9 spôsoby, ako zmeniť váš web na centrum sociálnych médií

Mali by byť vaše webové stránky sociálne? Chcete zmeniť tento statický web na zaujímavý cieľ v oblasti sociálnych médií?

Čítajte ďalej a zistite ako.

Mali by byť vaše webové stránky povolené pre sociálne médiá?

Nie je pochýb o tom, že sociálne siete sú mocným marketingovým a komunikačným nástrojom pre spoločnosti a neziskové organizácie, ktoré ho prijali.

Pre väčšinu z nás však naše stránky sú stále tam, kde sa guma stretáva s cestou, Tu prevádzate návštevníkov na potenciálnych zákazníkov. Tu vytvoríte zoznamy a predáte svoje produkty.

Môžeš vložte na svoje webové stránky trochu „ľudskosti“ sociálnych médií bez ohrozenia svojej predajnej kapacity? Môžete použiť sociálne médiá na zvýšenie návštevnosti svojich stránok na konverziu bez odcudzenia svojej komunity?

Stále viac spoločností nám ukazuje, že je to realizovateľný a užitočný cieľ; že spolu dokážu Podporujte lepšiu komunikáciu, vytvárajte vernosť značke a vytvorte lepšiu, obratnejšiu a výnosnejšiu spoločnosť.,

Tu je deväť príkladov, ako môžete integrujte svoju aktivitu v oblasti sociálnych médií na svoju webovú stránku pre maximálne výsledky.

# 1: Pridajte na svoju domovskú stránku tlačidlá sociálnych médií

Pred niekoľkými rokmi sa zdala byť myšlienka poslať ľudí na inú stránku z vašej domovskej stránky po tom, čo sa na ňu tak tvrdo pracovalo, príliš vysoká. Mnohé spoločnosti však dnes vidia dlhodobé výhody získania sledovateľa, fanúšika alebo predplatiteľa na platforme sociálnych médií, dokonca aj prekonanie krátkodobého rizika ich odoslania z webu.

tlačidlá sociálnych médiíSpoločnosti často spájajú svoje profily sociálnych médií, dokonca aj zo svojich domovských stránok.

Tým, že vás niekto sleduje Twitter, stanete sa s vami LinkedIn alebo sa prihlásite na odber svojho kanála YouTube, máte možnosť udržujte komunikačné linky otvorené dlho potom, ako opustia vašu stránku,

Nevyžiadané rady: Ak máte obavy, že prídete o tohto potenciálneho zákazníka, zvážte otvorenie webovej stránky na novej karte alebo v novom okne, pričom si ponechajte svoju vlastnú webovú stránku k dispozícii na neskoršie prezeranie.

Uistite sa tiež, že máte profil sociálnych médií, ktorý osloví vaše publikum. Môžete si požičať nápady od týchto 10 najlepších Facebook Prečítajte si o tom, ako optimalizovať svoj profil na LinkedIn a implementovať tipy Darren Rowse na zlepšenie svojho profilu Twitter profilu.

# 2: pripojte svoj blog k svojej webovej stránke

Hranica medzi blogom a webovou stránkou nebola nikdy taká rozmazaná, pretože mnoho spoločností sa rozhodlo stavať celú stránku na platformách, ktoré boli tradične určené pre blogy, napríklad WordPress.

Či už váš blog zdieľa doménu s vaším webom alebo nie, môžete vylepšite interaktivitu svojich webových stránok tak, že si zo svojich blogových príspevkov na svojej domovskej stránke urobíte radosť,

Napríklad program Harold Night, program na zlepšenie Boston, používa platformu Posterous blog a úspešne blog integroval do svojej webovej stránky, keď prehliadal a extrahoval posledné príspevky ako odkazy na svoju domovskú stránku.

SlideShare
Maximalizujte rozsah svojich prezentácií integráciou SlideShare na svoje webové stránky.

# 6: Spoločensky nový obsah

Keď pridávate nové články alebo archivujete svoje e-mailové informačné bulletiny na svoje stránky, pridajte ich na príslušné weby so sociálnymi obľúbenými položkami, ako sú napríklad zakopnutia na začiatok, reddit a Delicious. Tieto populárne stránky môžu vygenerujte na svoj web v krátkom čase veľké množstvo návštevnosti,

Nevyžiadané rady: Vždy je lepšie, keď niekto pridá váš obsah medzi obľúbené, takže môže mať zmysel mať malý „obľúbený klub“ s priateľmi, kde si navzájom propagujú prácu. Toto „rozšírenie“ zvyčajne povzbudzuje ostatných, aby si váš obsah uložili medzi záložky.

# 7: Pridajte jednu Facebook Páči sa mi box na vašom webe

Prémiové WordPress Témy na stiahnutie