Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ak chcete vidieť Apple TV + na vašom Chromecaste? Naučte sa, ako to urobiť s…

sledujte apple tv plus na akomkoľvek zariadení

Začiatkom novembra 2019 Apple oficiálne spustila vlastnú službu streamovania videa Apple TV +. Ako sa očakávalo, platforma bude čeliť gigantom ako NetFlix, Amazon a Disney +, presne ako sa o to pokúša Quibi. Jeho uvedenie na trh bolo dosť kritizované za to, že má trochu stručný katalóg, ale Apple TV + sa postupom času zlepšuje.

Apple TV + je k dispozícii na viacerých platformách Prostredníctvom svojej aplikácie, ako je iOS, Fire TV, Roku a viaceré inteligentné televízory, okrem toho, že sa dá používať prostredníctvom prehliadačov v počítači a na samotnom zariadení. Apple TV. napriek tomu Čo ak máte konvenčný televízor a chcete ho sledovať Apple TV + na ňom? Ak máte Chromecast, môžete to urobiť bez problémov.

Pozri Apple TV + na vašom Chromecaste je veľmi jednoduché

pozeraj apple tv plus na chromecaste

Skvelé na Chromecaste je, že môžete premeňte akýkoľvek televízor alebo monitor na Smart TV pomocou jedného jednoduchého zariadenia. Po pripojení bude váš televízor okamžite schopný prijímať všetky druhy obsahu z vášho počítača, tabletu, mobilu a ďalších. Prakticky všetko, čo môžete na týchto zariadeniach robiť, sa môže prejaviť na obrazovke vášho televízora Apple TV + nie je výnimkou.

Pre tento dôvod, Je možné vidieť Apple TV + na akomkoľvek televízore alebo monitore, ak máte Chromecast. Teraz, za predpokladu, že už máte svoj Chromecast nakonfigurovaný s vašou sieťou WiFi a účtom Google, uvidíte Apple TV + z neho budete musieť urobiť iba nasledovné:

  1. Zapnite televízor a Chromecast s ňou.
  2. Otvorte Google Chrome na vašom počítači a zadajte na webovú stránku spoločnosti Apple TV +.
  3. Prihláste sa na platformu s tvojím Apple ID a vyberte seriál alebo film ktoré chcete vidieť.
  4. Po výbere stlačte ikonu troch bodiek v pravom hornom rohu okna Chrome otvorte ponuku ďalších možností.
  5. Vyhľadajte možnosť „Odoslať“ alebo „Odoslať“ a stlačte ho (zmení svoj názov podľa vášho regionálneho nastavenia).
  6. Zobrazí sa malé okno so všetkými dostupnými prenosovými zariadeniami, medzi ktorými by malo byť vaše Chromecast, vyberte ho.
  7. Pripravený!

Kúzlo je hotové a vy si už môžete užívať Apple TV + na akomkoľvek televízore vďaka vášmu Chromecastu. Mysleli ste si, že to bude komplikované? Vôbec nie, ale počkajte, je toho viac.

Ako vidieť Apple TV + na akomkoľvek Android TV

sledujte apple tv plus na android tv

Ak ste článku venovali pozornosť, určite ste si všimli, že zoznam kompatibility nehovorí nič o Androide. Áno efektívne, Apple TV + nemá aplikáciu pre AndroidNamiesto toho si ho musíte zobraziť cez prehliadač z jeho webovej stránky. Ako si viete predstaviť, ak neexistuje žiadna aplikácia pre Android, tým menej ho nájdete na Android TV. To však neznamená, že si nemôžete užiť Apple TV + na ňom.

Ako si pamätáš, všetky Android TV majú vstavaný Chromecast Y čo to znamená? Že proces, ktorý ste práve videli vyššie, možno aplikovať aj na ne. Kroky sú úplne rovnaké, len s tým rozdielom, že si budete musieť vybrať vstavaný Chromecast vášho Android TV zo zoznamu dostupných zariadení.

Teraz je rad na vás, aby ste to urobili a užite si celý obsah Apple TV +. Mimochodom, pre Android TV to nie je jediná metóda, rovnako ako v systéme Android, môžete tiež pristupovať na jeho webovú stránku z prehliadača a voila.