Akai Professional MPC Studio posúva hmatové ovládanie hudby o stupeň vyššie

Akai Professional odhalil tento týždeň nový hudobný produkčný systém pod názvom MPC Studio. Toto zariadenie pracuje s novým MPC2 Desktop Software DAW pre PC aj Mac počítače a roluje so 16 „plnými“ podložkami citlivými na tlak a rýchlosť. Každý z týchto padov pracuje s RGB podsvietením a technológiou aftertouch. Toto zariadenie bude dostupné od dnešného dňa – priamo od výrobcov uvedeného hardvéru.

MPC Studio je najnovším kúskom kompletnej kolekcie MPC audio zariadení. Tento kreatívny nástroj spolupracuje s MPC2 Desktop Software DAW, takže používateľ bude mať k dispozícii kompletný systém tvorby a ovládania hudby priamo z brány. Tento softvér obsahuje sadu Vocal Effects Suite, súpravu nástrojov MPC Plugin Instruments a viac ako sto doplnkov vytvorených spoločnosťou AIR Music Tech.

Systém MPC Studio pracuje s farebnou LCD obrazovkou pre to, čo tvorcovia nazývajú „živá spätná väzba“. Nájdete priraditeľný dotykový pásik pre „dynamickejší výraz“. Ale hlavným lákadlom je 16 rýchlostne citlivých RGB MPC padov s aftertouch. Každý jednotlivý pad je vlastným jedinečným bodom ovládania zvuku, ktorý je vhodný pre ovládač.

Tento hudobný tvorca a ovládač má vstupný port MIDI a výstupný port MINI a port USB typu D. Podľa Akai Professional ide o nový „najkompaktnejší MPC, aký bol kedy navrhnutý“. Nižšie nájdete malý prehľad o tejto výkonnej hudobnej technológii s ďalšími podrobnosťami o spôsoboch, akými môžete jednoducho ovládať svoje rytmy.

Štúdio MPC od Akai Professional bude zverejnené na akaipro.com od dnešného dňa. Cena za MPC Studio bude približne 269 USD. Pozrite si webovú stránku Akai Professional, kde nájdete viac informácií o celom rade produktov a softvéru Akai Professional. Majú viac tlačidiel a beatmakerov, ako by ste kedy potrebovali.