Akčná kamera Xiaomi Mijia 360 porazí 150 dolárov, čo je najnižšia cena vôbec Amazon

360-stupňové fotoaparáty sú obzvlášť užitočné pre športové videá, takže môžete zachytiť všetko okolo vás a zamerať sa na svoju činnosť. Stačí sa len rozhodnúť, čo sa pri úprave zobrazí publiku. Xiaomi ponúka takúto kameru so spoločnosťou Mijia a na rozdiel od svojich telefónov ju dokonca predáva v USA. Môžete si ho vziať za 150 dolárov Amazon práve teraz, o 50 dolárov lacnejšie ako cena, ktorú nedávno vynaložila.

Mijia je vybavená dvoma snímačmi Sony spredu a zozadu, takže dokáže nahrávať 3Video s rozlíšením 0,5 K a 30 stupňov za sekundu a snímaním obrázkov s rozlíšením 24 MP. Digitálna šesťosová stabilizácia pomáha udržiavať hladkosť pri ručnom používaní na snowboarde a stupeň vodotesnosti IP67 umožňuje jej použitie na snehu. Len si uvedomte, že ju nemôžete ponoriť do vody hlbšie ako 1 m, preto by ste ho nemali používať v bazéne alebo na pláži. Pomocou integrovaného pripojenia Wi-Fi a aplikácie Fotoaparát MI Sphere môžete upravovať a zdieľať videá priamo z vášho zariadenia so systémom Android (alebo iOS). Vstavaný 1, 600 mAh batéria podporuje až 75 minút filmovania.

Akčná kamera Xiaomi Mijia 360 porazí 150 dolárov, čo je najnižšia cena vôbec Amazon 1

Ak hľadáte 360 ​​stupňovú videografiu alebo ak ju chcete použiť iba počas svojho ročného lyžiarskeho výletu, Xiaomi Mijia je schopná súprava. Na trhu určite existujú sofistikovanejšie fotoaparáty, ale tie tiež stoja omnoho viac – za 150 dolárov je Mijia ukradnutá.

Skúste postupovať