Adobe Lightroom CC v5.2,1 [Premium Unlocked]

Adobe Lightroom (Adobe Photoshop Lightroom CC) je ved├║cou aplik├íciou pri ├║prave fotografi├ş na mobile. Toto je dobr├í aplik├ícia, ktor├║ pozn├í ve─ża pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş maj├║ radi ├║pravu fotografi├ş. Adobe Lightroom poskytuje stabiln├Ż a plynul├Ż z├í┼żitok pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov. Tie┼ż pon├║ka ve─ża atrakt├şvnych funkci├ş. Ak h─żad├íte profesion├ílnu aplik├íciu na ├║pravu fotografi├ş, je to ur─Źite skvel├í vo─żba pre v├ís.

O spolo─Źnosti Adobe Lightroom bol vyvinut├Ż a poskytnut├Ż spolo─Źnos┼ąou Adobe, ktor├í je ve─żkou americkou spolo─Źnos┼ąou so s├şdlom v Kalifornii. V s├║─Źasnosti je spolo─Źnos┼ą Adobe sp├Ą┼ą s mobilnou aplik├íciou Adobe Lightroom. V tomto ─Źl├ínku v├ím poskytneme v┼íetky inform├ície o aplik├ícii a poskytneme v├ím odkaz na stiahnutie aplik├ície Adobe Lightroom CC Premium zadarmo. Pozrime sa na to hne─Ć dole!

Stiahnite si Adobe Lightroom CC Mod Apk pre Android

O aplikácii Adobe Lightroom CC Premium

Adobe Lightroom je bezplatn├í aplik├ícia, ktor├í pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu dobr├Żch funkci├ş, ktor├ę pou┼ż├şvate─żom m├┤┼żu pom├┤c┼ą s ├║pravou fotografi├ş. V─Ćaka mnoh├Żm ┼ípi─Źkov├Żm bezplatn├Żm funkci├ím m├┤┼żu by┼ą pou┼ż├şvatelia fotografom aj dizajn├ęrom. Okrem toho je Adobe Lightroom ako miniat├║rna soci├ílna sie┼ą pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş miluj├║ zdie─żanie fotografi├ş. V ktorej m├┤┼żete zdie─ża┼ą kr├ísne fotografie so v┼íetk├Żmi pou┼ż├şvate─żmi na svete a pracova┼ą s va┼íimi ob─ż├║ben├Żmi kr├ísnymi fotografiami.

O aplik├ícii Adobe Lightroom CC Premium je to pokro─Źilej┼íia verzia. Bude vy┼żadova┼ą, aby pou┼ż├şvatelia platili za pou┼ż├şvanie pokro─Źilej┼í├şch funkci├ş. V├Żkon aplik├ície Adobe Lightroom Premium presahuje v┼íetky be┼żn├ę aplik├ície na ├║pravu fotografi├ş. V s├║─Źasnosti je poplatok za pou┼ż├şvanie aplik├ície Adobe Lightroom CC Premium pribli┼żne $ 5/ Mesiac.

Pre pou┼ż├şvate─żov v krajin├ích, kde t├íto aplik├ícia nie je k dispoz├şcii alebo nem├í kartu Visa, je nemo┼żn├ę z├şska┼ą pr├ęmiov├║ verziu tejto aplik├ície. Budem ho v┼íak zdie─ża┼ą so s├║borom APK, aby ho v┼íetci pou┼ż├şvatelia mohli r├Żchlo a ─żahko stiahnu┼ą.

Stiahnite si Adobe Lightroom CC Mod Apk pre Android

Vynikaj├║ce vlastnosti programu Adobe Lightroom Premium

 • Upravte mo┼żnosti: Ka┼żd├║ ─Źas┼ą obr├ízka m├┤┼żete vybra┼ą a opravi┼ą prstom alebo dotykov├Żm perom. T├íto funkcia je ve─żmi ├║─Źinn├í pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş chc├║ ├şs┼ą do ka┼żd├ęho detailu obr├ízka.
 • Lie─Źebn├í kefa: Ovl├ídajte svoj obraz pokro─Źilej┼í├şm sp├┤sobom. M├┤┼żete odstr├íni┼ą ak├Żko─żvek objekt bez oh─żadu na to, ak├í ve─żk├í alebo mal├í je va┼ía fotografia, ─Źo je pre t├Żch, ktor├ş chc├║ fotografie oreza┼ą.
 • geometria: T├íto funkcia umiestni va┼íe surov├ę fotografie do aplik├ície pomocou fotoapar├ítu alebo pam├Ąte. Potom m├┤┼żete vytvori┼ą super ─Źist├ę fotografie koordin├íciou sc├ęny s n├ístrojom vertik├ílneho pos├║vania. Z├şskate podrobn├ę pokyny s najsilnej┼íou geometriou.
 • Adobe SENSEI: Adobe Lightroom pou┼ż├şva umel├║ inteligenciu na podporu pou┼ż├şvate─żov. Fotografie m├┤┼żete automaticky ozna─Źova┼ą a usporiada┼ą pod─ża objektu alebo osoby na fotografii. Vyh─żad├ívacia ├║loha bude ove─ża jednoduch┼íia, ke─Ć sta─Ź├ş zada┼ą k─ż├║─Źov├ę slovo, potom sa zobrazia v┼íetky prvky.
 • ─Żahko upravova┼ą: Ak m├íte ve─żk├ę fotoalbumy s mnoh├Żmi fotografiami, m├┤┼żete ich st├íle ─żahko upravova┼ą kop├şrovan├şm ob─ż├║ben├Żch ├║prav na fotografie. Program Adobe Lightroom v├ím okrem toho pom├íha z├ílohova┼ą p├┤vodn├Ż obr├ízok na ├║pravy na in├Żch zariadeniach a aplik├íci├ích, ako aj prostredn├şctvom programu Adobe Lightroom na webe.
 • Roz┼í├şren├ę zdie─żanie: Adobe Lightroom Gallery umo┼ż┼łuje v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom ─żahko zobrazova┼ą fotografie online. V┼íetko bude navz├íjom dokonale prepojen├ę. V┼íetky va┼íe zmeny bud├║ v┼żdy aktu├ílne. Okrem toho m├┤┼żete komunikova┼ą aj s fotografiami in├Żch ─żud├ş a zdie─ża┼ą sk├║senosti s ├║pravou fotografi├ş.
 • V├Żkonn├ę sn├şmanie: Adobe Lightroom odomkne v├í┼í fotoapar├ít. Budete ma┼ą jedine─Źn├ę ovl├ídacie prvky, v─Ćaka ktor├Żm bude fotografia po─Źas procesu sn├şmania atrakt├şvnej┼íia. Re┼żim EDGE m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj na zachytenie podrobnej┼í├şch detailov s be┼żnej┼í├şmi, profesion├ílnej┼í├şmi alebo re┼żimami HDR.
 • Stiahnite si Adobe Lightroom CC Mod Apk pre Android

  Ako stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą program Adobe Lightroom CC Premium Apk pre Android?

  Adobe Lightroom CC Premium bude ma┼ą ve─ża verzi├ş pre r├┤zne modely, ako ARM, ARM64, X86. M├┤┼żete si vybra┼ą verziu, ktor├║ chcete pre svoje zariadenie stiahnu┼ą, aby aplik├ícia fungovala ─Źo najefekt├şvnej┼íie. Odkaz na stiahnutie bude zdie─żan├Ż na konci tohto ─Źl├ínku. Po dokon─Źen├ş s┼ąahovania aplik├ície ju m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą pod─ża krokov uveden├Żch ni┼ż┼íie:

  1. Odstr├í┼łte star├║ verziu z telef├│nu, ak je k dispoz├şcii.
  2. Povoli┼ą in┼ítal├íciu z nezn├ímych zdrojov prejden├şm na nastavenia telef├│nu – ─Źas┼ą Zabezpe─Źenie – Zapnite mo┼żnos┼ą ÔÇ×Nezn├íme zdrojeÔÇť
  3. Kliknite na stiahnut├Ż s├║bor APK a pokra─Źujte kliknut├şm na ÔÇ×In┼ítalova┼ąÔÇť, ─Ź├şm spust├şte proces in┼ítal├ície.
  4. Po─Źkajte na dokon─Źenie a pou┼żitie in┼ítala─Źn├ęho procesu.

  Ako sa prihl├ísi┼ą do Adobe Lightroom CC Premium?

  To je dobr├í ot├ízka pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov programu Adobe Lightroom CC Premium. Zdie─żam od jednoduch├Żch a┼ż po ┼ąa┼żk├ę sp├┤soby, na ktor├ę sa m├┤┼żete odvola┼ą a prihl├ísi┼ą sa, aby ste mohli pou┼ż├şva┼ą t├║to aplik├íciu.

  vo─żba 1: Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície aplik├ície Adobe Lightroom CC Premium m├┤┼żete aplik├íciu otvori┼ą a hne─Ć uvid├şte ├║vod. Pros├şm, pozrite sa do ─żav├ęho horn├ęho rohu, bude tam ikona X. Kliknite na┼ł a okam┼żite sa prihl├íste do aplik├ície (Vz┼ąahuje sa to iba na verziu Adobe Lightroom CC Premium Mod Apk na na┼íich webov├Żch str├ínkach. P├┤vodn├í verzia v slu┼żbe Google Play nebude ma┼ą zna─Źku X).

  vo─żba 2: Mus├şte si zadarmo stiahnu┼ą verziu na Google Play a nain┼ítalova┼ą ju. Potom otvorte aplik├íciu a prihl├íste sa do svojho ├║─Źtu. Potom prejdite na odkaz: Phones-Android-data-com.adobe.lrmobile-files-carouselDocuments-0000000000000-Profiles-Settings-UserStyles. Uvid├şte s├║bor (.xmp) a mali by ste ho skop├şrova┼ą do bezpe─Źn├ęho prie─Źinka. Potom odstr├í┼łte nain┼ítalovan├║ aplik├íciu zo slu┼żby Google Play a nain┼ítalujte na┼íu aplik├íciu. S├║bor (.xmp) presuniete na cestu vy┼í┼íie.

  záver

  Adobe Lightroom CC je vynikaj├║ca aplik├ícia na ├║pravu fotografi├ş v telef├│ne s Androidom. Je to najlep┼íia vo─żba pre profesion├ílov s fotografiou. Vy┼í┼íie som zdie─żal v┼íetky zauj├şmav├ę inform├ície o aplik├ícii Adobe Lightroom CC. Ak m├íte z├íujem o t├║to aplik├íciu, kliknite na odkaz ni┼ż┼íie a stiahnite si ju. Nezabudnite zanecha┼ą recenziu alebo koment├ír ni┼ż┼íie!

  Stiahni teraz