AI Genius Imgflip vycvi─Źen├í na vytv├íranie vesel├Żch MEMES sa st├íva vir├ílnou – a m├┤┼żete to vysk├║┼ía┼ą tu

NOV├Ł web, ktor├Ż vytv├íra n├íhodn├ę memy s vesel├Żmi v├Żsledkami, vyvol├íva na soci├ílnych sie┼ąach rozruch.

Platforma ÔÇ×This Meme neexistujeÔÇť pou┼ż├şva umel├║ inteligenciu na fackovanie automaticky generovan├Żch titulkov do najob─ż├║benej┼í├şch m├ęmov webu.

M├┤┼żete si vybra┼ą zo 48 klasick├Żch meme ┼íabl├│n, vr├ítane roztr┼żit├ęho priate─ża, posme┼ín├ęho Spongeboba a prekvapen├ęho Pikachu.

V├Ą─Ź┼íina skon─Ź├ş ako ├║pln├Ż gobbledegook, ale ob─Źas str├ínka vyjde so skuto─Źn├Żm klenotom.

Pre t├Żch, ktor├ş nie s├║ obozn├ímen├ş s online fenom├ęnom, memy pozost├ívaj├║ z fotografi├ş, ilustr├íci├ş alebo filmov├Żch fotografi├ş upraven├Żch pou┼ż├şvate─żmi tak, aby ich p├┤vod bol z├íbavn├Ż a nov├Ż.

Ten ist├Ż obr├ízok bude ─Źasto tis├şckr├ít prepisovan├Ż, aby vyhovoval nov├Żm scen├írom alebo referenci├ím.

Tento mem neexistuje (TMDNE) je hosten├Ż na webovej str├ínke meme Imgflip a bol vytvoren├Ż zakladate─żom webu Dylanom Wenzlauom.

V popise pod n├ístrojom vysvet─żuje, ┼że TMDNE vytv├íra nov├ę obr├ízky pomocou AI vy┼íkolenej s memami zverejnen├Żmi na webe.

Povedal: ÔÇ×Sie┼ą bola vy┼íkolen├í pomocou verejn├Żch obr├ízkov generovan├Żch pou┼ż├şvate─żmi Imgflip Meme Generator pre 48 najob─ż├║benej┼í├şch ┼íabl├│n meme.

ÔÇ×Pozor, na tr├ęningov├Żch d├ítach nebolo vykonan├ę ┼żiadne filtrovanie vulgarizmov, aby ste sa mohli stretn├║┼ą s vulg├írnos┼ąou.ÔÇť

Ak chcete pou┼ż├şva┼ą TMDNE, prejdite na webov├║ str├ínku a vyberte ┼íabl├│nu memu. Vytvorte nov├Ż meme stla─Źen├şm ÔÇ×Obnovi┼ąÔÇť.

Webu bude nieko─żko sek├║nd trva┼ą, k├Żm sa vygeneruje nov├Ż obr├ízok, ktor├Ż m├┤┼żete ulo┼żi┼ą alebo zdie─ża┼ą na soci├ílnych sie┼ąach.

─îo m├┤┼że TMDNE vytvori┼ą, m├┤┼żete riadi┼ą pridan├şm k─ż├║─Źov├ęho slova, ktor├ę chcete, aby obsahovalo (tip: skr├í┼ąte ich).

T├íto str├ínka je pomenovan├í pod─ża in├Żch gener├ítorov AI, ktor├ę vytv├íraj├║ obr├ízky tv├ír├ş a in├Żch objektov.

V ─Ćal┼í├şch novink├ích v├ím ─Źoskoro m├┤┼żeme umo┼żni┼ą objedna┼ą si potraviny a jedlo so sebou prostredn├şctvom WhatsApp.

Facebook Messenger V izb├ích teraz m├┤┼żete uskuto─Ź┼łova┼ą videohovory pre 50 os├┤b.

A, Google a Apple za─Źali testova┼ą svoju nov├║ aplik├íciu ÔÇ×na sledovanie kontaktovÔÇť.

─îo si mysl├şte o gener├ítore meme? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch!

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu