Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Aj po Čiernom piatku zostáva rad Echo Dot v predaji na Amazon

Amazon pokračuje v akciách napriek koncu Čierneho piatku a Cyber ​​​​pondelku. Najmä na vlastných produktoch, pripojených asistentoch Echo Dot, ktoré sú stále dostupné za veľmi atraktívne znížené ceny. Tu je výber toho, čo dnes nájdete.


Ponuky Amazon Zariadenie je stále v predaji:

  • Amazon Echo Dot (3. gen.) za 19,99 €
  • Amazon Echo Dot (4. gen) za 29,99 €
  • Amazon Echo Dot (4. gen) s hodinami za 39,99 €
  • Amazon Echo Dot (4. gen.) + pripojená žiarovka Philips Hue (E27) za 59,99 EUR

Pozrite si všetky bleskové výpredaje Amazon

Echo Dot’sAmazon sú veľmi užitočným príslušenstvom, ktoré vám umožní okrem iného ovládať prepojenú domácnosť, ale aj počúvať hudbu, občas pozerať filmy (pri modeloch s obrazovkou), či len chatovať s Alexou.

Echo Dot 3. generácie

Začnime najlacnejšou, no nie nezaujímavou ponukou: len 19,99 € za Echo Dot 3. generácie. Ide o malý pripojený reproduktor v kamienkovom vzhľade s látkovým poťahom.

echo bodka

Pozrite si ponuku na Echo Dot 3 za 19,99 € Amazon

Jednoducho ho pripojte k internetu cez WiFi a potom ho nakonfigurujte pomocou aplikácie Alexa vo vašom smartfóne, aby bol plne funkčný. Potom stačí povedať jej meno, Alexa, potom povedať, čo chcete, položiť otázku, spustiť zručnosť (konkrétnu funkciu) alebo rutinu, aby vám odpovedala. A svoj smartfón môžete spárovať cez Bluetooth a použiť ho ako pripojený reproduktor.

The Echo 4väčší s lepším zvukom

Amazon odmietla svoj Echo Dot vo vylepšenej verzii, najmä pokiaľ ide o zvuk. Echo Dot 4. generácie ponúka väčší, veľmi zaoblený vzhľad a rovnaké funkcie.

Amazon  ozvena bodka 4. gen

Pozrite si ponuku na Echo 4 za 29,99 € Amazon

Aby ste využili možnosti tohto zariadenia, je možné napríklad zavolať svojim priateľom, ktorí ho tiež majú, bez toho, aby ste museli prechádzať cez smartfón. Stačí ich mať vo svojich kontaktoch s e-mailovou adresou prepojenou s ich vlastnou bodkou Echo Dot a môžete im priamo zavolať. Veľmi zaujímavá je aj funkcia drop-in, ktorá vám umožňuje napísať správu, ktorú si prečítajú vaše zariadenia Alexa. Pohodlná komunikácia s inou miestnosťou bez toho, aby ste museli kričať na celý dom.

The Echo 4 s prednými hodinami

Nájdeme Echo 4 ale v ešte vyššej verzii, keďže zobrazuje čas priamo na svojej fasáde. Nemusíte sa pýtať Alexa, koľko je hodín, pretože ho môžete priamo vidieť.

echo bodka 4

Pozrite si ponuku na Echo 4 s hodinami za 39,99 € za Amazon

Čo umožňuje používať Echo Dot 4 napríklad na nočnom stolíku. S vedomím, že s Alexou si môžete nastaviť toľko budíkov / budíkov, koľko chcete, je to naozaj dobrý nápad. Okrem toho vám umožňuje pred zaspaním počúvať hudbu alebo podcast, zabezpečiť automatické vypnutie atď. A vždy samozrejme s možnosťami ovládania pripojenej domácnosti. Takže ak máte vo svojej spálni pripojenú žiarovku, môžete ju vypnúť bez toho, aby ste museli stlačiť vypínač: stačí sa opýtať.

The Echo 4 so žiarovkou Philips Hue

Práve sme o tom hovorili vyššie a tu je: ponuka s Echom 4 a žiarovku Philips Hue. Budete môcť zažiť radosti z prepojenej domácnosti spojením žiarovky a hlasového asistenta na zapnutie/vypnutie svetla hlasom.

Echo Dot 4 so žiarovkou Philips Hue

Pozrite si ponuku na Echo 4 s Philips Hue za 59,99 € za cenu Amazon

Samozrejme, ak máte radi zážitok, môžete si žiarovky namnožiť, investovať do spojovacieho mostíka atď. Ale tento štartovací balíček v hodnote 59,99 € za Amazon je dobrý spôsob, ako začať. Musíte nakonfigurovať žiarovku v aplikácii Alexa, povedať jej, v ktorej miestnosti sa nachádza, aby dobre fungovala. A dobrá vec na Philips Hue je, že môžete meniť teplo svetla, ako aj jeho intenzitu. Ručne aj hlasom.