Ak máte problémy so sledovaním Netflixu na svojom Xiaomi projektore, máme…

netflix na riešení projektorov xiaomi

Nedávno sme analyzovali Xiaomi Mi Smart Compact Projector a počas kontroly sme si uvedomili, že natívne nepodporuje Netflix. To je niečo, čo nás až tak neprekvapilo, keďže pred pár rokmi tým trpelo mnoho mobilných telefónov a zariadení tejto značky.

Samozrejme, zašli sme do Googlu, aby sme našli dôvod, a hoci sme pôvod tejto nekompatibility nenašli, našli sme riešenie. Okrem toho sme sa dozvedeli aj to, že existuje viacero Xiaomi projektorov s týmto problémom. Objavte ako najjednoduchším spôsobom sledovať Netflix na projektoroch Xiaomi s týmto tutoriálom.

Máte problémy so sledovaním Netflixu na svojom projektore Xiaomi? Toto je definitívne a najekonomickejšie riešenie

Xiaomi-Mi-Home-Smart-Compact

Netflix je jednou z najpopulárnejších aplikácií v dnešnej dobe, a preto sa to každý snaží mať. Ak vám ho však váš Xiaomi projektor nedovolí nainštalovať z Obchodu Play, cez APK a dokonca ani používať z integrovaného Chromecastu, nezúfajte, máme totiž riešenie.

Ukazuje sa, že niektoré projektory Xiaomi nie sú kompatibilné s aplikáciou Netflix, ale s externým zariadením, ktoré pripojíte do HDMI vstupu to jednoducho vyriešite. Môže to byť TV Box, Chromecast Ultra alebo dokonca Nvidia Shield TV.

Všetky sú však trochu drahé možnosti a ak je váš rozpočet nízky čo sa deje? S FireTV Stick z Amazon Netflix si môžete užiť na svojom Xiaomi projektore za veľmi málo peňazí (a tiež z iných aplikácií).

Ako sledovať Netflix na vašom projektore Xiaomi s a Amazon FireTV Stick

Xiaomi-projekt-nekompatibilný s Netflixom

FireTV Stick by Amazon Je to zariadenie, ktoré pripojíte k HDMI vášho televízora alebo projektora a to umožňuje prehrávať obsah z viacerých streamovacích platforiemvrátane Netflixu. Okrem toho vám umožňuje robiť oveľa viac vecí, ako je surfovanie po internete, hranie hier a dokonca aj práca s dokumentmi z automatizácie kancelárie.

Je to jeden z najdostupnejších TV Sticks na trhu, ale neprestáva byť na to vynikajúci. Okrem toho je to ten, ktorý vyrieši všetky vaše problémy s Netflixom a vaším Xiaomi projektorom. ako? No, v piatich jednoduchých krokoch:

  • Pripojte Amazon FireTV Stick to HDMI port vášho projektora Xiaomi.
  • Pripojte napájací kábel z FireTV do portu USB na projektore alebo do elektrickej zásuvky.
  • Zapnite svoj Xiaomi projektor a nastavte port HDMI ako zdroj obrazu.
  • Spustite FireTV a otvorte aplikáciu Netflix.
  • Užite si sledovanie najlepších seriálov a filmov.

Áno, také jednoduché je mať Netflix na projektore Xiaomi, ktorý nie je kompatibilný s aplikáciou. Koľko vás bude tento trik stáť? Len asi 40 eur, čo to stojí Amazon FireTV Stick, ktorý si teraz môžete kúpiť pomocou tohto tlačidla:

Prečo niektoré projektory Xiaomi nie sú kompatibilné s Netflixom?

chyba projektor netflix xiaomi ekonomické jednoduché riešenie

Hľadanie na internete neprišli sme na konkrétny dôvod prečo niektoré projektory Xiaomi nie sú kompatibilné s aplikáciou Netflix. Niektorí používatelia a odborníci však tvrdia, že to môže byť spôsobené jedným z týchto dôvodov:

  • Použitie MIUI TV ako operačný systém, hoci to platí len pre čínsky trh, keďže mimo neho väčšina projektorov Xiaomi prichádza s Android TV.
  • Nekompatibilita s Google Widevine L1, kodek, ktorý zase slúži ako DRM pre obsah zdieľaný prostredníctvom streamovania. Tento kodek bol dlho príčinou toho, že Netflix bol na čínskych mobiloch videný iba v nízkom rozlíšení, no kompatibilitu pridali už dávno.
  • Google Play Protect, vinníka, že zariadenia Huawei nie sú kompatibilné s GMS a že Netflix nie je možné nainštalovať, pretože neprešli bezpečnostným testom tohto protokolu.

Napriek tomu sú tieto tri možnosti len predpokladmi, nie je známy dôvod, prečo by niektoré Xiaomi projektory neboli kompatibilné s Netflixom. ale Prečo sa toľko trápiť, keď sme vám už dali neuveriteľné riešenie? Utekajte a vychutnajte si svoje obľúbené seriály a filmy bez problémov, Netflix na vás čaká.