Ak├íko─żvek kl├ívesnica, kl├ívesnica Android a iOS, ktor├í v├ím u┼íetr├ş p├şsanie

S pr├şchodom po─Ź├şta─Źov s dotykovou obrazovkou sa aplik├ície kl├ívesnice stali u┼ż├şvate─żsky po┼żadovan├Żmi. Schopnos┼ą p├şsa┼ą prostredn├şctvom aplik├ície, ktor├í najlep┼íie vyhovuje na┼íim potreb├ím, je vynikaj├║ca vzh─żadom na to, ┼że v┼żdy existuje konkurent, ktor├Ż obsahuje vylep┼íenia a funkcie, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą ove─ża atrakt├şvnej┼íie. To je presne to, ─Źo sa stane s kl├ívesnicou, ktor├í up├║tala na┼íu pozornos┼ą, jej meno je Anyline Keyboard a je to kl├ívesnica, ktor├í okrem be┼żn├Żch funkci├ş obsahuje aj t├║, ktor├í je skuto─Źne zauj├şmav├í.

Hovor├şme o schopnosti skenova┼ą r├┤zne typy textov├Żch ├║dajov z smartf├│nu a t├Żm p├ídom u┼íetri┼ą p├şsanie.

Nep├ş┼íte, skenujte

Aj ke─Ć p├şsanie ├║dajov zo smartf├│nu nie je komplikovan├ę ani vy─Źerp├ívaj├║ce, existuj├║ ├║lohy, v ktor├Żch si m├┤┼żeme tento probl├ęm zachr├íni┼ą. Napr├şklad zadanie komplikovan├ęho hesla, zap├şsanie s├ęriov├ęho ─Ź├şsla produktu alebo barrasThere s├║ ─Źinnosti, kde sa m├┤┼żeme dopusti┼ą chyby, ke─Ć zad├íme nespr├ívne ─Ź├şsla alebo p├şsmen├í, tak┼że je v┼żdy lep┼íie urobi┼ą jednoduch├║ kontrolu.

T├║to funkciu otv├íra kl├ívesnica Anyline, ktor├í pon├║ka mo┼żnos┼ą pr├şstupu k smartf├│nu, sn├şmanie obr├ízka a jeho r├Żchla konverzia na text.

Ak├íko─żvek kl├ívesnica, kl├ívesnica Android a iOS, ktor├í v├ím u┼íetr├ş p├şsanie 1

Ak─Źn├ę kl├ívesnice Anyline 5 opera─Źn├ę re┼żimy, kde m├┤┼że kop├şrova┼ą r├┤zne typy ├║dajov. Napr├şklad z univerz├ílneho re┼żimu m├┤┼żete kop├şrova┼ą v┼íeobecn├Ż text, tj z knihy, reklamy alebo koment├íra. Re┼żim IBAN je ide├ílny na kop├şrovanie bankov├Żch inform├íci├ş, fakt├║r a platieb.

Ak├íko─żvek kl├ívesnica, kl├ívesnica Android a iOS, ktor├í v├ím u┼íetr├ş p├şsanie 2

Re┼żim pouk├í┼żok umo┼ż┼łuje skenova┼ą potvrdenky, propaga─Źn├ę k├│dy a podobne. Modalita Passport / MRZ zase umo┼ż┼łuje skenovanie pasov├Żch ├║dajov, identifika─Źn├Żch kariet at─Ć.

Anyline Keyboard pln├ş v┼íetky funkcie be┼żnej kl├ívesnice, ale m├í aj tieto mo┼żnosti, ktor├ę m├┤┼żu zlep┼íi┼ą na┼íu produktivitu, ─Źo n├ím pri p├şsan├ş t├Żchto typov ├║dajov ┼íetr├ş ─Źas.

Ak ju chcete otestova┼ą v syst├ęme Android, kliknite na tento odkaz,

Kliknut├şm na tento odkaz ho otestujete v syst├ęme iOS.