Acer Nitro Headset Recenzie

Podľa mňa, či už hľadáte vysoko výkonnú náhlavnú súpravu pre zvuk alebo možnosť rozpočtu pre niektoré ľahké hry, hlavným bodom predaja náhlavnej súpravy musí byť kvalita zvuku – ešte viac, keď hľadáte nákup headset pre konkurenčné hry.

Bohužiaľ, v tomto prípade sa toto slúchadlá skutočne sklamú.

Naše testovanie výkonu náhlavných súprav Acer Nitro sa začalo ich spustením cez niekoľko našich obľúbených titulov – vrátane CS: GO, PUBG a COD.

Počnúc CS: ​​GO, môžem okamžite zistiť rozdiel medzi týmito a headsetmi, ktoré som používal. Výšky sa zdali celkom prázdne a stredy boli trochu nepodstatné. Pre konkurenčné esporty chcete počuť chrumkavé kroky a pútavé streľby, aby ste presne určili, odkiaľ prichádza nepriateľ. Toto jednoducho nebol tento prípad. Nitros síce niečo ponúkal v basovom oddelení, ale opäť, o čom by nemal písať domov. Predpokladám, že plus bolo, že herné náhlavné súpravy Nitro ponúkajú slušné úrovne hlasitosti. To znamenalo, že by ste to mohli roztočiť, aby ste sa pokúsili dosiahnuť trochu ponorenia. Keďže však headset nesedí pevne okolo vašich uší, je ťažké dosiahnuť akúkoľvek úroveň ponorenia, pretože z vonkajšieho sveta je toľko rušenia. Bohužiaľ, príbeh bol rovnaký pre PUBG a Call Of Duty. Celá skúsenosť sa mi zdala veľmi svižná a mätúca – niečo, čo ma pri ich používaní skutočne sklamalo.