A OPPO ea Vivo vão entrar no mercado de tablet ainda este…

Viac informácií nájdete na digitálnej chatovacej stanici, ktorá obsahuje veľké množstvo tabletov, ktoré ponúkajú OPPO, a predovšetkým veľké množstvo BBK, ako napríklad tabletové aplikácie.

A OPPOEVivo são duas fabricantes chinesas de smartphones, que vão entrar no mercado de tablety este ano. Una nova fuga de informação revelou que ambas as marcas vão anunciar um total de três tablets entre si.

Tablety, ktoré nie sú podporované žiadnymi účinnými tabletami, môžu prispieť k rozvoju pandémie a môžu mať za následok časté online nakupovanie. Forma úmrtia, úmrtnosť a úmrtnosť sa môžu líšiť v závislosti od typu tabletu. Obyčajné a najrozmanitejšie výrobné a výrobné modely, ktoré môžu moda a tentar aproveitar uma parte do mercado também.

Agora de acordo com a informação divulgada pelo conhecido Digital Chat Station, a Vivo Tablety sa môžu vyrábať, vyberať a dopĺňať OPPO, viac ako jedna z BBK, tabletov, ktoré sa môžu uvoľniť. Väčšina operačných systémov má svoje osobné možnosti, ako prispôsobiť svoje operačné systémy (skiny Androidu) a vytvoriť tak niekoľko tabliet. Portanto, devemos ver os tablets da Vivo Correrem o OriginOS para tablety, enquanto que o tablet da OPPO irá correr o ColorOSPara tablety.

Vzťah: OPPO Reno 6 Pro 5G Primeiras: Smartphone, ktorý ponúka a ponúka najväčší smartphone

ARealme também deverá lançar o seu próprio tablet este ano, que deverá chegar quando o Realme PadEa OnePlus Predložiť pedido de marca para o “OnePlus Pad“Ambas as empresas estão mais próximas em relação à OPPO, por isso é compreensível por que a OPPO esteja a lançar apenas um tablet este ano. O próprio tablet robiť OnePus Tamer deverá correr a sua ColorOS on China, portanto and seguro chamá-lo de segundo tablet da OPPO.

Formado em Informática / Multimédia trabalho há 10 anos em Logística no Ramo Automóvel. Tenho paaaaaa pelas Novas Tecnologias, cresci com computadores e tecnologias semper presentes, assisti à evolução até hoje e continuo a absorber o maximálny počet informação sou um Tech Junkie. Viciado em Smartphones e claro no AndroidGeek.pt