ak├ę s├║ najlep┼íie hudobn├ę aplik├ície pre Galaxy S6? 2

Hudba Google Play je pravdepodobne najzjavnej┼íia vo─żba na zozname. Prich├ídza vopred Galaxy S6. M├í ve─ża skvel├Żch funkci├ş a pravdepodobne to tak je najspo─żahlivej┼íia aplik├ícia v zozname, M├┤┼żete pristupova┼ą k vlastnej hudbe a s├║─Źasne po─Ź├║va┼ą nov├║ hudbu. Ak m├íte z├íujem o ekvaliz├ęr, mus├şte urobi┼ą nejak├ę vykop├ívky, aby ste na┼íli ovl├ídacie prvky hudby, ale s├║ tam.

Ak sa v├ím p├í─Źi vytvorenie, funkcia Okam┼żit├ę mixy v├ím to pom├┤┼że vytvorte zoznamy skladieb a dokonca aj svoje vlastn├ę zmesi, Stoj├ş v├ís to $9.99 za predplatn├ę, ale v├Ą─Ź┼íina z nich nakoniec toto ┼ítandardizuje.

mlieko Hudba

 • Vstavan├Ż do telef├│nu, tak┼że ho nemus├şte s┼ąahova┼ą.
 • Ulo┼żte hudbu na po─Ź├║vanie, ke─Ć ste offline.
 • Bezplatn├í alebo platen├í verzia.

Samsung tie┼ż na─Ź├ştavanie mlie─Źnej hudby na v├ís Galaxy S6, tak┼że je pripraven├ę ├şs┼ą od okamihu, ke─Ć dostanete svoj telef├│n. Prev├ídzkuje ho Slacker, ktor├Ż je ─Ćal┼í├şm dobre zn├ímym hr├í─Źom. Bude┼í m├┤c┼ą po─Ź├║vajte r├┤zne rozhlasov├ę stanice na z├íklade va┼íich ob─ż├║ben├Żch ┼ż├ínrov alebo z├şskajte jednotliv├ę skladby.

Ak├ę s├║ najlep┼íie hudobn├ę aplik├ície pre Galaxy S6? 3

M├í ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie a dokonca m├┤┼żete po─Ź├║va┼ą zadarmo. Ak chcete neobmedzen├ę presko─Źenie alebo ulo┼żi┼ą offline, mus├şte zaplati┼ą cenu predplatn├ęho.

N7player

 • 7denn├í sk├║┼íobn├í verzia a potom platen├í aplik├ícia
 • Ide├ílne pre ─żud├ş, ktor├ş s├║ star┼í├ş alebo maj├║ probl├ęmy so zrakom
 • Perfektn├ę prehr├ívanie s 10-p├ísmov├Żm ekvaliz├ęrom

N7 je jedna dobr├í aplik├ícia, ktor├í je priate─żsk├í k prstom a ─żahko sa pou┼ż├şva – je ide├ílny pre t├Żch, ktor├ş nie s├║ technicky zdatn├ş. Svoju hudobn├║ kni┼żnicu budete m├┤c┼ą navigova┼ą iba prstami a presne vedie┼ą, ─Źo rob├şte. Tam je niektor├ę r├┤zne ko┼że na v├Żber s├║ niektor├ę ─żah┼íie vidite─żn├ę ako in├ę. M├┤┼żete dokonca zmeni┼ą ve─żkos┼ą a prisp├┤sobi┼ą veci tak, aby ste ich mohli ovl├ída┼ą z domovskej obrazovky alebo obrazovky uzamknutia. Okrem vizu├ílneho je to skvel├ę aj pre t├Żch, ktor├ş to potrebuj├║ vysok├í kvalita zvuku, K dispoz├şcii je 10-p├ísmov├Ż ekvaliz├ęr s predvo─żbami, tak┼że m├┤┼żete upravi┼ą hlasitos┼ą a kvalitu zvuku.

Toto je o nie─Źo drah┼íie ale pon├║ka jednu 7-denn├ę testovanie, aby ste si pred n├íkupom mohli zisti┼ą, ─Źi sa v├ím to p├í─Źi.

Prehr├íva─Ź hudby neutr├│n

 • Ide├ílne pre audio pitomcov.
 • ─Żahko si vytvorte vlastn├║ verziu skladieb.
 • Skvel├ę prehr├ívanie.

Neutr├│n je jeden ve─żmi zjednodu┼íen├í aplik├ícia, ale nenechajte sa z toho dosta┼ą. Existuje a ┼íirok├í ┼ík├íla zvukov├Żch funkci├ş tu. Budete ma┼ą mo┼żnos┼ą ovl├ída┼ą zvuk, tak┼że ak m├íte ve─żmi konkr├ętne potreby, je to najlep┼íia vo─żba. M├┤┼żete dokonca Vytvorte si vlastn├ę verzie skladieb tu a ulo┼żte ich. Potom ich m├┤┼żete odosla┼ą do svojho dom├íceho syst├ęmu.

Ak├ę s├║ najlep┼íie hudobn├ę aplik├ície pre Galaxy S6? 4

Podobne ako mnoho in├Żch aplik├íci├ş, aj tu z├şskate iba obmedzen├ę ─Źasov├ę obdobie (5 dn├ş) a potom ich mus├şte inovova┼ą.

posledn├Ż krok

 • Vyh─żadajte v aplik├ícii texty.
 • Inovova┼ą pou┼ż├şvate─żom 2 t├Ż┼żdenn├í bezplatn├í sk├║┼íobn├í verzia
 • ─Żahko spravujte svoju kni┼żnicu

pravdepodobne jedna z najpopul├írnej┼í├şch hudobn├Żch aplik├íci├ş pre Galaxy S6, tento je pln├Ż funkci├ş. Z├şskate typick├ę funkcie, ktor├ę o─Źak├ívate – m├┤┼żete spravova┼ą svoju kni┼żnicu, z├şska┼ą profesion├ílne ┼íeky, pozera┼ą obr├ízky albumov a n├íjs┼ą nov├║ hudbu. Ale pekn├í vlastnos┼ą je, ┼że m├┤┼żete tie┼ż vyh─żada┼ą text, Existuje ve─ża vzh─żadov, ovl├ídac├şch prvkov prehr├ívania a ekvaliz├ęra.

T├║to aplik├íciu budete znova pou┼ż├şva┼ą iba asi dva t├Ż┼żdne, k├Żm budete musie┼ą vykona┼ą inov├íciu.

Rdio

 • N├ídhern├ę rozhranie
 • Ve─żmi jednoduch├ę pou┼żitie
 • M├í pripraven├ę stanice na po─Ź├║vanie

Ak ste viac posluch├í─Źi spolo─Źenskej hudby, neexistuje lep┼íia alternat├şva ako Rdio. Je to elegantn├í aplik├ícia, ktor├í bude vyzera┼ą skvele, ak svojmu telef├│nu uk├í┼żete vo svojej kancel├írii. T├íto aplik├ícia sa aktualizuje r├Żchlo a dost├íva nov├║ hudbu pomerne pravidelne, Po dlhom po─Ź├║van├ş z├şskate dokonca aj n├ívrhy hudby, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu n├íjs┼ą nov├║ hudbu.

Ak├ę s├║ najlep┼íie hudobn├ę aplik├ície pre Galaxy S6? 5

Nakoniec m├┤┼żete urobi┼ą nieko─żko vynikaj├║cich soci├ílnych m├ędi├ş zdie─żajte svoju nov├║ hudbu,

Shuttle pre Android

 • Skvel├Ż z├í┼żitok z v├í┼ího telef├│nu.
 • Ide├ílne pre t├Żch, ktor├ş maj├║ radi ┼ít├Żl Android.
 • M├í pr├ęmiov├║ mo┼żnos┼ą inov├ície.

Kyvadlov├í doprava pre ANdroid je jedna dobr├í hudobn├í aplik├ícia ktor├í m├í pr├ęmiov├║ aktualiz├íciu, ak ju chcete. Widgety na dom├ícej obrazovke a mo┼żnosti ovl├ídania sl├║chadiel z neho robia ve─żmi pr├şjemn├║ hudobn├║ aplik├íciu. Ak sa rozhodnete pre inov├íciu, m├┤┼żete ju dokonca pou┼żi┼ą v Chromecaste na pr├ícu s dom├ícim audio syst├ęmom. Bude┼í m├┤c┼ą ozna─Źte svoju hudbu a umiestnite r├┤zne t├ęmy,

Shuttle je skvel├Ż z├í┼żitok z v├í┼ího telef├│nu – m├┤┼żete dokonca zmeni┼ą pozadie telef├│nu pomocou jedn├ęho z doplnkov tak, aby va┼íe pozadie odr├í┼żalo hudbu, ktor├║ po─Ź├║vate. Celkom je Shuttle jeden z najlep┼íie vyzeraj├║cich hudobn├Żch prehr├íva─Źov Android tam vonku.

Songz

 • Jednoduch├ę pou┼żitie.
 • Bezplatn├í alebo platen├í verzia.
 • N├íjdite zoznamy skladieb pre prakticky v┼íetko.

Songza je ─Ćal┼íia zn├íma alternat├şva ktor├í m├í niektor├ę z najkonkr├ętnej┼í├şch probl├ęmov. Budete ma┼ą vr├ítnika (─Źo je skuto─Źne iba algoritmus), ktor├Ż v├ím pom├┤┼że z├şska┼ą nov├ę zoznamy skladieb. Niektor├ę z nich s├║ zalo┼żen├ę na konkr├ętnych umelcoch ktor├ę sa v├ím p├í─Źia, a ostatn├ş sa z├║─Źastnia konkr├ętnych aktiv├şt, ako je cvi─Źenie alebo pr├şprava na noc. ─îoko─żvek chcete po─Ź├║va┼ą, pravdepodobne n├íjdete tu. Tam je niektor├ę reklamy, aby ste sa im mohli vyhn├║┼ą platen├şm poistn├ęho.

Spotify

 • ┼áirok├Ż v├Żber hudby.
 • Bezplatn├í alebo platen├í verzia.
 • Vytvorte si vlastn├ę zoznamy skladieb alebo si stiahnite zoznamy skladieb.

Bez oh─żadu na to, ak├Ż typ zariadenia pou┼ż├şvate, pravdepodobne ste v ur─Źitom okamihu uva┼żovali o Spotify. pravdepodobne najob─ż├║benej┼íia hudobn├í aplik├ícia na akomko─żvek zariaden├ş, M├┤┼żete si stiahnu┼ą skladby a ulo┼żi┼ą ich do zoznamov skladieb, prida┼ą skladby do frontu alebo len po─Ź├║va┼ą zoznamy skladieb vyvinut├ę spolo─Źnos┼ąou Spotify. Ak m├í┼í z├íujem naj┼íir┼íia hudobn├í zbierka, n├íjdete to. M├ílo ─żud├ş sa nezauj├şma o Spotify.

Ak├ę s├║ najlep┼íie hudobn├ę aplik├ície pre Galaxy S6? 6

Celkovo sa mus├şte rozhodn├║┼ą, ─Źo je pre v├ís d├┤le┼żit├ę. Ak ste ochotn├ş zaplati┼ą cenu predplatn├ęho, ÔÇőÔÇődostupnos┼ą nie je ni─Ź lep┼íie ako Spotify. V bud├║cnosti bude Spotify to, ako v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş z├şska hudbu. S├║ tak ve─ża r├┤znych hudobn├Żch aplik├íci├ş tam vonku – ktor├ę s├║ tvoje ob─ż├║ben├ę? Ch├Żba n├ím nie─Źo, ─Źo naozaj milujete pou┼ż├şva┼ą?