AGH! Moje o─Źi! Motorola RAZR testovan├í na zni─Źenie!

AGH! Moje o─Źi! Motorola RAZR testovan├í na zni─Źenie! 1
Chcete telef├│n, ktor├Ż vyzer├í trochu inak? Pozrite sa na znovuzroden├║ spolo─Źnos┼ą Motorola RAZR. Je k dispoz├şcii na predobjedn├ívku teraz na EE a st├íle sa sna┼ż├şme po┼żi─Źa┼ą si jeden na kontrolu. to z├íhyby chlapi. Vlastne z├íhyby.

┼ápecificky tento m├í hlavn├ę 6,2ÔÇ│ P-OLED kapacitn├í dotykov├í obrazovka 876 x 2142 pixelov plus sekund├írna obrazovka G-OLED 600 x 800 pixelov, ktor├í je 2,7". Hovor├ş sa o spusten├ş syst├ęmu Android 9,0 a je nap├íjan├Ż okta-jadrom Qualcomm SDM710 Snapdragon 710 (2├Ś2,2 GHz 360 Zlato a 6├Ś1,7 GHz Kryo 360 Silver) CPU. Z├şskate 6 GB RAM a 128 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru. K dispoz├şcii je 16-megapixlov├Ż dvojit├Ż zadn├Ż fotoapar├ít, a 5 megapixlov├Ż predn├Ż strelec, dvojp├ísmov├ę WiFi, Bluetooth 5,0, GPS, NFC, nab├şjanie USB-C, sn├şma─Ź odtla─Źkov prstov a bat├ęria 2510 mAh (├íno, vieme).

AGH! Moje o─Źi! Motorola RAZR testovan├í na zni─Źenie! 2

Bude to dos┼ą drah├Ż tento a je to asi teraz, ke─Ć s├║ nejak├ş bl├ízni YouTube kan├íl zachyt├ş telef├│n ako je tento, len aby ho zni─Źil. D├║fam, ┼że d├║faj├║, ┼że pr├şjmy z rekl├ím pokryj├║ n├íklady na n├íkup. Sna┼ż├şme sa ich tu sledova┼ą, preto┼że po┼íkodzuj├║ n├í┼í mozog, ale tento posledn├Ż posunie ÔÇ×testovanieÔÇť na limit.

AGH! Moje o─Źi! Motorola RAZR testovan├í na zni─Źenie! 3

Mysl├şm, ┼że je bezpe─Źn├ę poveda┼ą, ┼że oh├Żbanie dozadu je vo v┼íeobecnosti nie dobr├Ż n├ípad.

Hej Moto – m├┤┼żeme si jednu po┼żi─Źa┼ą? S─żubujeme, ┼że nebudeme robi┼ą to, ─Źo t├şto ─żudia urobili!