AirPods Pro 2 Môže prísť so vstavaným senzorom na sledovanie kondície

AirPods Pro 2 Fitness Tracker

Apple Očakáva sa, že v marci alebo apríli bude hostiteľom predstavenia nového produktu. Jedným z produktov, ktoré budú predstavené na tomto podujatí, je Apple AirPods Pro 2. AirPods Pro od Marka Gurmana a Debby Wu z Bloombergu 2 tvrdili, že bezdrôtové slúchadlá sa dodávajú so snímačmi pohybu pre možnosti sledovania kondície.

Predpokladá sa, že druhá generácia AirPods Pro bude mať vynovený dizajn odstránením tiel, ktoré spadajú pod slúchadlá. Okrem toho sa očakáva, že produkt bude poháňaný vylepšeným čipom, ktorý prináša vylepšené funkcie súvisiace so zvukom, ako je aktívne potlačenie hluku a ďalšie vylepšenia, čo má za následok zvýšenú výdrž batérie. Vaše slúchadlá Apple Medzi informáciami je aj to, že môže podporovať Lossless Audio Codec (ALAC) a ak sa tak stane, slúchadlá budú prvými slúchadlami TWS s podporou bezstratového zvuku.

AirPods Pro 2 Existujú tiež tvrdenia, že nabíjacia skrinka môže mať podporu šírenia zvuku. Pomôže to nájsť nabíjacie puzdro, ak bolo odpojené od slúchadiel AirPods alebo nesprávne umiestnené používateľom.

AirPods 2 Pro’s rok 2022 4. Vraj sa to nedá kúpiť do štvrťroka. To znamená, že bezdrôtové slúchadlá sa začnú predávať medzi októbrom a decembrom.

AirPods Pro 2 Môže prísť so vstavaným senzorom na sledovanie kondície 1

İlker, totálny technologický závislý, rád zdieľa najnovší vývoj v oblasti technológií so svojimi nadšencami.

Related Articles

Back to top button