9 sp├┤soby, ako zmeni┼ą v├í┼í web na centrum soci├ílnych m├ędi├ş

Mali by by┼ą va┼íe webov├ę str├ínky soci├ílne? Chcete zmeni┼ą statick├║ webov├║ str├ínku na zauj├şmav├Ż cie─ż v oblasti soci├ílnych m├ędi├ş?

─î├ştajte ─Ćalej a zistite ako.

Mali by by┼ą na va┼íich str├ínkach povolen├ę soci├ílne m├ędi├í?

O tom niet poch├Żb soci├ílne siete s├║ mocn├Żm marketingov├Żm a komunika─Źn├Żm n├ístrojom pre spolo─Źnosti a neziskov├ę organiz├ície, ktor├ę ho prijali.

Ale pre v├Ą─Ź┼íinu z n├ís na┼íe str├ínky s├║ st├íle tam, kde sa guma stret├íva s cestou, Tu prev├ídzate n├ív┼ítevn├şkov na potenci├ílnych z├íkazn├şkov. Tu zostavujete zoznamy a pred├ívate svoje produkty.

M├┤┼żete vlo┼żte na svoje str├ínky ─Źas┼ą ÔÇ×─żudskostiÔÇť do soci├ílnych m├ędi├ş bez ohrozenia svojej predajnej kapacity? M├┤┼żete pomocou soci├ílnych m├ędi├ş zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą svojich webov├Żch str├ínok bez toho, aby ste propagovali svoju komunitu?

St├íle viac spolo─Źnost├ş n├ím ukazuje, ┼że je to dosiahnute─żn├Ż a hodnotn├Ż cie─ż; ktor├ę dok├í┼żu spolu Podporujte lep┼íiu komunik├íciu, budujte vernos┼ą zna─Źke a vytvorte lep┼íiu, pohotovej┼íiu a ziskovej┼íiu spolo─Źnos┼ą.,

Tu je dev├Ą┼ą pr├şkladov, ako m├┤┼żete integrujte svoju aktivitu v oblasti soci├ílnych m├ędi├ş do svojich webov├Żch str├ínok pre maxim├ílne v├Żsledky.

# 1: Pridajte na svoju webov├║ str├ínku tla─Źidl├í soci├ílnych m├ędi├ş

Pred nieko─żk├Żmi rokmi sa zdala t├íto my┼ílienka posla┼ą ─żud├ş na in├║ webov├║ str├ínku z va┼íej webovej str├ínky potom, ─Źo sa usilovne usilovali o to, aby sa tam dostali. Mnoh├ę spolo─Źnosti v┼íak dnes vidia dlhodob├ę v├Żhody z├şskania sledovate─ża, fan├║┼íika alebo predplatite─ża na platforme soci├ílnych m├ędi├ş, dokonca aj vzh─żadom na kr├ítkodob├ę riziko ich odoslania z webu.

tla─Źidl├í soci├ílnych m├ędi├şSpolo─Źnosti ─Źasto odkazuj├║ na svoje profily na soci├ílnych m├ędi├ích, dokonca aj zo svojich webov├Żch str├ínok.

Z├şskan├şm niekoho, kto ┼ąa bude nasledova┼ą Twitter, pripojte sa k LinkedIn alebo sa prihl├íste na odber svojho kan├íla Youtube, m├íte mo┼żnos┼ą Komunika─Źn├ę linky udr┼żiavajte otvoren├ę dlho potom, ako opustia va┼íu str├ínku,

Ne┼żiaduce rady: Ak sa ob├ívate straty zobrazenia, zv├í┼żte otvorenie str├ínky na novej karte alebo v okne a ponechanie svojej vlastnej str├ínky pr├şstupnej na neskor┼íie prezeranie.

Uistite sa tie┼ż, ┼że m├íte profil soci├ílnych m├ędi├ş, ktor├Ż oslov├ş va┼íe publikum. M├┤┼żete si po┼żi─Źa┼ą n├ípady od t├Żchto 10 najlep┼í├şch Facebook Nau─Źte sa, ako optimalizova┼ą svoj profil na LinkedIn a implementova┼ą tipy Darren Rowse na zlep┼íenie v├í┼ího Twitter profilu.

# 2: pripojte svoj blog k svojej webovej stránke

Hranica medzi blogom a webovou str├ínkou nebola nikdy rozmazan├í, preto┼że mnoho spolo─Źnost├ş sa rozhodlo vytvori┼ą cel├║ svoju webov├║ str├ínku na platform├ích tradi─Źne ur─Źen├Żch na blogovanie, ako je napr├şklad WordPress.

Ak v├í┼í blog zdie─ża dom├ęnu s va┼íimi str├ínkami alebo nie, m├┤┼żete Vylep┼íite interaktivitu svojich webov├Żch str├ínok tak, ┼że si z blogov zo svojich webov├Żch str├ínok urob├şte rados┼ą,

Napr├şklad, Harold Night, bostonsk├í improviza─Źn├í show, vyu┼ż├şva blogov├║ platformu Posterous a podarilo sa mu integrova┼ą blog na svoju webov├║ str├ínku, a to tak v navig├ícii, ako aj extrahovan├şm nov├Żch pr├şspevkov, ktor├ę odkazuj├║ na webov├║ str├ínku.

Harold Night prepoj├ş svoj posterov├Ż blog so svojou webovou str├ínkou.

Ne┼żiaduce rady: Aj ke─Ć s├║ slu┼żby ako Posterous a Tumblr dobr├ę a ich ceny nemo┼żno prekona┼ą, uprednost┼łujem, aby bol m├┤j blog pod dom├ęnou, ktor├║ ovl├ídam. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete prejs┼ą z jednej platformy na druh├║ bez ohrozenia vidite─żnosti vyh─żad├ívacieho n├ístroja a ste viac izolovan├ş proti blogovej platforme o bankrote tretej strany.

# 3: vlo┼żte vide├í na svoje str├ínky

Existuje nieko─żko zauj├şmav├Żch vec├ş ako dobre zostaven├ę video. Predstavte si, ┼że na svoje str├ínky s v├Żrobkami alebo slu┼żbami prid├íte vysvet─żuj├║ce alebo vysvet─żuj├║ce video … O ─Źo by boli presved─Źivej┼íie? Do akej miery m├┤┼żete zv├Ż┼íi┼ą mieru konverzie t├Żm, ┼że uvediete pr├şklady ├║spechu ostatn├Żch z├íkazn├şkov s va┼íimi produktmi?

Ak chcete svoje ponuky o┼żivi┼ą, vlo┼żte na svoje webov├ę str├ínky video.

# 4: Zabezpe─Źte zdie─żate─żnos┼ą svojich str├ínok

Tie┼ż tla─Źidl├í Facebook P├í─Źi sa mi, ┼że tla─Źidl├í nie s├║ len pre blogy. M├┤┼żete ich prida┼ą na ktor├║ko─żvek str├ínku svojho webu, aby ste pril├íkali n├ív┼ítevn├şkov ─żah┼íie zdie─żanie obsahu s ich sie┼ąami

# 5: Pridajte svoje prezentácie na svoj web

Ak propagujete svoju firmu prostredn├şctvom verejn├Żch prejavov, m├┤┼żete maximalizova┼ą svoje v├Żsledky umiestnen├şm prezent├íci├ş na svoj web.

Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako to dosiahnu┼ą, je vytvori┼ą bezplatn├Ż ├║─Źet v slu┼żbe SlideShare YouTube pre PowerPoint). Po odovzdan├ş fotografi├ş v├ím aplik├ícia SlideShare umo┼żn├ş znova vlo┼żi┼ą prezent├íciu na v├í┼í web alebo blog. Vytv├íra tak interakt├şvny z├í┼żitok pre n├ív┼ítevn├şkov, ktor├ş teraz m├┤┼żu klikn├║┼ą na svoje obr├ízky.

Maximalizujte ve─żkos┼ą svojich prezent├íci├ş integr├íciou SlideShare do svojich webov├Żch str├ínok.

# 6: Soci├ílny nov├Ż obsah

Ke─Ć prid├ívate nov├ę ─Źl├ínky alebo archivujete svoje informa─Źn├ę bulletiny prostredn├şctvom e-mailu na svoje str├ínky, mus├şte ich prida┼ą na pr├şslu┼ín├ę str├ínky so soci├ílnymi z├ílo┼żkami, ako s├║ napr├şklad Naraz├ş na, Reddit a Delicious. Tieto popul├írne str├ínky m├┤┼żu Vygenerujte na svoje str├ínky ve─żk├Ż objem prev├ídzky okam┼żite,

Ne┼żiaduce rady: V┼żdy je lep┼íie, ke─Ć si niekto ulo┼ż├ş v├í┼í obsah medzi z├ílo┼żky, tak┼że by mohlo ma┼ą zmysel ma┼ą mal├Ż ÔÇ×klub z├ílo┼żiekÔÇť s priate─żmi, kde si navz├íjom propaguj├║ pr├ícu. Toto ÔÇ×semenoÔÇť ─Źasto povzbudzuje ostatn├Żch, aby si svoj obsah ulo┼żili medzi z├ílo┼żky.

# 7: Pridajte jednu Facebook P├í─Źi sa mi box na va┼íom webe

Je pre m┼ła ─żahk├ę p├í─Źi┼ą sa, ┼że milujem klebety s krabi─Źkou na va┼íej strane.

V┼íetci sme ovplyvnen├ş in├Żmi ─żu─Ćmi, ─Źo sa ─Źasto naz├Żva ÔÇ×soci├ílny d├┤kazÔÇť. Ke─Ć vid├şme svojich priate─żov alebo ─żud├ş, ktor├ş re┼ípektuj├║ vkus, podporu alebo propag├íciu nie─Źoho, sme otvorenej┼í├ş tomu, aby sa mu p├í─Źilo.

Pridajte jeden Facebook Pol├ş─Źko P├í─Źi sa na va┼íej webovej str├ínke prid├íva k my┼ílienke soci├ílneho d├┤kazu ur├Żch─żova─Ź. N├ív┼ítevn├şci m├┤┼żu r├Żchlo zisti┼ą, ko─żko ─żud├ş sa v├í┼ímu podniku na Facebooku p├í─ŹiloZ├şskajte predstavu o va┼íej ├║rovni spolupr├íce so soci├ílnymi m├ędiami (z pr├şspevkov, ktor├ę ste si pridali na svoju stenu), a dokonca m├┤┼żete ┼ípion├í┼żne spozorova┼ą niektor├Żch svojich priate─żov a kontakty prostredn├şctvom po─ża Like.

Okrem toho u─żah─Źuje va┼íim n├ív┼ítevn├şkom p├í─Źi┼ą sa va┼íej firme bez toho, aby museli opusti┼ą va┼íe str├ínky.

Viac inform├íci├ş Facebook a soci├ílny d├┤kaz, ktor├Ż mus├şte skontrolova┼ą. Pou┼ż├şvate soci├ílne m├ędi├í ako soci├ílny d├┤kaz?

# 8: vaše stránky

Webov├ę str├ínky maj├║ tendenciu sa neaktualizova┼ą tak ─Źasto, ako by mali … ─Źo sa pravdepodobne e┼íte zhor┼íuje vznikom blogov a soci├ílnych m├ędi├ş.

Ak je r├ím v├í┼ího webu dos┼ą statick├Ż, st├íle m├┤┼żete Nechajte to v pohode pridan├şm informa─Źn├Żch kan├ílov z v├í┼ího blogu, Facebook, Twitter a takmer v┼íetky platformy soci├ílnych m├ędi├ş, ktor├ę generuj├║ informa─Źn├Ż kan├íl RSS.

Ne┼żiaduce rady: Nie v┼íetky va┼íe informa─Źn├ę kan├íly sa m├┤┼żu zmesti┼ą na str├ínku. Va┼íe tweety o va┼íej l├íske k slanine alebo o my┼ílienkach o Sarah Palinovej nemusia by┼ą vhodn├ę pre n├ív┼ítevn├şkov prvej webovej str├ínky a h─żadaj├║ iba spo─żahliv├ęho in┼ítalat├ęra alebo d├┤veryhodn├ęho veterin├írneho lek├íra (alebo ─Źoko─żvek).

# 9: na generovanie prenosu pou┼żite k├│dy QR

Tak├ęto k├│dy QR m├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą va┼íich webov├Żch str├ínok.

QR k├│dy s├║ dvojrozmern├ę st─║pce, ktor├ę je mo┼żn├ę skenova┼ą smartphones s kamerami. Po naskenovan├ş m├┤┼żu ─żud├ş presmerova┼ą na web (okrem in├Żch trikov). Skontrolujte a

Ak vy Uverej┼łujte k├│dy QR na jednom zo svojich profilov v soci├ílnych m├ędi├ích alebo v skuto─Źnom svete (tj direct mail, business card alebo poster) ich m├┤┼żete pou┼żi┼ą na pril├íkanie ─żud├ş na v├í┼í web.

Ne┼żiaduce rady: Ak chcete maximalizova┼ą vplyv k├│du QR, zv├í┼żte rad┼íej posielanie ─żud├ş na konkr├ętnu vstupn├║ str├ínku alebo do mobilnej verzie v├í┼ího webu, nie iba na web. T├Żm sa zlep┼í├ş v├í┼í konverzn├Ż pomer a pom├┤┼że v├ím zostavi┼ą va┼íe z├íznamy.

Teraz si vypo─Źujme va┼íe n├ípady. V ┼żiadnom pr├şpade to nie je vy─Źerp├ívaj├║ci zoznam. Dajte n├ím vedie┼ą, ako ste integrovali svoju aktivitu v oblasti soci├ílnych m├ędi├ş do svojich webov├Żch str├ínok. Nev├íhajte zahrn├║┼ą odkazy, aby sme videli, ako ste to urobili. Svoje koment├íre a n├ívrhy zanechajte v r├ím─Źeku ni┼ż┼íie.