Ak vlastníte Xiaomi, môžete vyskúšať Android 10 beta

Minulý týždeň sa Android rozlúčil so svojím tradičným imidžom a sladším menom pre facelift tváre. Nová verzia Operačný systém Google bude premenovaný na Android 10 a nie Android Q a na konci roka dorazí s telefónom Pixel 4 nové.

Dovtedy ostatní výrobcovia smartphones Páči sa mi to Xiaomi otestovala tento nový operačný systém aby zodpovedala vašej personalizačnej vrstve. Xiaomi Mi. 9 Je to prvý telefón od čínskej značky, ktorý vám umožňuje nainštalovať skúšobnú verziu systému Android 10.

že MIUI beta ROM, nastavovacia vrstva Xiaomi, integrovaný Android 10. To znamená, že ak máte toto zariadenie a nainštalujete beta beta ROM, budete mať prístup k všetky správy o systéme Android 10 a skúste pred ostatnými.

Táto nová verzia systému Android (známa tiež ako Android Q) ponúka veľa nových vecí: tmavý režim pre celé rozhranie, a navigačná navigácia intuitívnejšie, lepšie funkcia súkromia a systém umelej inteligencie.

Niektoré z týchto zmien boli zahrnuté do MIUI 10Je normálne, že spoločnosť Xiaomi postupuje na Googli v niekoľkých aspektoch s personalizačnou vrstvou, napríklad v tmavom režime, veľa nových vecí nebude zahŕňať veľmi veľké zmeny, ale bude si to všimnúť, keď Xiaomi zavedie MIUI 11 na platforme Android 10

Aj keď sa zdá veľmi zaujímavé testovať verziu beta, je dôležité si uvedomiť, že tento systém mať nejaké chyby alebo chybynormálu. Koniec koncov, cieľom beta je chytiť tieto chyby a nahlásiť ich a vývojár podniká kroky na ich odstránenie v budúcom vydaní.

Xiaomi Mi. 9 Je to jeden z najlepších telefónov od ázijských značiek. Má všetky druhy prémiových funkcií, ako napríklad rýchle nabíjanie a snímač odtlačkov prstov na obrazovke, hoci cena je pomerne stredná.

Po mne 9, ďalšie telefóny Xiaomi ho budú nasledovať a dostanú Android 10 beta a stanú sa Mi Mi 3Mi Mix 2S, Mi 8 a Mi 9T, aspoň kým nie je oficiálny a neprichádza s MIUI 11.