Acer smartwatch sa nikde neobjavuje: nikto o tom nič nevie

Tablety, kombo, prenosné počítače a stolné počítače typu všetko-v-jednom. Na akcii spoločnosti Acer v New Yorku tam bolo všetko, ale po hlavnej téme generálneho riaditeľa Jasona Chena bol hlavným absentérom. Porozprávajme sa o smartwatch, prekvapenie tiež pre akýkoľvek sprievod spoločnosti Acer, ktorý bol prítomný. Chen pokazila, že od júla do augusta dorazia inteligentné hodinky – zvané – Liquid Leap, Oficiálne oznámenie pravdepodobne dorazí na Computex, ale na tom nezáleží.

Neexistuje ani demo model, s výnimkou jediného v zápästí vrcholového manažéra, ktorý ho počas prezentácie zradne odhalil. Anonymná maličkosť očividne hrubá 17 mm, To je dosť pre medzinárodných hostí, aby o ničom inom nehovorili kvôli zúfalstvu PR, ktoré vidí, že bomba zmizne Switch 10. Príjemná tableta pre nebesia, ale v skutočnosti to nie je nič, čo nikto predtým nevidel.

Acer smartwatch sa nikde neobjavuje: nikto o tom nič nevie 1

Inteligentné hodinky Acer

Mimo záznamu, žiadame vedúcich pracovníkov, aby sa dozvedeli viac. Vylepšili, že pripúšťajú, že o tom nevedeli nič, bolo to pre každého prekvapenie, To je, keď to hovoríte „Wow efekt“, Acer – Chen povedal v kľúči – počúvanie používateľov a reagovanie smartphones a inteligentné hodinky. Odpoveďou sú lacné tablety, kombinované tablety a chytré hodinky, ktoré sú spojené s novými smartphones vidieť v minulosti na obrázku. Spoločnosť Acer túto oblasť preniesla do prenosných počítačovTu sú skutočné správy z New Yorku.

Massimo D’Angelo, regionálny manažér pre regionálnu Európu, ktorého videorozhovor čoskoro uvidíte, ako manažér, ktorý vie, že obchod ho odstráni pomocou cloudu, internet vecí skončí tým, že prenosný je budúcnosť a „ak je mobilita najdôležitejším prvkom, prenosný produkt je naj mobilnejším a najjednoduchším prenosným materiálom, aký môžete urobiť“. TRUE.

Taktiež kladie dôraz na skutočnosť, že ide o nezrelý trh, a teda o jeho vlastnosti: „v ďalšom 6-12 mesiacov uvidíme veľa druhov výrobkov, ktoré môžu byť v niektorých ohľadoch spočiatku brané ako gadgety, niektoré budú mať život možno pred pár mesiacmi zmiznú, iné sa ustanovia a možno sa budú môcť zhromažďovať okolo seba vývojári a konkrétne aplikácie, ktoré poskytujú hrúbku pre určité typy odevov “. Stručne povedané, nikto nevie, ktorý produkt bude úspešný, oveľa menej Acer, ktorý však ide do boja, nenechajte si ujsť vlak v porovnaní s konkurentmi, ktorí už namočili nos smartphones a tablety, napríklad Samsung Apple aby som uviedol dva príklady.

Pretože spoločnosť Acer počúva používateľov, čo by ste chceli urobiť, aby ste ich urýchlili?