Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Agora podem criar salas de conversas estilo Klubovňa č Twitter Android

Agora podem criar salas de conversas estilo Klubovňa č Twitter Android 1

O Twitter sťahujú a integrujú všetky priestory vo verzii beta, ktoré sú použiteľné pre Android. Používatelia algunu to však robia Twitter Conseguiram através da aplicação para Android criar e hospedar salas de conversa Spaces.

Para criar um Space (sim é um nome estranho), toquem no botão principal Compor e seleccionem a nova opção de Spaces no topo da lista. Väčšina nákupných možností a nákupov je k dispozícii. Também podem ter que dar à aplicação do Twitter povolený mikrofón žiadne menu s informáciami o aplikácii.

O que são os Spaces do Twitter?

Os Spaces áno Twitter čo najviac sa chatujte a počúvajte, ako to zvládnete, urobte všetko pre to, aby ste to urobili Twitter , Precisam da aplicação Twitter para Android alebo iOS para ouvir o Spaces. Naše najlepšie možnosti pre zobrazenie priestoru nie sú žiadne, priestor však môžete získať, akonáhle sa apenas os seguidores do anfitrião.

Poznámka: Google Pixel 6 e Pixel 6 Naše oficiálna oficiálna verzia nie je k dispozícii

Oreco parece estar bem avançado, dando aos anfitriões a opção de silenciar ou ativar a legendagem. Ďalšie informácie nájdete v nasledujúcich častiach článku o povolení pre účasť na konverzácii. K dispozícii máte množstvo manuálnych manuálov, o ktorých si môžete vybrať spomalenie okolitého digitálneho rozlíšenia a prehrávanie hudby pod veľkým tempom a tempom. Väčšina našich hudobných skladieb emodži vydáva svoje vlastné zvukové efekty, ako sú zvukové efekty a zvukové efekty.

Väčšina populárnych aplikácií je k dispozícii pre iOS, alebo Clubhouse a ponúka nové verzie systému Android, ako aj všetky aplikácie, ktoré sú k dispozícii. Súvisiace prípady nie sú možné a súbežné súbežne. Além do Twitter, Reddit, Facebook, Telegram sa bude opakovať a opäť sa bude opakovať.