9 Tipy na Hay Day, ktorým neveríte

Tí z vás, ktorí ma pravidelne čítajú (a ďakujem), vedia, že som veľký fanúšik Clash of Clans. Samozrejme, vzhľadom k tomu obrovská popularita, to sotva stojí za to povedať. Skoro všetci je fanúšikom Clash of Clans alebo sa chystá stať sa jedným z nich. Ale rovnako populárne, myslím si, že je trochu smutné, že táto popularita zakrývala veľa rozhovoru o jednej z ďalších skvelých hier spoločnosti Supercell, Hodag, Rovnako ako CoC, aj Hay Day má zložité stratégie, výzvy založené na čase a veľké množstvá riadenia zdrojov, ktoré sa musia rozvíjať kompetentne.

Ale pretože je to úplne iná hra (s úplne odlišnými cieľmi a dizajnovou estetikou), znamená to, že existuje celá nová sada stratégií a techník, ktoré musí hráč zvládnuť, aby sa dobre daril. Niektorí by len povedali hru, kým ju nezvládnete. Pokiaľ ide o riešenie problémov, toto sa nazýva „hrubá sila“: vyskúšajte všetky možné kombinácie riešení, až kým nezískate inštaláciu, ktorá vyhovuje vašim potrebám. Áno, môže to byť nepríjemné, nudné a časovo náročné, ako to znie. Je oveľa lepšie mať systém zavedený a niekoľko testovaných, ale skutočných tipov, ako začať. Povedal by som, že si vziať nejaké tipy na Hay Day môžete získať a preskočiť žaba súťaž za pár dní. Znie ti to dobre?

Ďalej uvádzam niektoré z najlepších tipov a trikov, ktoré vám zaručia konkurenčnú výhodu bez ohľadu na úroveň vašich skúseností. Majte na pamäti, že niektoré z týchto tajomstiev sú začiatočníci a iní pokročilejší.

Neexistuje žiadna strieborná strela, ktorá by sa stala majstrom Hay Day. Najlepšia rada, ktorú vám môžem dať, je precvičovať každý deň hodiny a uistiť sa, že sa budete riadiť touto príručkou.

“Rastlinník, poľnohospodár, mechanik a robotník … tvoria veľké množstvo ľudí v Spojených štátoch, sú to kosti a neskoro krajanov, ktorí milujú slobodu a nechcú nič iné ako rovnaké práva a rovnaké zákony.” – Andrew Jackson

Najlepšie tipy na dovolenku

Preskúmajte niektoré z týchto tipov, na ktoré ste všetci čakali. Ak ešte nemáte nainštalovanú aplikáciu, jednoducho choďte do obchodu App Store na svojom iPhone alebo Android a stiahnite si aplikáciu. Je to úplne zadarmo, ale v nákupoch aplikácií sú niektoré, vďaka ktorým je hra o niečo rýchlejšia. Zvyčajne sú to vo forme menových balíkov, ktoré môžete použiť na urýchlenie vecí. Niektorí ľudia v týchto hrách zahodia veľa peňazí a „kúpnu silu“ (pokiaľ ide o herný dizajn, títo hráči sa nazývajú veľryby) a niektorí vytvorili podrobné riešenia, aby zabránili niekedy platiť cent. Osobne by som rád zasiahol strednú polovicu: pretože sa mi tieto hry veľmi páčia, rád by som sa ubezpečil, že vývojári dostanú trochu zo mňa, takže by som si doň mohol dať pár dolárov, ak si to môžem dovoliť. Ale nemusíte platiť nič, aby ste sa cítili dobre.

1, Zarábajte rýchlo

Buďme úprimní, mnohí z nás, ktorí hrajú Hay Day, len chcú zarobiť peniaze a veľa z toho rýchlo. (Tým myslím peniaze v hre. Aj keď by som rád zarobil aj skutočné peniaze rýchlo. Ale existujú lepšie spôsoby, ako to urobiť, keď hráte Hay Day.) Existuje niekoľko spôsobov, ako vás tam dostať trochu rýchlejšie ako ostatní. a výsadba pšenice je jednou z nich. Odporúčam vám pestovať pšenicu tak často, ako je to možné, a vo všetkých háčikoch, ktoré si môžete dovoliť.

Ak máte pšeničné plodiny pestované a pestované, môžete ich zbierať a predávať, čo nepotrebujete. Toto je pravdepodobne najjednoduchší spôsob, ako zarobiť peniaze na Hay Day, ale je rovnako nudné, ako často ľudia chcú urobiť niečo viac, aby si zarobili.

Ak ste investovali do dlhej haly poľnohospodárskej pšenice, vždy môžete použiť peniaze navyše na nákup ďalších pozemkov, ktoré vám potom poskytnú viac miest na pestovanie a zber pšenice.

2, Vezmite nejaké diamanty

Všetci vieme, že mince sú v Hay Day užitočnou menou, ale nakoniec v porovnaní s diamantom blednú. Ak je to možné, nezabudnite sa postarať o čo najviac diamantov. Balíčky diamantov si môžete samozrejme kúpiť ako nákup v aplikácii, existuje však mnoho spôsobov, ako ich môžete získať aj v hre. Aby sme vám pomohli v tejto misii, tu je niekoľko spôsobov, ako môžete bodovať diamant.

9 Tipy na Hay Day, ktorým neveríte 1

  • Pravdepodobne viete, že ste 1 alebo 2 diamanty zakaždým, keď plánujete.
  • Ak chcete ďalší diamant, jednoducho sledujte Hay Day Facebook, Najjednoduchší diamant, aký kedy získate. Ak ste fanúšikom, môžete sa zúčastniť súťaží, ktoré Hay Day propaguje na svojich Facebook str.
  • Naďalej vás povzbudzujeme, aby ste prepojili Hay Day a Facebook, ak sa prihlásite Facebook s Hay Day dostanete nový 5 diamanty.
  • Počas hry môžete získať ďalšie diamanty dokončením hry.
  • Diamanty nájdete niekedy v tajomných škatuliach, takže na ne dajte pozor.
  • Ak nájdete lístok na film, Hay Day môže zarobiť viac peňazí. V podstate predávajú 30 sekundový príves s ďalšou aplikáciou pre diamant zdarma. Brilantná reklama, ak sa ma pýtate.
  • Nakoniec, ak sa dostanete na úroveň 24, môžete získať veľa diamantov iba prostredníctvom ťažby, musíte sa však dostať na túto úroveň ako prvú.

3, Hay Day Newspaper Tip

Možno ste videli časopisy okolo seba, keď ste hrali Hay Day a nemysleli na nič. Môže to byť ľahké, ale časopisy môžu byť super rýchlym a ľahkým spôsobom, ako zarobiť peniaze navyše. Neobmedzujte sa len na používanie vlastných novín, môžete ukradnúť časopis inej osoby a použiť ho. Je to pravda, aj keď je to omnoho pokojnejšia hra ako Clash of Clans, je tu však rovnaká príležitosť, ako sa zbaviť svojich spoluhráčov ako v týchto hrách. Upozorňujeme však, že sa s vami môžu rovnako ľahko spojiť.

Vyhľadajte predaj, pretože vždy stojí za to. Možno nájdete 5 za 400 predajov stavebných strojov, tovaru, dynamitu atď. Pokračujte a utrácajte peniaze za ich nákup a potom ich môžete jednotlivo predať na výpočet. Väčšinou si myslím, že ich môžete predať za približne 200 mincí za kus. Super ľahké peniaze.

4Neponáhľajte predaj

Môžete byť v situácii, keď niekto chce kúpiť váš tovar, ale neplatí toľko, koľko zaň chcete. Vzhľadom na to, že ste v realistickom rozmedzí, bude vždy užitočné počkať, kým dostanete lepšiu ponuku.

Uistite sa, že udržujete svoju hru, aby ste nikdy nepotrebovali peniaze, pretože budete nútení predávať veci za nižšie ceny, ako sú ideálne ceny. Myslím si, že je najlepšie predávať svoj tovar po cestách, kde môžete získať lepšie ceny.

Tvorcovia Hay Day chcú, aby hra bola čo najrealistickejšia, aby si vybudovali prirodzený tok ponuky a dopytu, kde musíte počas hry vyrovnať obe strany. Ekonomika 101 samozrejme hovorí, že predáva, keď existuje vysoký dopyt a nízka ponuka, a kupuje, keď je nízky dopyt a vysoká ponuka. Bude to rýchly spôsob, ako sa pohnúť vpred.

5, Použite denný / nočný čas

Mnoho používateľov si príliš neuvažuje o tom, ako optimalizovať svoju hru tak, aby pre nich počas spánku pracovala, ale pre ďalšiu nohu môžete urobiť len to. Aj keď nehráte Hay Day, neznamená to, že sa hra zastavila a všimnete si, že pri spaní alebo v škole alebo v práci si môžete všimnúť časový rozdiel, ktorý môžete využiť.

Odporučil by som pestovanie plodín, najmä tých, ktoré si vyžadujú dlhý čas, večer alebo tesne pred dlhým úsekom, kde nemôžete ovládať svoju hru. Nezasadujte jednoduché plodiny, ako je pšenica alebo kukurica, ale držte sa indiga, tekvice, atď. Tieto plodiny zaberajú hodiny, aby rástli počas spánku.

Keď sa zobudíte, stačí ich zozbierať a ste pripravení ísť. Rovnakú technológiu môžete tiež použiť, ak chcete s mnohými inými vecami. Ak nájdete proces alebo že výroba trvá dlho, jednoducho začnete tesne pred spaním a je pripravené ísť, keď sa zobudíte.

6, Získajte nové ponuky

Ak sa pozriete na časopis a nepáči sa vám žiadna z ponúk, nemusíte sa obávať. Tieto ponuky je možné vymeniť iba za nové. Keď dostanete novinový kontrakt, nový obchod sa automaticky nenačíta, ak znova skontrolujete noviny.

Malé tajomstvo je však to, že ak úplne vypnete aplikáciu Hay Day a znova ju otvoríte, zobrazí sa nové časopisy Hay Day. Ak používate iPhone, chcete dvakrát kliknúť na tlačidlo Domov a prejsť prstom po aplikácii Hay Day, aby sa aplikácia úplne vypla. Ak chcete zatvoriť aplikáciu v systéme Android, prejdite na Nastavenia a potom na Správca aplikácií. Odtiaľ vyhľadajte Hay Day, kliknite naň a stlačte vypínač napájania. Týmto sa aplikácia úplne vypne.

Ak to pre vás bude príliš technické, môžete jednoducho vypnúť iPhone alebo Android a potom aplikáciu reštartovať a aplikáciu ukončiť.

7, Udržiavajte plodiny

Možno budete chcieť len stlačiť spúšť a predať všetky svoje plodiny a nechať si svoje plodiny, ale z dlhodobého hľadiska to obmedzí váš rast, ak všetky svoje plodiny nespravujete. Uistite sa, že vo vašom silo vždy zostávajú semená, nikdy ich všetky nepredajte, pretože ich nakoniec budete musieť kúpiť od iného poľnohospodára za vyššiu cenu.

9 Tipy na Hay Day, ktorým neveríte 2

Nezabudnite tiež, že každá plodina, ktorú vysadíte, zdvojnásobí úrodu plodiny po zbere. Nikto nechce mrhať diamantmi na nákup semien, ktoré ste mali, a predával sa za pár mincí. Je tiež dobré mať stabilný prísun pšenice, kukurice a krmiva, aby vaše zvieratá mohli pokračovať.

8, Pokračuj v hraní

Jednou z najlepších rád, aké som kedy dostal, je, že budem hrať často a keď budem mať voľný čas. Zistil som, že ak narazíte na krátke a dlhé hracie časy počas dňa, je to najlepší spôsob, ako pokračovať v sledovaní hrania a zachovať si svoje plodiny, zvieratá atď.

Tvorcovia Hay Day, Supercell, pekne robili Hay Day rovnako ako Clash of Clans. Hra beží na serveri, a preto sa nikdy nezastaví. To ich vedie k tomu, aby ich hráči neustále kontrolovali a hrali celý deň. Vzhľadom na to, ako bola hra postavená, je preto dôležité ju pravidelne hrať.

9, Získajte poklad

Posledný tip, ktorý vám dávam, je pomôcť vám získať poklad z truhly s pokladmi. Ak chcete vyhľadať daňové prehľady pre súbor nástrojov na niekoho farme. Ak zistíte, že je box zatvorený, môžete skúsiť ťuknúť kdekoľvek okrem tlačidla x. Potom chcete ísť na inú farmu a nájsť ten istý súbor nástrojov.

Ak je odomknutý, vezmite si akýkoľvek poklad, ktorý je vo vnútri. Teraz prejdite späť do svojho balíka nástrojov a mali by ste mať k dispozícii všetky nástroje. Ak to nefunguje, skúste to niekoľkokrát, kým sa vám to nepodarí.

Spája tento sprievodca a dúfajme, že vám dal dobrý pocit z tipov dňa Hay, ktoré potrebujete, aby ste uspeli v hre. Je to mimoriadne zábavné a vyžaduje trochu tvrdej práce, ale časom a námahou sa k nemu rýchlo dostanete.

Ak máte nejaké ďalšie tipy, ktoré by ste chceli zdieľať s našimi čitateľmi, môžete tento príspevok zdieľať so svojimi priateľmi a komentovať nižšie.

9 Tipy na Hay Day, ktorým neveríte 3